Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benim arkadaşım bir gözde görememe yaşadı hiç bir sorun yok gözde ddiler beyin cerrahina gitti MS şüphesi var ddiler bir senedir kontrollü gitti belden sıvı aldılar şükür temiz çıktı ama bir kez daha kontrola gel demişler oda ağlıyordu nolcak neyim var diye güzel düşün sende

Selam kızlar
Dışarı çıktık öğlen eşimle o oğlanla ise gitti birşey galletcektu benimde kargo satış olmuştu acele çıktık merkeze bıraktı iyi yokuş çıkmadım derken bı baktım teli evde birakmisimsatış olmasa donmezdim geldim geri gittim kargoyu verdim para çekip pazara girdim 1 kg yaprak aldım yine 1.5 kg vişne aldım ezik vardı bir tabak ayırdım yeşillik nektar taze fasulye yarım kg aldım esim aradı geri dönüşe geçtik diye oglus AVM deki oyun parkını tekrar büyüterek açmışlar oraya gittik karta 75 attım zam yapmışlar herseye oyun alanı çarpışan araba esim basketbol oynadı 60 gitmiş bime girdik uskumru istiyorlardı kalmamış somon aldık soğuk baklava gelmişti bir tane kalmış aldik iki ekmek oglusa Avşar soda biseler daha 65 esim ödedi eve geldik visneleri ayikladim attım buzluğa yaprağı hasladim şimdi kahve yaptim oturdum yoruldum dinlenip balığı yapcam yanına salata yeter

Son düzenleme:
Az uyucaktim annem geldi.
Ve kiz tam 3 (uc) saattir uyuyor.
Annem yuzunden uyuyamadim.
Poset cuval bisiler getirmis
Dedim annr hic bisi toplayamicam halim yok.
Son anda tıkarım yoruldum.
O gitti uykumda kacti.
Dun kiyafetlerin birazini askiyla goturduk eve direk astim.
Bu aksamda ceketleri gotururuz asarim.
Iyi oluyo boyle hoop askisiyla dolaba.
Gidince bi mutfak yerlestirme kalir bana
Hurclarida bazalarin altina aticam.
Miss.
Halilari hala yikamaya vermedim.
Yarin arimde alsinlar.

Ms benimde aklima geldi ama mr da cikmazmiydi?
Noroloji dr. Ben baya detayli istedim dedi beyin mr ini.
Benimde en son sivi alacaklar sanirim.

Bende çalışıyorum diye kızı 2 yaş 3 aylikti tam gün kreşe verdim. Seçerek gitti. Zaten çocukta bir süre sonra kendi yasitlariyla olmak onun için daha iyi oluyor. Şimdi oğlanı pandemi ve evde olmam sebebiyle 3.yasinda vereceğim Eylül ekim gibi başlat. Önümüzdeki ay da ara sıra alıştırma için götürürüm. Çocuklar bir zaman sonra bizimle oynamak istemeyebiliyor, yasitlariyla daha güzel zaman geçiriyor, akşama geldiğinde de daha kaliteli zaman geçirilebilir.

nazenin9320 gule gule kullanin.
Koltuk tkm baktimda minderlimi? Ya ben asiri pisman olmustum umarim siz olmazsiniz.
Teşekkür ederim lellim. Allah acil şifalar versin inşallah hiç birşeyin yoktur buradan paylaşırsın canım. Lellim yaklaşık üç aydır koltuk takımı bakıyorum ama karar vermeye gelince ailece hepimiz karar veriyoruz, kızlar bu takımı begenince ben tek renk olsun istedim krem ama eşim ve kızlarım iki renk olmasını istediler yoksa almasak ben artık almaktan vazgeçecektim. İnşallah memnun kalırız şimdide eşim pvc leri vermiş 5200 tl Allahım sana geliyorum dedim çok pahalı geldi bana. Şimdide halı ve perde alıcam perdeleri geçen yaz almıştım ama şimdi balkonu içeri aldığımız için perde ihtiyacı doğdu birde tv ünitesi baktım yarın akşam hep birlikte kızlar gelince karar veririz. Masraflar boyumuzu aştı ama hala alıyoruz tüketim çılgınlığı lafını hiç sevmiyorum ama bal gibi de tüketiyoruz kredi karını 2022 kadar dolduruyoruz. Eşime verdiğim market siparişlerini almiş arabanın bagajı tıka basa dolmuş boşaltım-sildim yerleştirdim eşime hiç sormadım ne kadar tuttu diye kalbim kaldırmayabilirdi. Allah agız tadıyla yemek nasip olsun inşallah.

İyi yapmışsın ev yakın vakit alçak şeyleri yerlestirmen iyi olmus

Aynen canım ben elimden geleni yaptım. Dostluk hayatımda küçük şeyler için de insanlara trip ya da tavır yapmayı hiç sevmedim. O sebepten genelde seçici oluyorum.

Bizde yüzmeyi düşünüyorduk. Okul için yok canım ya acele etmeyi düşünmüyorum eğer çooook zor olur artık çok isterse ve çook gerekli görürsem yani mesela bir arkadaş konuşmayı tam çözemedi diye göndermeyi düşünüyordu. Bir de artık iyice sıkılırsa öyle göndereceğim. Bizim sitenin oyun evi vardı. Orası çalışsa birkaç gün günde iki saatlik gönderirdim.Orada kreş gibi yaş grubuna göre etkinlik yaptırılıyordu. Öyle birşey olabilir.

