Küçük Düşün Büyük Olsun!

Noroliji dr. Benden goz dibi muayinesi istedi.
Hic yaptiran var mi.
Bir cok hastaligin teshisinde yapiliyormus.
Beyin mr soruisaretli yerler var bunlara bakilmasi gerekiyor bu testi yaptir gel dedi.

Saol cnm
Hakkaten iyi bakıyo anlatana göre
Gecen eşim dedi işim var gelde biraz çalışsak dedi
Yasakta kaçtık geldik işe
Gitmeden evvel
Anne çocuklara bak 3 saatlik işimiz var dedi
Bakarım demiyo kadın sinir oldum
Anne bizle hiç oynamuyp diyo elinden telefon düşmüyo
Daha ne diyo Allah oğluma güç kuvvet versin bunlara yemek aş yetmiyor diyo kadın
Bende sinirlendim dedimki
Biz onlar için çalışıyor başkaları için değil dedim ay deli oldum kadına ya 😡
Nasıl bi insan torununa sahip çıkmayan tip başkasının yanında gösterisi
Ölüyom bitiyo davası numara
Ay sanki güç kuvvet versin diyorsa ele yediriyor sanki torunları onlar çalış diyeceğine kendilerine sıfır araba için para isterler ama😒😒

Oglusla çıktım AVM ye gittik eşime lcw den 1 sıfır kol t-shirt aldim 30 kusur oraya verdim ordan fileye gittik karpuz 🍉 ekmek firinindan az kurabiye ve kruvasan yeni çıkmıştı kahve sigara böreği buzluk için 35 verdik kardeşim aradı konuştuk yarın Bakırköy'de ki pazara gideceğiz inşallah aksamsan o alçak geç gelmezse esim goturcek aradım esim domatese alerjim var diyor🤦🤦kendine teşhis koymuş et alıyım kavur ben bezelye yemiyim ddi al ddim yarın döneriz akşam üzeri eve pazar kardesimlerle pikniğe gidersek hazırlık yaparım sigara böreğini ondan aldım onları kizartirim kahvaltı için hemen

Ay sanki güç kuvvet versin diyorsa ele yediriyor sanki torunları onlar çalış diyeceğine kendilerine sıfır araba için para isterler ama😒😒
Öyle biri düşün işte
Kayınpeder işyerinde ki arabayı almış çalıştığı yerdeki
Gecen diyoki benimki babam kendi işyerinde ki arabayı alacakmış seninki yle değişelim den al diyo dedim yaptır ettir hiç gerek yok
Üstelik arabayı işyeri vermiyo buna üstüne

Bende muzdaribim bu konuda kuşların kafes temizlencek yine hep bana bakıyor yem köy su koy Birde acaip yem dokuyolar bu ikisi 🤦🤦 güle güle git hayırlı yolculuklar şimdiden canim
Ben çok ilgilenmiyorum. 🤣 bana paslamaya çalışıyor da oralı olmuyorum. Birşey derse lafı geçiriyorum. Baştan bakmam dedim diyırum. Valla şuan ne hayvan ne çiçek bakacak halim yok ancak eve ve çocuğa yetiyorum. O da işte kıt kanaat ev temizlik konusu. Çoğu vaktimi kız alıyor 😅 ama olsun iyiki vaktimi alıyor. Bu günleri çok özleyeceğimi biliyorum

Selam kızlar oturmuşken selam vereyim dedim. Sonra kalkıp eşya hazırlayacağım. Dün gece saçımı boyamayla uğraştım. Bir koşu kalktım boyadım. Sabah da kahvaltı makina boşalt ev toparla. Kızın odası yine çarşamba pazarı.
sonra arkadaşla avm ye gidecektil saat 12 ye doğru çıktık. Decatlondan bone ve kıza deniz gözlüğü aldım 41 tl ödedim. Sonra kızları oyun yerine götürdük atlı karıncayı istiyordu ona falan bindirdik 42 tl oraya ödedim. Oturduk kızlar hamburger istedi. Yediler şaşırdım benim kıza. Sonra kahve içelim tchiboda dedik meyveli süt istediler içtiler ayyy başladılar kıvranmaya anne karnım ağrıyor ağlamaklı😂😂😂 bu kadar üstüste yemek senin neyine kızım dedim😅 bir baktım göbek patlayacak. Biraz yürüttüm. Sonra kendimize ve kızlara hızlıca birşeyler baktık. İki tane penye şort aldım. 38 tl Ödedim. Kıza da İki elbise tişört şort aldım. 85 tl. Çocuğuna kıyafet almak iyi oluyırmuş yaa😅 Üç- beş alıyordum çok almıyırdum da bu yaz bayağı şey aldım. Harcamalı bir gün oldu. Kendime çok birşey bakamadım.
Geldik kız banyoda oynadı duş aldık. Uyudu. Ütü yaptım. Şimdi hazırlanacağım da çok üşeniyorım şuan 🙈
Ev de çok tozlu. İş yapsam vakit yok. Gelince yaparım belki.ne olsa gelene kadar yine tozlanacak

