Küçük Düşün Büyük Olsun!

Annenin huyunu biliyolar canım yapamazlar heralde belki başkası bakmıştır bozma moralini soyle kreş başlasa en azından biri olmayacağı için bişey diyemezler
Baskası oturmaz benim pcye Kıbrısa zaten bi onlar gider
Ay valla bu sefer kusura bakmayın derim.
Üzgünüm eylülde gitsin.

Günaydın kizlar bugün -600 gramla güne başladım as bayrakları bu ara ev sıcak iştah gitti birde akşam 6 gibi yiyorum sonra pek bişe yemiyorum gitmiş 3 gün önce tartilmistim baktım sabah baya karnım inmiştartıldım haftaya nikah var amca oğlunun kinasina gidebiliriz kardesimlerle annemlere yakın yer takıyı verip çok durmadan çıkarız az daha kg gitse iyi olur ay sonu kır düğün var asıl ona kadar 3 kg fln versem iyi dün yürüyüş havasindayim bizimki rahatsızdı bugün çıkma başka gün git ddizaten bı ton laf yok yuruyosun boğazını tutman lazım fln demiycem veriyorum kg diye sinsi sinsi vercem kglari

Benimki de 250 gr aldın verme onu bak diyo
Halbuki aldım yani 2-3 kg buay.
Yas ilerledikce yiyip yiyip kilo almama dönemi bitiyor.
Lohusalıktaki haline dön diyo bana
70 kgdm ozman dönemeycm kusura bakmasın

Selamm
6 da bir kara sinek ugruna uyandim.
Sinek ilacida takılı gitmedi meret tepemden.
7 de kiz uyandi zaten.
Kahvalti fasli kizi geri uyut evi topla dizi izle derken kiz uyandi.
Corbasi var ama yemek yok
Biber doldurcam
Orman kebabi yapicam firin acilacak yanisi.

Mesire alanlarinadami girmek yasak?
Bilgisi olan var mi?
Yani guvenlikli falan ormanlara.

Orman yanginlari hakkinda konussam ban yerim pkk vs inanmıyorum cunku sadece yaniltmaca.
Koca titanic otelin etrafi yaniyo ama otele bisi olmuyo ne hikmetse soyleyecklerim bukadar.
Allah korumustur eminiz.

Titanic otel tarafı zaten inandırıcı değil ama diğer yerler kundaklama gibi geliyoır bana.
Yani hepsine mi otel yapacaklar Bursa da ovaakca da bi yangın söndürülmüs,Ovaakca dediğin yer minibüscülerin yol güzergahı,oraya kim ne oteli yapacak bilmiyorm yani.
Allah kim yaptıysa cezasını versin inslaahh

Benimki de 250 gr aldın verme onu bak diyo
Halbuki aldım yani 2-3 kg buay.
Yas ilerledikce yiyip yiyip kilo almama dönemi bitiyor.
Lohusalıktaki haline dön diyo bana
70 kgdm ozman dönemeycm kusura bakmasın
Ayben 70 lerde yım vermek istiyorum gelme bacım buralara zalımm bu 70 ler gitmiii

Selamlar..
Hiç tadım yok..Hergün bir önceki günü aratır oldu güzelim ülkemde..
Belki de bu daha iyi günlerimiz..
Rabbim beterinden korusun ama..
Yangınlar, seller mültecilerin akın akın ülkemize gelmesi..
Ve bunları görmezden gelen bir devlet..
İçim acıyor inanın ki..
Çocuklarımızı nasıl bir gelecek bekliyor ç. İnanın düşündükçe kafayı yiyorum...
Bilmiyorum beşkide dünyanın sonu geliyor artık.. Hiçbir lwyden tad alamaz oldum..
Çok gerginim mutsuzum
Yangınlara gelince ilk başta bende öyle düşünmüştüm tr_lelli ama canım babyloading87 dediği gibi otel yapılamayacak yerlerdede çıkartılar yangın.. Bu işte sabotaj var bence.. Pis terör örgütünün eli..
Aklıma şey bile geldi.. Akın akın gelen afganlar gündem olmuştu. Sanki gündemi değiştirmek oyalamak bunlarla insanı..
Gündemimiz yangın oldu. Çaktırmadan gelen mülteciler.. Kafam bir milyon artık...
Kime neye inanıp ne yapacağımızı bilmiyorum canlarım.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.. Gün günü aratır oldu. Her yönden

Aynen cam ağacı aslında bizim ülke iklimine uygun değilmiş. İnşallah onu da göz önüne alarak yeniden ağaçlandırma yapilir

Ortalık supurdum ev yanıyor disarsida çok sıcak ya bime gittim tavuk istediler evdekiler tavuk karpuz kola ekmek kahve tek içimlik bide asorti paket çikolatalar da indirim vardi 3.5 tü alıyım ddim tadelle aldım 18.5 Muş eve gelince farkettim 62 ödedim esim diyor sen nasıl yaptın bu hatayı dedim bitirmek yok çok para verdim ona geldim tavuğu attım karpuzu kestim dolaba koydum

Selam kızlar
Sil süpür lavabo yıka geç klima karşısına, çok sıcak..
Ateşe yakın olanları düşününce utanıyorum sıcak demeye aslında....
Rabbim yardımcıları olsun..

