Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınlar
Home office cmrtsisi bugun
Alya kendi kafasına göre bezi atacak galiba bayılcam😣
Gece atmıs bezi sortun yarısına kadr cıkarmıs bi kalktık gece sırılsıklam🤦🏻‍♀️
Yataga bile gecmis
Alez bakcm bugun
Hasta olmasa bari
Bide uykuda aldım park yataga yatırdım diye. Söyleniyo bana🤦🏻‍♀️
Aksama eristemiz var koci yapma bisey yenmiyo dedi
Alyaya biraz taze fasulye var yeter
Kahvaltıya menemen yaptm kız yemedi 🙈
Köfte reis köfte anni köfte diyo bana😣
Yok dedim köfte sabah sabah🙆🏻‍♀️
Sen yazdikca kızımın ileri ki dönmelerini düşünüyorum 😍😄 bizim ki bebk henüz her yeni olayina heyecanlanıyoruz
Maşallah Alya ya bez sicaklatiyordur kuzulari

Günaydınlaar,
Sabah eşim giderken uyandık. Yatakta sağa dön sola dön sonra kalktık. Gece de babası uyutayım dedi sonra anne gelsin dedi. yatağında uyuya kalmışız. Eşim de geçmiş yatak odaya.
Sabah Kız simit istedi. Cafeden alacaktım. Orada yapayım kahvaltımı dedi. Neyse hazırladım ona bişeyler. Simit aldım. Kendime de simit poğaça. Bu defa iyi yemedi. Normalde orada bayağı iyi yapıyordu kahvaltıyı. Bir kediye takıldı illa onun yanına gitmekten. Neyse öyle böyle yaptırdım. Arkadaşın evine geldik şimdi. Tatile gitmişti. Anahtarı bırakmıştı. İki günde bir kontrol ediyordum.
Gelince kız da direk çocuk odasına gidiyor. Arkadaş dedi bırak oynasın. Az durup çıkarım.
Eşim işten çıkışta kızı biryerlere götüreyim dedi. Uyur büyük ihtimal eve gidince.
eşim de geç gelecekmiş. Patronunun oğlu tatile gitti virüs kapmış. Ailecek hastalar. İşe kimse gelmiyor. İşyerini eşim kapatacakmış.
Ben de aşının ikinci tozu için salı gününe randevu aldım.
bugünki harcamam da dondurma falan 37 tl

Günaydınlar
Home office cmrtsisi bugun
Alya kendi kafasına göre bezi atacak galiba bayılcam😣
Gece atmıs bezi sortun yarısına kadr cıkarmıs bi kalktık gece sırılsıklam🤦🏻‍♀️
Yataga bile gecmis
Alez bakcm bugun
Hasta olmasa bari
Bide uykuda aldım park yataga yatırdım diye. Söyleniyo bana🤦🏻‍♀️
Aksama eristemiz var koci yapma bisey yenmiyo dedi
Alyaya biraz taze fasulye var yeter
Kahvaltıya menemen yaptm kız yemedi 🙈
Köfte reis köfte anni köfte diyo bana😣
Yok dedim köfte sabah sabah🙆🏻‍♀️
Canım kilot bez kullansan. Onu da mı çıkarıyor. Bana kolaylık olmuştu o anlamda kilot bez.

Valla ins yeni bi uyku düzenine gecmiyordur😥
9.30 da kalktı bugun aksm uyudu 21.00 u gece gece kalktık tabi ama ins ögle uykusunu kaldırmaz🤭
Heryaşta yeni bir uyku düzeni oluşuyor ama daha erken gündüz uykusunu bırakması için. Sabah o saatte kalkınca uyumaması normal baby

Yoldayız bakiyim ddim kardeşim geldi yemek duş derken yolu açılsın diye bekledik tabi yine trafik olan yerlerde yok değildi körfez in oralardayiz 12 geçer gitmemiz ablacığım yerlerimizi yapmış bekliyor🥰🥰
Kuzum satılık ev fiyatlarını sorarmısın :) geçen eve dönerken uğrayıp araştıracaktık. Bursada hayvanat bahçesine gittik. Kız çok istiyordu.vakit kalmadı.
hala aklımızın bir köşesinde yalova var.

