Küçük Düşün Büyük Olsun!

Malesef bize denk gelmiyor

Bak tek basima bebeyle ev topluyorum annem 50 bahaneyle gelmedi yardima
Sabah artik esime cemkirdim..

Yani yapasi olan yapiyor olmayanda boylr bizimkiler gibi ancak koslnusuyor.
Malesef bize denk gelmiyor

Bak tek basima bebeyle ev topluyorum annem 50 bahaneyle gelmedi yardima
Sabah artik esime cemkirdim..

Yani yapasi olan yapiyor olmayanda boylr bizimkiler gibi ancak koslnusuyor.
Gerçekten öyle
Cocuk dogacak ben bakarım sen çalış diyen yok daha diyoki tazminatla işsizlik yeter sana cocugnu kendin büyüt kimseye teslim etme diye beni düşünüyo güya Senin annenin bir versiyonuda bende canım.. tek başıma ev topladım çalıştım bi taraftan işten geldim gece yarısına kadar eşya koliledim

Boşver canım hem kendilenin bı faydası olmayıp birde laf söylemeleri tuhaf yanı hevesini kırmak sadece bu devirde başını sokacak bir evim olsun yeterki kime ne alt katmi üst katmi az beklenti çok mutluluk canim

Salacan en iyisi herşeyi sonra yumurta kapıya dayanınca herkes toplaşır yapar bide onu dene küçük cocukla zor olur ya allah yardımcın olsun ..

Boşver canım hem kendilenin bı faydası olmayıp birde laf söylemeleri tuhaf yanı hevesini kırmak sadece bu devirde başını sokacak bir evim olsun yeterki kime ne alt katmi üst katmi az beklenti çok mutluluk canim
Ben zaten o düşünceyle ev sahibi oldum yoksa bende bilirim denize bakan teras kat almayı ama yok .. olmayıncada kendimi mi öldüreyim oldugu kadarını yapabildik 1senede kiradaydık .. olucak gibi değil baktım kimsenin umru değil ölmüşüz kalmışız kira ödeyebilmişiz ödeyememişiz herkes kendi derdinde başımı soksam yeter dedim şükür istediğim gibi şuan evim..
Gerçektende öyle aile bile olsa beklentiye girmemek en iyiisi

Selam kızlar,
Bugün kahvaltıdan sonra işlerimi hallettim. havuza indirdim kızı. Ben de girdim biraz. Ama onun peşinde koşmaktan bir hal oldum. Bir o havuz bir bu havuz havuzların hepsini turluyor
size anlattığım arkadaş da oradaydı sabah inmiş. Yanında da biz ilk görüşmeye başladığımızda anlata anlata bitiremediği yani görüşmüyorum sevmiyorum böyle böyle oldu da onunla sadece selamlaşıyorum dediği arkadaşı vardı belli kanki olmuşlar. Selam verdi biraz konuştuk.diğer arkadaşla oturduğumuz yere uğradı arasıra. Ben de hiç yapmacık olamıyorum ya hayatımda beceremediğim şeylerden biri. birden soğuyuveriyorum.
Kızlar oynuyorlardı sonra onunla yanımdaki arkadaşın az bir işi vardı. Yanımdaki arkadaşa dedim kız durabilir olsun uğraşma ikisiyle dedi aldı kızını. Diğeri de yanındakine bırakmış kızı. Tabi ela büyük havuza girmek istiyor..o da peşinden koştu. Kolluk yok. Annesi burada değil. Yanındaki arkadaşı da dedi tam havuza girecektim kızı bıraktı giremedim benim kız büyük havuzda dedi. Çok enteresan ben hayatta bırakmam özellikle havuzda hiç bırakmam. Her an tehlike. Kız elanın peşinden gelince dedim git anneni bekle. Niye alayımki sorumluluğunu hem bana tavırlı gibi mesafe koysun hem ben çocuğuyla ilgileneyim. bugüne kadar ilgilendiğim yeter.,İnsanlar ne tuhaf.
Neyse şimdi oturdum. Biraz size içimi döktüm. Yemek Fırında krep sarma yapacağım. Kız nohutlu pilav istedi. Bu defa bulgur yaparım. Et de pişiririm ona. Çorba da var. Salata yaparım.
Vişne suyu yapmıştım. Sabah içirdim. Akşam da veririm.