Geçen ay kızımın tatlısını yedik Kasım ilk haftası düğün Kısmet olursa
Düğün için ayırdığımız bütçemiz, birikmişimiz yok
Bool harcamali, borçlanması zamanlar geldi..
Kızımı üzmek istemiyorum, benim gibi borc içinde evlenip, sıkıntı ile mutsuzluk yaşasın da istemiyorum..
Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Yemek yaptım yedik
Evi Supurdum sildim
Balkon sabah baya batti supurdum sildim.
Kiza seftali yedirdim simdi.
8gibi cikalim diyoruz mesire yerleri acik sanirim mangalin semaverin yasak oldugu güvenlikli gidecegimiz yer.
Aciktir diye umut ediyorum.
Nefes alacak yer bırakırlar umarim bizlere.
Semtimde bile ne bir koru var ne agaclik bir park.
Cimere yazicam bunu her semtde var bir agaclandirilmis yer, park, yuruyus parkuru.
Belki insafa gelir 2 agac dikerler.
Bazi yardim vakiflari (bilinen) bana güven vermiyor acikcasi umarım ben yaniliyorumdur.
Bizzat guvenilir kisiyle oraya ulastirmak ya da sahsen ulastirmak disindakiler guven vermemeye basladi.

En cok da konser gelirlerini bagislayan sanatçılarla gurur duydum.
Sanata sanatciya onem verilmeyen bir ulkede ders niteligindeydi.
Anlayabilene tokattir bu.

Bir de mavibebegim sayfa sahibinin cabasina agladim.
Canla basla bisiler yapmaya calisiyor.
Kıyamet alametleri hepsi

Alinti yapmıştım ama siteden cikinca gitti galiba.
Yani kizlar umarim ben yaniliyorumdur.
Takipcisi olunsa keske bakalim agaclandirilcak mi o bolgeler.
Ama ne olur? Tabiki 1-2 ay'a unutulur.

cikolatasoslukek sanırım dusundugumuz gibi.
Insanlar keske birilerini birileriyle mukayise etmese.
Onlar ediyorlar.

Allah huzur, saglik, mutluluk versin insallah bir ömür boyu kiziniza ve damadıniza

EsyA olarak falan mi bu butce?

Selam kızlar iyi akşamlar.
Sabah 7:30 da uyandım. Sonra kız uyanır gibi oldu uykum var biraz daha uyuyacağım dedi. Ben de havuza gitmeye ne dersin dedim. Bir kalkışı var koptum dün diyordu anne yarın gidelim havuza. Erken uyanınca götüreyim dedim.
8:30 da gittik. Kahvaltı yaptırtım. Simit aldım 5 tl. Güzel kahvaltı yaptı. Yanımızdaki bayanla başladı muhabbete. Allahım susmak bilmiyor. Güneş iyice gelince soktum çocuk havuzuna bayana da dedim. Neyse girsin de siz de kafa dinleyin kadın özgüveni yüksek çok iyi dedi. Çocuk havuzunda da sadece onun sesi vardı arkadaşlar bakın bakın nasıl atlıyorum arkadaşlar arkadaşlar koptuk ya. Dedim kızım biraz sus
Sonra bayağı geçti yanımdaki bayan evine gitti, arkadaşa haber verdim geldi. Biraz durdular işleri vardı gittiler. Kızın uykusu geldi saat 15:00 eve gidelim diyırum. Burada uyuyacağım diyor.,Eşim mesaj yazmış çıktım şimdi bu ne sıcak fena diye. Dedim gel havuza serinle :) babası gelince kalktı saat 17:00 da çıktık eve. Eşim tantuni yaptı..ben evi toparladım. Mayo havlu attım makinaya. Süpürdüm mutfağı odayı. Kız da yemek yedi. Karpuz verdim. Uyudu 19:30 da. Uyuyacaktı erken öyle böyle oyaladık. Artık dinlenmece

öyle yapıyoruz o da az da olsa törpüledi kendini Alyadan sonra,eskiden günlerce söylenirdi bisey icin
Simdi artık bikac saat söylenip geciyor
Bu bile basarı bizim icin
Çocuktan sonra hepsinde bir değişim var demekki. Benim eşim de Ela yokken tartışsak uzatırdı ama ne çene. Şimdi bazen kızdığımda he he sensiiin sensiiin diyor

Gerçekten çok üzücü orada yaşayan insanlar malını mülkünü canını kaybedenler, işini yaparken canını kaybedenler bir de fırsat bilip kendine geniş yer edinenler de var gibi geliyor.

Ben de 2 kilo aldım birazı adet olmadım onun şişkinliği dedim de oldum yine aynı o kadar uğraş ver sonra iki günde geri al. Bu nasıl iştir. Sabah şort giyecektim. Baktım düğmeyi zor kapattım. Ne güzel de olmaya başlamıştı şortlarım. Yine diğerlerinden giydim. Derhal geri vermem lazım. Ama ne yapacağımu bilmiyorm.bir yolu olmalı. Böyle hızlı kilo almamanın.
yürüyüş bizim de hep sorun hep tripti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…