Iyi geceler nasılsıniz iş bebek yemek derken gece oluyor
Kuzumun döngüsü değişiyor öğleden ikindiye kadar aralıklarla uyurdu artık bayagi uyanik kalıyor kız kardeşim yanımda o ilgilenecek bayram öncesi tatile kadar bakacak olan hanımla devam edeceğiz
Aksam üstü e bebek e gittik 250 tl civarı hiç yoktan hesap çıktı az gibi duruyor ama bayagi tuttu
derin dondurucu bakıyorduk aylardır arcelikten aldık geldi kurdular öğlende masağlı geçecek bu ay bayram tatili mutfağa ek dolap yaptırma dondurucu derken masraflar arttı
Güle güle kullanım canım. Bizim de evi aldığım da eşimin dayısı ev hediyesi olarak derin dondurucu için para verdi. Eşim de işte yok mutfaktaki niş kısmını kapatıyormuş o süs raflar görünmüyormuş. Aldırmadı o parayla. Şimdi de aslında lazım alsakmı diyor. Her eve lazım bence. Ben eskiden herşeyi yapıp dolaba atardım şimdi yine çok misafir gelme olmadığı için yapmıyorum. Sadece sigara böreği var az bişey buzlukta.

Derin dondurucu candır.
Ben de 5 6 senedir kullanıyorum. çalıştığım donemde çok iyi okuyordu, hersey hazır elimin altında, yemek yapmak misafir ağırlamak çok pratik oluyordu. Yazında hazırlık yapıp kışın rahat ediyordum. Her kadının elinin altında olmalı. Hele çalışıyor ve bebeği varsa onun yemesi için mevsimindeki taze sebzeleri hazırlayıp, kullanmak mantikli.

Kurutma makinesini de 1 yıldır kullanıyorum. Keşke daha önce alsaydım dediğim birsey.
Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek 😃

Kuzum satılık ev fiyatlarını sorarmısın :) geçen eve dönerken uğrayıp araştıracaktık. Bursada hayvanat bahçesine gittik. Kız çok istiyordu.vakit kalmadı.
hala aklımızın bir köşesinde yalova var.
Canım ablamlarin kendi evi müstakil bahçeleri var küçükte alanları var çok bilmiyor ama aşağıda bahçeli müstakil biyer var ddi 350 400 bin ddi

Güle güle kullanım canım. Bizim de evi aldığım da eşimin dayısı ev hediyesi olarak derin dondurucu için para verdi. Eşim de işte yok mutfaktaki niş kısmını kapatıyormuş o süs raflar görünmüyormuş. Aldırmadı o parayla. Şimdi de aslında lazım alsakmı diyor. Her eve lazım bence. Ben eskiden herşeyi yapıp dolaba atardım şimdi yine çok misafir gelme olmadığı için yapmıyorum. Sadece sigara böreği var az bişey buzlukta.

Derin dondurucu candır.
Ben de 5 6 senedir kullanıyorum. çalıştığım donemde çok iyi okuyordu, hersey hazır elimin altında, yemek yapmak misafir ağırlamak çok pratik oluyordu. Yazında hazırlık yapıp kışın rahat ediyordum. Her kadının elinin altında olmalı. Hele çalışıyor ve bebeği varsa onun yemesi için mevsimindeki taze sebzeleri hazırlayıp, kullanmak mantikli.

