Küçük Düşün Büyük Olsun!

Sizin kocalar iyi kocalar
Düseydiniz bizim gibi deli kocaya ne panik atak kalırdı ne bisey:KK70:
Adamla ugrasmaktan panikte myiim neyim anlamıyorm ki:KK70:
Kardesiminki Allah razı olsun cok iyi cocuk
Dün dedim ,masallah hemen kosmus gelmis almıs hastaneye götürmüs.
Ben gün asırı fenalassam diyorm ,hadi ilkinde gelir.
2.de otur su ic der gecer:KK70:
Fenalasma lüxüm yok yani benim:KK70:
Benimki de gelir yapar eder vs vs de çenesiyle yorumlarıyla yoruyor insanı. Uyuduğu zaman çok iyi diyorum🤣🤣🤣

günaydın kızlar
bol bereketli bi gün olsun
ben hala yol yorgunlugumu atamadım
dün teyzem ameliyat oldu şükür iyi geçmiş. annemleri oraya bırakmıştık haftasonu gidip alıcaz sırf gidişimiz 6 saat fln sürecek
normalde babam orobüsle geliriz dedi ama eşim biz almaya geliriz pandemide otobüse binmeyin dedi. annem başladı ağlamaya :) oğlanların yapmadığı evlatlığı damat yapıyor diye.. neyse ki eşim de der kendi anamdan babamdan görmediğimi sizinkilerden gördüm diye.. sonuç olarak haftasonu dinlenme yok daha fazla yorulacağım ama onların böyle birbirlerini düşünmesi sevmesi herseye bedel..
Ne güzel Allah kat kat artırsın bu mutluluğunuzu bağlılığınızı.

Selam kızlar,
Bugün küveti doldurdum küçük küvet zaten bizimki. İçine topları attım. Kızı da içine attım. Bayağı oynadı. Çok hoşuna gitti. Süpürge yaptım toz aldım. Çamaşır attım. Astım ve kurutmaya da attım.
süpürge yaparken kızın mendili kaçtı süpürgeye Allahım ne uğraştım çıkartmak için.boruda takıldı kaldı. Yarım saati geçik uğraştım. Yıkamalı süpürge ya öyle boruyu çıkart olmadı. En son şiş soktum 😆 nihayet çıktı. Heryerde mendili var.
Neyse işim bitince girdim banyo yaptık çıktık. Sonra biraz bornozla uzandık keyif bizden sorulur. Kalktım kıza pirzola et yaptım. Pilav da vardı. Ben de pilav yoğurt bir de içli köfte vardı geçiştirdim öyle. Eşim de yemek yapma kavun peynir yerim dedi. Benim de işime geldi evde zaten yemek var onlar bitti iyi oldu.
Kıza sayılarla ilgili oyun etkinlik yaptım. Hiç yapamıyorum. Yapınca da bayılıyor. Okula daha erken. Geçen arkadaşlar görüştü buradan biryerle 4 yaşından büyük alıyormuş. Benim kız kasım sonu doğumlu anasınıfına hangi yıl gitmeli sizce. Seneye 5 yaşına girmemiş olacak.
Az önce alışveriş yaptım. İstegelsinde günün kampanyası temizlik ürünleri %40 indirimdi. Bulaşık mk deterjanı yumuşatıcı yumoş,siyah deterjanı ve klozet köpüğü aldım. 25 tl de toplam tutardan indirim hakkım vardı. 100 tl ödedim.
Kız uyudu. 8 de uyuyacaktı. Babası gelince saat 22:00 buldu.
Merhaba. 4 yaş diyorlar ama genelde 2, 3 ay önce alıyorlar sorun olmuyor. Ben çevremde gözlemlediğim kadarı ile 3, 4 yaş gibi kreş yada anaokuluna gitmesi iyi oluyor çocuklar için

