Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yaaa oldular mı okadar:nazar::nazar:
Masallah ya
Yok evde yetemiyorm ben de.
Annem diyo sen bıraksan bunu ilkokula yazılcak:KK70:
2021 güncellemesi geldi her lafa bi cvbı var ben basedemeyrum artık:KK70:
17 aylik oldular beybi de evde cok bunaldilar.gunduz de cok sicak cikmiyorlar disari .konusmalari cok az ona da fayda olur insallah .bidir bidir konusan cocuklar en sevdgm

17 aylik oldular beybi de evde cok bunaldilar.gunduz de cok sicak cikmiyorlar disari .konusmalari cok az ona da fayda olur insallah .bidir bidir konusan cocuklar en sevdgm
İyi olmus ya sosyallesirler hem.
Ben pandemi olmasa yasından sonra oyun grubuna yazdıracaktm hep planım öyleydi,haftada 2 gün gider geliriz beraber diyordm ama kısmet olmadı.
Artık büyümüsler 18 aydan sonra farkedeceksin zaten.
Hayırlı olsun insallah:KK200:

İyi geceler kızlar,
Bugün evde temizlik işlerimi hallettim. Kızı da küvete koydum yine beni defalarca çağırdı😅
Arkadaş da iki gündür kahveye çağırıyor. Ona gittim. Akşamüstü döndüm. Eşim aç değilim dedi. Tavuk çıkarmıştım buzluktan yemek yapacaktım yapmadım. Kızın yemeği zaten vardı. Ben de çorbadan yedim. Yetti bana. Tavuğu da yarın yaparım.
çamaşır attım astım, nevresim değiştirdim.
Kurudu katladım çamaşırları.
Eşimde bugün iki defa dedi kadını ara çağır hayy Allahım yahu tuvalet lavabo yıkıyorum diyorum kadını çağır diyor. Standart işler işte ya. Neyse camlara çağıracağım zaten içi rahatlasın benim kocinin 😂 Ama öyle ince detay silmiyorlar ya tikleniyorum. O çerçevedeki ara boşluk vs en hepsini siliyorum ben silince🙈
Bu arada krediyi de yatırdı hesabıma para da yatırdı eksi hesabı kapattı.,çok şükür son kredimiz kaldı. Eylül ayında son taksiti ödeyeceğiz. Darısı kredi ödeyenlerin başına🤲 Ben yine adaçayo içmeye başladım sanırım bronşit boğaz batması yine başladı iki gündür. Bakalım göğüs hastalıklarına gideceğim.
Bir de aşıdan sonra sanki az da olsa koku ve tat almam azaldı gibi. Mesela bugün tuvalete çamaşır suyu döktüm. Sanki uzaktan uzaktan geliyor gibiydi koku eskiden duramazdım kokusundan. Adaçayı içerken de eskiden acı acı koku tat gelirdi şuan yok. Ya geçici ya kalıcı birşey ama hafiften bir fark var eskiye göre ben de aşıya bağlıyorum bu durumu.
Bir de 4 yaş aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz. Kıza yaptırsammı bilemedim. Neden erkene alındı acaba bu aşı bilen varmı?
İlkokul aşıları
Artık okullarda yapılmayacak bu yüzden yaşı düşmüşler bide anaokulu sfilan varya korusun diye ondan
Ben geceden ay yaptırdım oğlana

İyi olmus ya sosyallesirler hem.
Ben pandemi olmasa yasından sonra oyun grubuna yazdıracaktm hep planım öyleydi,haftada 2 gün gider geliriz beraber diyordm ama kısmet olmadı.
Artık büyümüsler 18 aydan sonra farkedeceksin zaten.
Hayırlı olsun insallah:KK200:
insallah ya bi konussalar niyetleri yok hic valla

insallah ya bi konussalar niyetleri yok hic valla
konusur konusur
konustuklarında da evladım azcık sus dersin:KK70:
Alya hergün 10 posta
Az kaldııı
Okula gitcemm
Sucuk yicemm
Pasta yiceem diyor:KK70:
Alya sucuk yok okulda
Pasta da yok diyorum
Baba alcaaakk diyo:KK70:
Beynimde bazenn sucukk yiceemm ugultuları dönüyo:KK70:

konusur konusur
Alya hergün 10 posta
Az kaldııı
Okula gitcemm
Sucuk yicemm
Alya sucuk yok okulda
Pasta da yok diyorum
Ahahaahha aynı benim kız kreşte sucuk yicem demiş🙉🙉

Senin kızla bir araya gelseler ortalık yangın yeri :KK70: :KK70:

konusur konusur
Alya hergün 10 posta
Az kaldııı
Okula gitcemm
Sucuk yicemm
Alya sucuk yok okulda
Pasta da yok diyorum
alyanim et sevgisi beni cok etkiliyor glutensiz anneden etcil cocuk :rolleyes:

Günaydın kızlar,
Kız saat 10 da uyandı ben de uyanınca biraz alacağım şeyler vardı bakındım o uyanana kadar. Çekmece düzenleyici baktım.
uyanınca kum oynamak istedi. Gece istemişti yarın oynarsın dedim. Ondan dolayı sabah verdim oynasın diye, ben de kahvaltı hazırladım. O arada arkadaş mesaj yazdı inelimmi havuz diye, yeni uyandık siz inin dedim olsun bekleriz dedi. Dün de eve çağırmıştı İşim var dedim olsun işin bitince gel dedi. Sonra da onun kız uyumuş geç gittim. Ne geç geldin diyordu eee dedim işim var dedim ya😂 bugün de sen in işim var dedim. Olsun şu saatte inelim beklerim diyor. İnsanları bekletmeyi sevmiyorum. Eşim de zaten lensini kaybetmiş kafamı ütüledi arasana evde şuraya bak buraya bak. Hep aynı bir yere koyuyor unutuyor sonra işteyken beni ya arıyor ya mesaj yazıyor başım ağrıdı.
arkadaşa da dedim sen git havuza. Zaten pek gidesim de yok bugün hava serin gibi.
akşama tavuk sarma yapacağım tavuğu sosladım. Oturdum şimdi de. İki çay içeyim :)

Biz Adanalı olarak bayılırız ete

Hele geçen gün balkona çıkmış bağırıyor

Ben mumbar yicemmm😁😁😁 diye

Mecbur sipariş ettim artık yedi de rahatladı 🤣🤣🤣
Anamın taraf Adana da benimde , annem Adana da büyümesine ragmen yemiyor:)
Onun hic tadını bilmiyorm yiyenler görüntüye aldanmayın diyor ama
Sırdan flaan da hic yemedim
Kokorec bile yiyemiyorm ben:KK70:

Anamın taraf Adana da benimde , annem Adana da büyümesine ragmen yemiyor:)
Onun hic tadını bilmiyorm yiyenler görüntüye aldanmayın diyor ama
Sırdan flaan da hic yemedim
Kokorec bile yiyemiyorm ben:KK70:
Offffff çok güzel lezzetlerden mahrum kalıyorsun en sevilen yiyecekler yaaaaaa efsoooo🤣🤣🤣

Senin kız kesin bayılır👍👍

Biz şırdancıya gidiyoruz benim küçük kız tezgahın başına geçiyor başlıyor mumbarı yemeye mutlaka kimyon pul biber de attırıyor🙉🙉

X