Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hoşgeldin canım, özleniyorsun

Altınlarını bozdurma bence zaten anaparayı ödüyormuşsun. Altınları yatırınca kenara para atmak da zor olabilir. İnsan elinde ne kadar varsa o kadar harcıyor.
Ev ekonomisine gelince, kampanyaları takio ediyoruz biz sürekli. Devir biraz zor bir devir ama ben çalışırken her ay maaşımın bir kısmını kenara koyuyor ve onu yokmuş gibi düşünüyordum. Geri kalan paraya göre harcama yapmaya çalışıyordum. Öyle öyle biriktirdim.

Hiç kebap yiyen bir çocuuuğum olmadı Dürüm yemez lahmacun yemez pide yemez.ciğer yemeZ
Hamburger çocuğu
Bu yazdıklarının hepsini bayıla bayıla yiyen bir kızım var eylülde 3 yaşında olacak
Büyük kızımda çok sever

Benim kızlar sebze yemez

Senin kızında zamanla alışır damak tadı değüşbilir

Biz Adanalı olarak bayılırız ete

Hele geçen gün balkona çıkmış bağırıyor

Ben mumbar yicemmm diye

Mecbur sipariş ettim artık yedi de rahatladı
Allahımmm mumbarmııııııı benim eşimde sever ben hiç aramam.ilk eşimin ailesiyle yedim. Kızım görse kesin anne bu neee ben yemem der balık seviyor bir karadeniz seziyorum. Eti de haşlanmış ya da kavrulmuş yapıyorum. Ancak öyle yiyor.

Yaaa Yesin kuzum bol bol. Kanında var ya.
inşallah çok isterim çok şeyi yese keşke.

Hamileyken eşim istisnasız her gün gece mutlaka eve getirirdi mumbar şırdan paça yerdim benim kız içeriden maşallah bir dans ediyor anlatamam

Doğdu 8 aylıktan beri çok severek yiyor ama öyle böyle değil iştah yüzde yüz kimyonu pul biberi atar öyle yer

Ben de çiğ köfteyi etli yemiyordum. Ve sebzelere et katmazdım. Alıştım eşimle bunlara. İlk zaman çiğ köfte sanki kıyma kokuyordu. Kuzu etini yemekte yemiyordum ona da alıştım eşim ve ailesiyle. Ama sade yemem kuzu etini hala ağır kokuyor

Ben probiyotik kullanıyordum. İyi toparlayıcı oluyor. İnşallah artmaz ama artarsa tavsiye ederim

17 aylik oldular beybi de evde cok bunaldilar.gunduz de cok sicak cikmiyorlar disari .konusmalari cok az ona da fayda olur insallah .bidir bidir konusan cocuklar en sevdgm
Benim arkadaşın çocuğu da 4 yaşına yaklaştı çok tam konuşamıyor. Ondan dolayı gönderecek faydası olur büyük ihtimal.
Bıdır bıdır güzel hoş da bazen kafam şişiyor, hiç susmak yok hiç. Uykuya dalmadan bile devam enerji çeneye vurmuş

Paçayı bebekken yedirdim şimdi ağzına koymuyor. :)

Oyun grubuna anne ile bebek beraber mi gidiyor ki benim oğlan ben ve babasız girmiyor öyle
Kardeşi doğduktan konuşması azaldı sanki
Beni değil de babayı çok kıskanıyor
Babası bebeği Alınca ağlıyor arada da kusuyor bile bile, kıskançlıktan olduğunu düşünüyorum

Etlisini yemedim yiyemem sanırım bilmiyorm

Oyun grupları ebevenyli evet.Boyama vs etkinliği yapıldıgı icin bir kisi basında dıruyor.

Günaydınlar
Sabah haberleri izledim cidden artk daha ne yasayacagız diyor insan
İnsanların cockkları aileleri kaybolmus biz ıban derdindeyiz!
Heslere karsı cıkarken biz hain ilan edildik,sonuc hes patlamıs
Allah tüm ordaki herkesin yardmcıısı olsun
Cocugumu esyalardan kurtaramadım diyen anneye agladım oturup
Bide ig beni aglattı aksam
Down Atlası diye bi sayfa vardı,Alyadan bi gün sonra dogmustu bebek.
Cok nadir bisey olmjs,bebegin hamilelik kontrollerinde bebek gizlemis down sendromlu oldugunu.
Anne dogumda kucagına alıncca anlıyor bi gariplik oldıgunu.
O bebegin kardesi olmustu 5-6 gün önce
Anne dün kallp krizinden vefat etmis sok oldum
Süt anne aranıyor izmirde
Hangisine yanayım bilemedim 6 günlük kuzuya mı?Özel ihtiyacı olan cocuga mı?anneye mi
Alllah gani gani rahmet eglesin
Anneler ölmesin

İcinzi karartım yine
İyi bissy olmuyorki
Hic bisey yapaasım gelmiyor
Aksm lazanyadan 2 dilim kaldı
Alya sabah kahvaltı da anne makarna diyo
Sabah sabah dedim ne makarnası
Sevmis demek
Bizde lazanyayı koci yapar
İtirraf.com;onunki daha iyi oluyor benimki ince olmus
Ama yedik tabi 2 dilim kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…