Kurutma makinesini de 1 yıldır kullanıyorum. Keşke daha önce alsaydım dediğim birsey.
Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek 😃

Güle güle kullanın cnm
Dondurucu yer varsa süper bisey
Benim yerim olsa ilk alacagım sey dondurucu ve kurutma makinası😶
Çok teşekkür ederim kesinlikle bende bebek olunca birde çalışıyorum bu sene yazdan doldurup kolayca yemek yaparım dedim taksitte varmuş peşin fiyatına aldık kurutma makinesi kesinlikle tavsiye ederim 1 sene oluyor alalı çok kolayladı çamaşır işi en uygun modelini almistim arcelikten is görüyor babyloading87 babyloading87 arcelikte kampanya var peşin fiyatına taksit bende sıraya koydum kurutma nin anca bitti taksitleri nefes almasına fırsat vermedim😆 eşimin yoksa aileye sözde borç olarak gidiyor

Bugün 4 e kadar çalıştım çok yogundu iş sonrasında makarna köfte salata yapıldı yendi çayımızi termosa koyup dışarda içelim dedik kardeşim de irmik helvası yapmış sagolsun
bugün kıyma alındı 30 küsür geçen gün kızima birde Dönence aldım dolaptan ama direk aldım soru sual yapmadan dönmuyormuş bırakın dönmesini çalışmıyor da ilk tecrübe acemiligime geldi kısmet

Bugün 4 e kadar çalıştım çok yogundu iş sonrasında makarna köfte salata yapıldı yendi çayımızi termosa koyup dışarda içelim dedik kardeşim de irmik helvası yapmış sagolsun
bugün kıyma alındı 30 küsür geçen gün kızima birde Dönence aldım dolaptan ama direk aldım soru sual yapmadan dönmuyormuş bırakın dönmesini çalışmıyor da ilk tecrübe acemiligime geldi kısmet
İade edebilirsiniz ayrıca sikayet ederseniz satıcıı uyarı cezası alır.
Ayıp yani öyle satması😣

Çok teşekkür ederim kesinlikle bende bebek olunca birde çalışıyorum bu sene yazdan doldurup kolayca yemek yaparım dedim taksitte varmuş peşin fiyatına aldık kurutma makinesi kesinlikle tavsiye ederim 1 sene oluyor alalı çok kolayladı çamaşır işi en uygun modelini almistim arcelikten is görüyor babyloading87 babyloading87 arcelikte kampanya var peşin fiyatına taksit bende sıraya koydum kurutma nin anca bitti taksitleri nefes almasına fırsat vermedim😆 eşimin yoksa aileye sözde borç olarak gidiyor
Güle güle kullan canim millet yiyeceğine biz yiyelim borç ödeniyor bir sekilde

Selam kızlar, iyi akşamlar.
gündüz kız uyudu uyumak istedim uyuyamadım. Sonra eşim geldi. Kız uyandı. Markete gittik. 120 tl.
Kızın ateşi var gibi geldi az da öksürük var. Uyurken daha çok tabi. Gelince banyo yaptırdım. Uyuttum. O ara eşim muftağa girdi. Hiç ilgilenemedim. Kızun odayı topladım. Bu evin dağınıklığı yok bitmez bitmez. Sonra kızın ateşini kontrol ettim 38 çıkıyor. Çok değil aslında ama benim koci hemen panik. Bir de olumsuza yorması beni deli ediyor. Dedim kötüyü çağırma.
Neyse yemeği yapmış ben kızla oyalanırken. Kıza zaten yemek yedirmiştim.
Dana antrikot almıştı onu yapmış yanına da kırmızı biberle sos güzel olmuş. Yedik. Ardından karpuz yedik. Afyon kaymaklu Lokum almıştık. Arabada unutmuşuz indim aldım.

En iyisini yapıyorsun😂

Slm gençler gelemiyorrum
Ya bişey sorcam bayram çikolatası nı dondurucuya atıp sonra çıkaran varmı
Aldım biraz çocuklar sonra isteyince tek tek çıkartıp veririm diye düşündüm yapan varmı aranızda
Selamlar benim attığım oldu rengi değişiyor farkettim ama tadında bir değişim olmuyor rengi aciliyor biraz sanki

X