Merhaba. 4 yaş diyorlar ama genelde 2, 3 ay önce alıyorlar sorun olmuyor. Ben çevremde gözlemlediğim kadarı ile 3, 4 yaş gibi kreş yada anaokuluna gitmesi iyi oluyor çocuklar için
Çok sağol canım. Ben erken göndermeyi istemiyorum. Zaten ömrü okulda geçecek. Anasınıfına ne zaman göndersem onu bilemiyrum. Evde eskiden çok şey yaptırırdım. Şimdi yetişemiyorum.Birkaç saatlik biryere belki ilerleyen zamanda alışması ve evde yaptıramadığım bazı şeyleri öğrenmesi için gönderebilirim.

Selam kızlar, oturduğumuz apartman dairesinde ki evimizin banyosu tadilattaydı bu gün usta gelecekmiş sipariş ettiğimiz duşa kabin gelmiş eşim 1.93 boyunda o yüzden sipariş üzerine çalışılıyormuş 1.80 cm den sonrakiler eski duşakabinimiz küvetliydi Allahım altı nasıl pisti eldivenleri takip temizledim yenisi takıldı çok içime sindi tadilat bize biraz tuzluya geldi ama sonuç benim için harika. Akşamda oturma odamız için vivenseden madrid koltuk takımını sipariş verdik, tv ünitesi ve halısını da değiştirecegim önceden hiç önem vermezdim temizse yıllarca kullanırdım ama şimdi bildiğiniz içimden geliyor sonra balkonu kapatmak için iki firma geldi fiyat bekliyoruz yazlığında bir sinekliği gramofon dediklerinden hemen bozuldu bir sezon bile kullanamadık anlaştığımız firmaya onu da sipariş vericez bol bol harcamalı günler var önümüzde Allahtan kurbanlığı eşim bir ay önceden hazırladı parasını da bir balkonu kapatmayı 6.500 dedi biri şok oldum evin tamamını değil dedim gördüğünüz şuncacık yeri kapatacagız dedim. Adam fiyatı bu dedi teşekkür ederim dedim. Odada ki koltuklar için ikinci elleri aradım alamayız dedi iki dükkanımız da dolu yeni alacak malları koyacak yerimiz yok dediler teşekkür ettim. Birine vermeyi çok istiyorum ama herkes evine kadar istiyorlar. Bende evden çıksın istiyorum.
Güle güle kullan abla başka ikinci el firması yada uygulamalarda satabilirsin

Güle güle kullan abla başka ikinci el firması yada uygulamalarda satabilirsin
Teşekkür ederim, ama bizim burası küçük bir ilçe oldugu için çok fazla seçeneğim yok. Hayırlısı artık diyorum.
yedirenk79 yedirenk79 teşekkür ederim iyi dileklerin için. Bence arkadaşını da pek kafana takma insanlar tanıdığımız gibi kalmıyorlar malesef. Ben artık karşılaştığımız bir etkinlikte anın tadını çıkarmayı seviyorum sonrası için gerçekten benimle olması gereken dostlarım yanındaysa gerisi de çok önemli değil diyorum.

Selam kızlar, oturduğumuz apartman dairesinde ki evimizin banyosu tadilattaydı bu gün usta gelecekmiş sipariş ettiğimiz duşa kabin gelmiş eşim 1.93 boyunda o yüzden sipariş üzerine çalışılıyormuş 1.80 cm den sonrakiler eski duşakabinimiz küvetliydi Allahım altı nasıl pisti eldivenleri takip temizledim yenisi takıldı çok içime sindi tadilat bize biraz tuzluya geldi ama sonuç benim için harika. Akşamda oturma odamız için vivenseden madrid koltuk takımını sipariş verdik, tv ünitesi ve halısını da değiştirecegim önceden hiç önem vermezdim temizse yıllarca kullanırdım ama şimdi bildiğiniz içimden geliyor sonra balkonu kapatmak için iki firma geldi fiyat bekliyoruz yazlığında bir sinekliği gramofon dediklerinden hemen bozuldu bir sezon bile kullanamadık anlaştığımız firmaya onu da sipariş vericez bol bol harcamalı günler var önümüzde Allahtan kurbanlığı eşim bir ay önceden hazırladı parasını da bir balkonu kapatmayı 6.500 dedi biri şok oldum evin tamamını değil dedim gördüğünüz şuncacık yeri kapatacagız dedim. Adam fiyatı bu dedi teşekkür ederim dedim. Odada ki koltuklar için ikinci elleri aradım alamayız dedi iki dükkanımız da dolu yeni alacak malları koyacak yerimiz yok dediler teşekkür ettim. Birine vermeyi çok istiyorum ama herkes evine kadar istiyorlar. Bende evden çıksın istiyorum.
Güle güle kullanın abla:KK55:

Günaydın sabah sabah market listesi oluşturdum eşim iş dönüşü alıcak bakalım paraları döke döke gidiyoruz. Bugün evde yalnızım kızlar eşimin yegenine gittiler. Sabah üst katın camlarını sildim sonra çok sıcak oluyor evi süpürdüm toz kaldı onu alırım akşam için karışık kızartma yaparım işler bitince bir duş alırım dinlenirim sıcaklar çok yoruyor beni. Ben artık kendimin yaptığı kredi kartı harcamalarını yazmaya başladım bu aydan itibaren çünkü kart çok geliyor ama bende hiç durmuyorum bu topiklere yazıyorum ama inanın harcamalarımın çoğu eve aldıklarım kendim içinde zorunlu ihtiyaçlar böyle böyle kendime teselli veriyorum.

Kıza sayılarla ilgili oyun etkinlik yaptım. Hiç yapamıyorum. Yapınca da bayılıyor. Okula daha erken. Geçen arkadaşlar görüştü buradan biryerle 4 yaşından büyük alıyormuş. Benim kız kasım sonu doğumlu anasınıfına hangi yıl gitmeli sizce. Seneye 5 yaşına girmemiş olacak.
Erken değil aslında suan onun sosyallesme zamanı.
Sen evdesin diye erken geliyor sana ama 3 yasdan sonra evde oturmak cocuklara birsey kazandırmıyor bence.
Tabi isin maddi /manevi yönü tartısılır,her evin dinamiği farklı.
Ama evde olsam 3 yastan sonra yollardım bende.
Bazısı okuldan bıkar diye bakıyor olaya,ben ona katılmıyorum.
Cocuk aksama kadar oyun oynamayacagını ,bi plan programı oldugunu bilmeli.
Pandemi olmasa bu sene h.sonu at binmeye yazdıracaktık Alyayı bayagı yasından sonra yazdıracaktm .(3 yasa kadar eğitim verilmiyor ama gezme amaclı binebiliyor)3 yasdan sonra demisti hoca bize eğitime baslıyorz
Midilliyle baslıyorlar zaten,ben de 2-3 seans almıstım ders beraber yazılacaktık.
Bakalım ins bu kıs okul dısında düsünüyırm.Pandemi nüksetmezse yazılacagız.

