Küçük Düşün Büyük Olsun!

Az önce demek istediğim de tam da buydu.isim vermek istemedim.

Valla çıktım yemekten sonra kahve içtik baktım 7 de maç var ddi sıcak biraz geçmiş gibi 6 yi geciyodu çıktım bı saat yürüdüm 5 bin adım atmışım gelip duş aldım çay yaptım dondurma almıştım yedik 5 buçukta yemek yemistik hafif acıkma geliyor su içerim birde karpuz var yeter yemiyorum ekşi gordumta iyi geldi bide yurusem hep iyi olur

Oysa ne de güzel günler yaşıyormuşuz. Felaketler ardarda geliyor. Aman dikkat banlanmayalım. Zamanında bir laf ettim. Benim üyeliğim silinmişti

Selamm
Aksam ciktik ormana cayimizi ictik kiz sagolsun hep uyuyo keyif yapiyoruz.
Kirpi geldi dibimize
12 de geldik kiz tam 3 de uyumus
Esim sagolsun uyuttu ben uyudum 1 de
Sabah 8 de kalkti yine kurulmus saat ya.
Annemler aldi biraz kahvalti yaptik.
Oglanda acikinca gidip anenannemde yiyim diyo gidip yiyio geliyo rahatlik varmis

Yine cok sicak bi gün
Dünden yemegim var aksam yine kacariz ormana.

Dun 26tl kurabiye aldik
Cayi termosa koymustuk cekirdekde vardi

Dolap dolu bereketli olsun.
Dun kiza bez aldim yaninada biskuvi falan 60tl tamamlamak icin 20tl indirim vardi.
Bezini boyle alicam bir sure.
2 hafta yeter bize.

Kız 8 de kalktı
Kahvltısını falan ettirdm 10.30 da biz kahvaltı ettik 11 de aldımm valal odaya 1 saattir odadayız ama uyudu
Sabah uykusu candır
Bana diyorlar 2 yasına geldi sabah uykusunu kaldır
Valla kaldıramıcam okulda kaldırsınlar
Tek uykuda canımız cıkıyor
Yarım saat uyusa yeter.
Gideyim de kahve basayım

Evet erken kalkiyorsa uyur cabim bizimki 3 yaşını geçmişti erken uyanmassa uyumazdi ama 8 de fln kalkarsa 1 ssaate yakın uyuyordu

Canım sıkkın dün aramış ev sahibi kardeşi polis lojmandan çıkacak diyor yarın tam belli olcakmis yani ağzımı bozmak istemiyorum ama simdimi söylenir bir de kesinleşirse bu ay taşınması lazimmis biz napcas ddim çocuğu okula kayıt ettirdik 400 TL para verdik kırtasiye forma diye soyleseymis tam okul açılma zamanı nerden ev bulcas diye yedim benimkini çıtlatdim diyomis eşime esim diyor geçen sene lojman olmasa oraya geçebilir demiş öyle demekle olurmu ya ddim bide zam zamanı binaya asansör yapilcakmis belkide yalan ddim çok daha pahalıya vercek çıkamam hemen ddi öylede olsa ev bulcas para lazım sonuçta taşınmak pahalı ev yokyada pahalı bende ultra memnun değilim çok sıcak tek cephe cam açıyoruz araba sesi uçak sesi durulmuyor yarın fln belli olcakmis uykularım kaçtı gece asabim bozuldu bu seneyide burda atlatırız diyoduk

Insallah hayirlisi olsun.
Sanki tasinmak istiyordunuz yani dusunuyordunuz ama tabi boyle acele olmuyo o isler haklisin

Evi supurdum esimde sildi mopu o da sevdi kolaymis bu diyo.
Kizi uyuttu.
Bende bulasiklari topladim yerlestirdim.
2 mak. Camasir astim.
Yemek var dunden
Utu yapilcak.
Toz alicam oturdum kaldim esimde uzandi disarisi sicak klimanin karsisina devrildik kaldik.
Bugun yemekler biter yarina Allah kerim.

Biraz esmalarimi cekicem yine grup icin olan tesbih ve zikirleri cekmem lazim.
Cok sukur bugunume.