Geçmiş olsun canım. 20 dakika iyi dayanmışsın. Çok şükür. Benim nefesim daralır hemen.
çocukken asansörde kalmıştım. Yıllarca asansör fobim olmuştu

Ayy en korktugummm cok gecmis olsunnkuzu

GÜnaydın bacımsular
Hayırlı cumalr
Aksam kızlarla bulustık
Bin yıldır girmemistim avm ye girdim özlemisim
Bahcede otırduk
Kız babasıyla dogumgunune gitii
Önden koci yemek yedirmis iskender yemis benimki
Eve gelmemiz 23.00 oldu
Alya bayıldı hala uyuyomus,4 te süte kalktı bi
Partiledik resmen bende kafa dagıttım iyi geldi
250 tl baymısım yalnız
65 tl bi meyve kokteyli la dedim bu ne tadını alamadık dedik 2 koktey 1 blush bi makarna hesap geldi masaya 700 tl
Ödedik pasa pasa
Aksma yemek yok
Napacguk bakalım

olsun 40 yılın başı bi çıkmıssın ne güzel harcanır geri kazanılır günün tadını aldıysan ne mutlu

Ya kıskandım valla nasıl güzel bir gece olmuş, daim olsun arada kafa dağıtmak iyi gelir. Parayı düşünme nasılsa sen kazanıyorsun paşa paşa harcamak da nasip olmuş. Benimde ihtiyacım var ama eşimle hiç yalnız gitmedim böyle bir güzel geceye içine sinsin çok da güzel moral depolamışsın kuzum.

Günaydın kulüp arkadaşlarım. Cumamız mübarek olsun şükürler olsun bir cumaya daha kavuştuk. Kızlar bugün geliyor yarın yine program yapmışlar Ayvalıka gidecekler arkadaş grupları ile. Sosyalleşme adına seviniyorum çok kapandık eve. Bizde yarın sineklik yapılacak odamız için usta gelecek onu bekleriz, birde gece güneş enerjisinden sular taşmış akmaya başlayınca komşumuz söyledi şamandıra bozulmuş eşim çıkıp baktı. Yarın onun içinde tamirci gelecek bizde eşimle böyle sosyalleşiyoruz tamirci, usta agırlayarak. Kıyma makinemiz bozulmuştu eşim serviste tamir ettirdi 170 tl yenisini alsaydık dedim. Bu gün eşim koltukların resmini çekip ikinci el spotcuya gönderecek inşallah alırlar. Kızlar sıcaktan herhalde gece uyuyamıyorum. Sabah sabah kızlar bu gece için taze fasulye ve pirinç pilavı istediler fasulye pişiyor evde yalnız olunca dün de temizlik yapınca ev bu gün temiz çöktüm hemen bilgisayarın başına size de eziyet oluyorum yaza yaza kusura bakmayın. Çenem hep size düşüyor valla anneme bile buraya yazdıklarımı anlatmıyorum-anlatamıyorum nazım size geçiyor.

Valla ii geldi abla,motive oldum.
Koci de saolsun kız bırakmadı önce,sen git susar o 40 yılda bı bulusuyonuz dedi.
İns pandemi biter de ayda bir yapabiliriz en azından.

Günaydın kızlar .

bugün yeterince doluyum düşünmekten artık sinir bastı sizinle paylaşmak istedim ..
yani ailelerin sorumsuzlugu gerçekten etkiliyo
insanı takmamak istiyorım ama bi noktadan sonra olmuyo..
Kızlar ev aldık 1 sene önce eşimle ikimizin aileside biraz daha faZla verseydinizde 2-3 kat yukarıdan alsaydınız keşke dedi sinir oldum hala unutmam o laflarını sanki 5 kuruş yardımları dokunmuş gibi bide dalga geçer gibi böyle söylemeleri uyuz ediyo insanı..

şuan hamileyim 7 aylık hiç sormuyolar bile resmen ölü taklidi yapıyolar sanki torun onların değilde komşunun torunu .. ay insan hiçmi heveslenmez ya .. valla ellerde ne kaynana kayınbaba ne anne baba var ..
bana herşeyi yapsınlar diye beklemiyorm zaten kimseye minnet etmemek için şu halimle bile çalışıyorum ama insan düşündükçe gerçekten yıpranıyo

Az üzerine kataydınız 2-3 kat üstten alırdık demek lazım sanırım.
Bazısı heveslenmiyor.
Benim annemlerde besiğini,park yatagını herseyini hevesle yaptılar ,haklarını yemiyim.
Kvdem 9 ay hamilelikde kac beden cıtcıtlı bady alcaz diye sordu kız 2 yasına geldi daha alcak
Hee gerek var mı yok,ama insan bi heveslensinler bi ilgilensinler istiyor.
40 günlüktü Alya bana 2.yi dogur bakcam dediğinde kvdem
Bi bardak su veermedin sen lohusalıgımda dedim herkesin icinde valla,haketmisti
O kadar umursuzdu.
Ne kadar az beklenti,okadr huzur hamile hamile sıkma canını bosver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…