Günaydınlar
Gelemeyrummmm
Dün koci gelene kadar Alyayla salonda barbie yüzdürdük,en son kovaya kendi ayaklarını sokmaya baslayınca oyunu sonlandrdık:KK70:
Sonra koci pazara gitcem gelcenşz mi dedi?Gelelim deme gafletinde bulundum.
Pazarcılar arkamızdan küfretmistir adamlar tüm tezgahlara saldırdık
Mısır aldık 7 tane sayıyorz dursun diye tutturdu setizz setiizz sekizi de alcakmıs.
Pazarcı dedi abla alsın cocuk sorun değil,yok dedik alısmasın sekizin de parasıını verdik
Dolmalık biberci adam kutulamıs alya yıktı kutuları yerden topladık:KK43:
Peynircide 5-6 tane zeytin yedi:S
Adamlarda yesin abla diyo saolsnlar ama Rezillik:)
Kucaga gelmiyor en son biz gittik arabada bekledik koci yaptı alısverisi geldi
Nohut pisirmistim
Über alakasız yanına gözleme karpuz salatalık/domates /biber flaan yedik.
Alya arabada 1 kez bez değisti.
O kadr zeytin yiyince masadan bi kalktı imzasını bırakmuısD
Bastan anlamadım Alya sen nerde camurladın kendini dedimm dhaa derrkn gercekle yüzlestim:KK70:
Kosa kosa dusa girdk
Cıktık masayı topla ,mutfak topla ,kzıı uyut 21.30 da cıktım odadan.
Koci uyumus ben de dusa attm kendimi,cıkınca kahve ictim uyumusm:KK70:
Bugun kız ark.yemek günümüz 1,5 snee sonra heyecanlıyım
Daha sabahtan makyaj yaptm:KK70:
Annem diyo sabahtan niye yaptın ki:)
Bilmem dedim:KK70:
Alyayı babası parka götürcek,yakınlarda olurlar olası bir kaka operasyonunda gelrsiniz cok acılmayın dedim:KK70:

Yine bol ekşinli bir gun🤦‍♀️
Sabah 8.30kizi biraktik 8.58 randevum vardi.
Esim dedi ben paralari kartlari evde unuttum eyvah dedim hic vaktim yok beni birak oyle ugra eve.
Dilenci gibi arabadaki tum bozuklari aldim ustume kartim ustumdeydi ztn.
Dahiliyeye gittim 4tup kan Idrar istedi.
Reglim pzrtesi ver dedi sonuclari alirken.
Endokrona yonlendirmesini istedim test sonuclarina bi bakalim dedi.
Neyse ordan ciktim otobus geldi (kartimda yanimda Allahdan icinde para vardi) dogum yaptigim hast. Gittim goz muayineye.
Gozde de bir sikinti yok.
Sinirlerin falan gayet iyi numaran ilerlememis ver bakim su raporuna bi de ben dedi.
Burda yalanci tumor? Soruisareti var.
Yalanci tumor olabilir dedi 🙄
O ne ki dedim.
Allahim herkes bisi diyo teshis edilemiyorum.
Otopsimi isticem.
Google amcaya sordum belirtileri tumor gibiymis ama boyle tetkiklerle falan zor bulunuyormus aha dedim ben iste.
Hersey normal cikiyo ama bulgular ayni.
Bas donmesi, beyinde basinc, goz bulanikligi vs vs
Hayatimda duymadigim tibbi terimleri hastaliklari duyuyuyorum.
Pazartesi beyincerrahi salida norolojiye gidicem.
Bi kalp ve kadin hast. Kaldi onlarada giderse. Chekup yaptirmis sayiyorum kendimi.

Ordan anneme geldim kizi aldim.
Kostur kostur eve gel.
Bulasik mak bosalt doldur.
Kiza corba attim ocaga.
Eve yemek yok kiyma cikardim kofte pilav yapicam.
Hala kahvalti yapamadim.
Canimda bisi istemiyor kiz uyusun uyucam kafam sersem gibi.

Bende durumlar boyle karisigim😑

Haa bi de asansorde kaldim🤦‍♀️
Az daha bayilcaktim.
Annemlerin asansorde kaldim.
Sesimi duyuramadim.
Sonra annem duydu acamadilar.
Muteahhidi aradilar
Dedim dusermi bu burasi cok sicak oldu nefessizlikden olcem falan derken 20dk kaldim icerde.

Sabrim iyiden iyiye bitti.
Allahim sen goruyosun sen biliyosun nolur insirah ferahligi ver diye dua ediyorum.
Napim elimden bisi gelmiyor imtihan hepsi.