Ben bu konularda rahatım ya. Kendimi strese soksam kim düşünecek beni diye düşünürüm hep. Kimse de düşünmüyor eminim. Ben de başka şeyleri takarım kafamı insanların davranışına çok takılırım mesela, ağzından çıkan söze çok takılırım.Olumsuz konuşmaları beni çok etkiler

İşte insan zamanla boşalıyo sinirlenmekten yana bendede var o
Kardeşindede bence bi sorun var baby
Herşey içine atmaktan oluyor
Size anlatmıyor bence konusmalısın kardeşinle
Ben kaç 4 ay boyunca gözüm ağrıyordu
Antideprasan verdi doktor
Nolcck sinirlen at içine dışıma patlak verdi sonunda
Ama gecti çok şükür

Becerikli olmak hiç iyi değil
Şu kv gibi annen aynı rahatlık on numara
Evinde köşeleri kemiriyor resmen
Tek başıma ev hallet eşya taşı resmen bıktım
Kaç gündür ev işi temizlik
İşyerinin işi akşam bile işe gittik düşün elim kolum almıyor artık
Yakın olsak toplar atardık kocalardada iş yok anacım

Selam kızlar, bol harcamali günler geçiyor bizde. Bu hafta bayaga harcama yaptık. Aof yaz okulu kaydımı yaptım 325 tl,
kendime, eşime birkaç tişört, babama 2 tane, yeğenime tulum aldım bayramlık. 650 tl verdim. Hatta kasiyer 80 tl lik bir pantolon geçmiş öyle birsey de almamıştım Allah'tan fişe baktım da fark ettim eve gitmeden gidip söyledim para iadesini yaptılar. Yoğunluktan mi gözden kaçtı yoksa çok ürün alanlar nasılsa arada fark etmez diye mi yapıyorlar anlamadım. Bayram üzeri yorgunluktur dedim geçtim.
Bugünde küçüğüne biraz çıtçıtlı boy aldım aziz bebeğe yarı fiyatına inmişti. Birde Bayram için şort tişört aldım. Eltimin kızına da şortlu takım aldım 210 da orada harcadım
2000 tl de çok yakınım borç istedi kendi zula dan biriktirdiklerimle verdim. Nakit yoktu 4 gr bozdurup gönderdim. Geri gelir mi bilmem ama gelmeyeceğini bilerek gonderdim

Slm bacımlr
Kız bugun tüm gün uyumus nerdeyse
Dün yoruldun herhdle ondan döne döne uyumus
Geldim uyuyodu annemi gecirirken kalktı
65 tl 1 kg köfte ve yarım döner ekmek söyledim
14.5 su söyledim
Fırına hemen patlıcan kebabı attım
Kızla döner yedik o icinden yedi ben ekmeğinden
Sonra attık havuuzu balkona
Koci ark.kahve icip gelcekmis
Cacık ve az eriste yaptm
Kızı doyurdum
Koci gelince yeriz
Yarın evdeyiz
Bu hafta kocinin dogumgünü hediye bakarız yarın cıkıp
Fabrika flodan 125 tl cek vermis
Al kendine bisey dedi
Cnm sen al benim 450 tllik babetlerim var dedim
Annemler d.günümde babet almıslardı hoticten
450 tl mis
Aksm avmde gördüm
Napıyo gideceğin yere motor takip mı götürüyo diyo adam
Haklı yani bilsem o kadr para verceklerini
Adidas süper star serisi falan alın bari derdim
Onları seviyorm ama uber pahalı zalımlar

Aldıklarını gule güle kullan canim yoğunluktan oluyor çok işi az kişiyle yapıyorlar adamlar kafa gidiyor bu zamanda borç veriyorsan gelmediğinde seni uzmeyecek bir meblağ olmalı seni sarsmasin

Güle güle kullan canim kızı doğumgünunde kuzuyu yormuslar cokmu kosturduki

Iyi geceler nasılsıniz iş bebek yemek derken gece oluyor
Kuzumun döngüsü değişiyor öğleden ikindiye kadar aralıklarla uyurdu artık bayagi uyanik kalıyor kız kardeşim yanımda o ilgilenecek bayram öncesi tatile kadar bakacak olan hanımla devam edeceğiz
Aksam üstü e bebek e gittik 250 tl civarı hiç yoktan hesap çıktı az gibi duruyor ama bayagi tuttu
derin dondurucu bakıyorduk aylardır arcelikten aldık geldi kurdular öğlende masağlı geçecek bu ay bayram tatili mutfağa ek dolap yaptırma dondurucu derken masraflar arttı

Güle güle kullanın cnm
Dondurucu yer varsa süper bisey
Benim yerim olsa ilk alacagım sey dondurucu ve kurutma makinası

Günaydınlar
Home office cmrtsisi bugun
Alya kendi kafasına göre bezi atacak galiba bayılcam
Gece atmıs bezi sortun yarısına kadr cıkarmıs bi kalktık gece sırılsıklam
Yataga bile gecmis
Alez bakcm bugun
Hasta olmasa bari
Bide uykuda aldım park yataga yatırdım diye. Söyleniyo bana
Aksama eristemiz var koci yapma bisey yenmiyo dedi
Alyaya biraz taze fasulye var yeter
Kahvaltıya menemen yaptm kız yemedi
Köfte reis köfte anni köfte diyo bana
Yok dedim köfte sabah sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…