V
Insallah hayirlisi olsun.
Sanki tasinmak istiyordunuz yani dusunuyordunuz ama tabi boyle acele olmuyo o isler haklisin
Vallahi öyle sıcağı fln dert birde çok gelismemis yer trafiği ve ulaşım dan ötürü sevmiyorduk ama alal acele olmuyor 2 ay önce niye demiyor ddim okullar açılacak millet Haziran'da taşıdı evini ddimm söylesene insallah olmaz dün uykum kaçtı şimdi ev topla vs ev bul temizle alış kiracilik zor rabbim ev nasip etsin bizlere

Aaa delirmis mi?simdi mi söylenir hemen kim nerden bulunsun ev.
Ben sırf bu yüzden ev sahibinin cok dairelisini arıyorm
Bi dairesi olıp yok civi caktın,yok Almanyadan oglum gelecekmuhabbeti cekemem.
Bizim ev sahibinin Bursanın bi bölgesinde cadde boyu daireleri var ,adamın yüzünğ bile görmedik senelerdir.
Ha diyince nerden ev bulunur yani el insaf
Allah yardımcınız olsun bacım
Ama sıkma canını,olacagına varır hersey.

Öyle canım artık yapcak bişe yok kardeşi polis kiralar yüksek diyomis biz napalim yine onun maaşı fln iyi bide hep memur polis ariyolar kiraciyida adam sevmiyormus buraları inşallah olmaz ya valla herşeyi ataşim geliyor evde

Selaammmm,
Akşam 21:30 da az bir uyuyalım yarım saat uyur sonra filtre kahve içeriz dedik. Bir uyuyuş o uyuyuş. Gece 1 i geçiyordu kız çişimi kaçırdım diye uyandı uyandık biz de. Tuvalete götürdüm. Az kaçırmış yatağa. Gel yanımızda yat dedik. Odamda uyuyacağım diye tutturdu serdim çarşaf uyudu. Sonra bizde uyumuşuz. Sabah havuza sözleşmiş arkadaşın eşiyle eşim çıktık.Kahvaltı yaptık.
Bugün havuzdayken bir an kızı hazırladım sen kolluk takmayı unut. Atladı o da bir baktım kafası havuzun içinde çıkmaya çalışıyor hemen iniyordum ayaklarıma tutundu aldım kucağıma. Ayy deli kafam dedim. Nasıl üzüldüm. Ama bir sıkıntı olmadı şükür öyle öyle öğrenecek tabi. Bir de bana diyor korktum anne ben ama çok heyecanlıydı. Bugün macera yaşadık diyor
Eve geldik. Şimdi uyudu yemek söyledi eşim.

Üzüldüm canım. İnşallah bir çözüm bulunur ama kira sözleşmeniz yokmu. Öyle aniden çıkın demeye hakkı yok bence., inşallah en yakın zamanda kendi eviniz olur bir kapı açılır da uğraşmazsınız ev sahibiyle.

Benim fikrim ne zaman isterse o zaman uyusun. Uykuyu seven çocuk var sevmeyen çocuk var. 2 yaşına geldiyse istediği saatte uyumayacakmıymış uyku onların gelişimi için önemli. Akıl vermeseler olmaz :)
Bana da geçen biri dedi yani Ela’ya dedi. Sen kocaman olmuşsun hala bebek ayabasınamı biniyorsun. Seviyor ne yapayım. Zararımı var hayır. Bana faydası var markete ya da biryere giderken kolay oluyor. Kendi diyor arabamla gitmek istiyorum diye. EmZik olsa anlayacağım da niye batar millete anlamam

Bizde 3 yaşı geçmişti bastonu bıraktık canım ddigin gibi kemerini takıyorsun kalabalık yerde markette kolaylık birde uzunsa işin uyuyor bile içinde hem aldığım şeyleri kancalara takip getiriyodum

İyi akşamlar kızlar bugün de yürüdüm valla geldim esim oynadık vs ddi çizgi film izlemek ddigi geldim dus aldım yeşilçay yapıp içtim kararlıyım şükür bu hafta bı gün kaçamak yaptım oda eltimdeçok kaçırmadım yinede böyle giderse inşallah 3 kg gider bu ay5 bin adım atmışım 8 geciyodu geldim hala sicakti disarsi az serinlese bu hafta 37 gosteriyo yandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…