Haa bi de asansorde kaldim🤦‍♀️
Az daha bayilcaktim.
Annemlerin asansorde kaldim.
Sesimi duyuramadim.
Sonra annem duydu acamadilar.
Muteahhidi aradilar
Dedim dusermi bu burasi cok sicak oldu nefessizlikden olcem falan derken 20dk kaldim icerde.

Sabrim iyiden iyiye bitti.
Allahim sen goruyosun sen biliyosun nolur insirah ferahligi ver diye dua ediyorum.
Napim elimden bisi gelmiyor imtihan hepsi.
Geçmiş olsun canım bende korkarım ondan hep iyi sesini duyurmuşsun

Yine bol ekşinli bir gun🤦‍♀️
Sabah 8.30kizi biraktik 8.58 randevum vardi.
Esim dedi ben paralari kartlari evde unuttum eyvah dedim hic vaktim yok beni birak oyle ugra eve.
Dilenci gibi arabadaki tum bozuklari aldim ustume kartim ustumdeydi ztn.
Dahiliyeye gittim 4tup kan Idrar istedi.
Reglim pzrtesi ver dedi sonuclari alirken.
Endokrona yonlendirmesini istedim test sonuclarina bi bakalim dedi.
Neyse ordan ciktim otobus geldi (kartimda yanimda Allahdan icinde para vardi) dogum yaptigim hast. Gittim goz muayineye.
Gozde de bir sikinti yok.
Sinirlerin falan gayet iyi numaran ilerlememis ver bakim su raporuna bi de ben dedi.
Burda yalanci tumor? Soruisareti var.
Yalanci tumor olabilir dedi 🙄
O ne ki dedim.
Allahim herkes bisi diyo teshis edilemiyorum.
Otopsimi isticem.
Google amcaya sordum belirtileri tumor gibiymis ama boyle tetkiklerle falan zor bulunuyormus aha dedim ben iste.
Hersey normal cikiyo ama bulgular ayni.
Bas donmesi, beyinde basinc, goz bulanikligi vs vs
Hayatimda duymadigim tibbi terimleri hastaliklari duyuyuyorum.
Pazartesi beyincerrahi salida norolojiye gidicem.
Bi kalp ve kadin hast. Kaldi onlarada giderse. Chekup yaptirmis sayiyorum kendimi.

Ordan anneme geldim kizi aldim.
Kostur kostur eve gel.
Bulasik mak bosalt doldur.
Kiza corba attim ocaga.
Eve yemek yok kiyma cikardim kofte pilav yapicam.
Hala kahvalti yapamadim.
Canimda bisi istemiyor kiz uyusun uyucam kafam sersem gibi.

Bende durumlar boyle karisigim😑
Allah şifa versin tam sonuçlar çıkınca belli olur canım zor belli olmayınca ne oldugu

Görümcem aradı aksama oglana d.günü yapcaklarmıs.
Aa dedim benim sözüm vardı ama ALyayla babası gelir dedim:KK70:(Gelin gibi gelin:KK70:)
iyi oldu kvdeme kitledim bu manayla kızı:)
Bez değisimi flaan naparız diyodum koci panik yapar:)
Dört ayak üzerine düşmüşsun canım iyi eğlenceler 🥰🥰

Geçmiş olsun canım bende korkarım ondan hep iyi sesini duyurmuşsun

Allah şifa versin tam sonuçlar çıkınca belli olur canım zor belli olmayınca ne oldugu
Sagol cnm ya kimse net bisi demiyor.
Pazartesi beyin cerrahiye gidicem.
Aglicam artik lütfen bana net bisi diyin diye.
Baska tetkik isticeklermi bilmiyorum.
Ama gozum ilerledi gibi bir bulaniklik var ama dr. 3 ayri cihazla bakti
Harf de okuttu numaran ayni diyor ilerleme yok
Goz arkasi sinirler iyi durumda.
Ne oldugunu bulamiyorlar resmen.

X