Annemi catlatma günüm:)
Kvdemlerden video geldi 2 tane:)
Kvdem iyi bakıyo cidden kadın ilgili.
ALya corbasını yesin diye sekilden sekile girmis
Ucak geldi,hopp kondu flaan koca kadın neler yapıyo attım anne grubana:)
Annemin haftsında hep sikayet,durmadı cok yoruldm
E o kadın senden 10 yas büyük o napsın yani
Bide 3 taneyle ugrasıyo aksma kadr diğer 2si
2. videoda da kvdem Alyaya annecimm de kızım el salla
Annecim seni seviyorm de diyo:KK70:
ALyada annecim seviyo diyo:)
Onu da attım:)
Ona göre bütün yaramazlıkları kvdemlerden ögreniyo
Hayır benim cocuum duran cocuk değil yani kadın napsın.
Ne ögretck yani kadın ona.
Kardesim kvden den ALlah razı olsun kendi cocugu gibi bakıyor bak demis.
Annemde bakar tabi cnm,onun da torunu niye bakmasın yazmıs:KK70:
Kesin icten ice kızmıstır attm diye:)
Koptum ya annene🤣🤣🤣🤣 ne içlenmiştir. İçlensin boşver. Hakediyor ama yalanmı.

Alyayla markete gittik ortada bisey yok 203 tl😣
3tane kücük muz paketlemisler 11 tl
Bide bide dergilerden birini kaptı kasada 8.5 tl bosa gitti valla😣
65 tl de köfte söyledim h.sonu pisiririm diye
300 lük olduk ortada bisey yok😓

Eklentiler

• 5E043BD6-C8E9-405F-9048-90CCB3A7D274.jpeg
    5E043BD6-C8E9-405F-9048-90CCB3A7D274.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 121
Noroliji dr. Benden goz dibi muayinesi istedi.
Hic yaptiran var mi.
Bir cok hastaligin teshisinde yapiliyormus.
Beyin mr soruisaretli yerler var bunlara bakilmasi gerekiyor bu testi yaptir gel dedi.
Göze 3 kere damla damlatıyorlar 10 ar dakika ara ile en son bi aletle bakıyorlar, yani benim kıza öyle yaptılar göz dibi muayenesinde. Zamanı ona göre ayarla o yüzden bi yarım saat sürüyor damla kısmı
Geçmiş olsun😍

Rabbim kotu insanlardan korusun.
Ben o yaslara gelince pedagogdan boyle bir terapi almasini dahi istiyorum.
Bilir, uzman kisi anlatsin istiyorum.
Ayy ben ztn annemden baskasina emanet edemem.
Ben en cok otobuslerde ver cocugu tutim diyenlere sinir oluyorum.
Hayir yer ver ozaman insanlik yapta.

Lutkavmi felaketine dogrumu gidiyoruz diyorum bende Allahim sen koru.

Sen yinede yalniz birakma.
Bakim falan diyip acmaya çalışırlar ya da boyle oyun oynayalım bezlim seni diye acar bilemezsin.
Ben cok gider kapidan gizlice bakardim.
Eski evdeki karsi komsumun kizi oglanla yasitti.
Surekli gelirdi oyun oynicaz diye.
Bi de hep evcilik oynamak isterdi benimki erkek araba isi gucu.
Sıkılıyordu anne gelmesin diyordu.
Ama yalniz birakmazdim hep gozetlerdim.
Oglanida yollamazdim tek.

Evet kendine guvenide olsun istiyoruz ama o cizgiyi dogru ayarlamak lazim.
Canım yakın zamanda Adem güneş in mahremiyet eğitimi kitabını okudum tavsiye ederim çocuğu olan ebeveynlere, oğluş için de kırmızı çizgi kitabını aldım o da güzel yaşı en az 3-4 yaş civarı olan çocuklar için alınabilir.
bir çocuğun psikogenetik kapılarının kapalı olduğu kişiler anne, baba, kardeş, amca, dayı, dede ve nine imiş, yani çocukla bu kişiler arasında cinsel yakınlık duyulması NORMAL ŞARTLARDa imkansızmış.

Oglusla çıktım AVM ye gittik eşime lcw den 1 sıfır kol t-shirt aldim 30 kusur oraya verdim ordan fileye gittik karpuz 🍉 ekmek firinindan az kurabiye ve kruvasan yeni çıkmıştı kahve sigara böreği buzluk için 35 verdik kardeşim aradı konuştuk yarın Bakırköy'de ki pazara gideceğiz inşallah aksamsan o alçak geç gelmezse esim goturcek aradım esim domatese alerjim var diyor🤦🤦kendine teşhis koymuş et alıyım kavur ben bezelye yemiyim ddi al ddim yarın döneriz akşam üzeri eve pazar kardesimlerle pikniğe gidersek hazırlık yaparım sigara böreğini ondan aldım onları kizartirim kahvaltı için hemen
Yıllar oldu bakırköy pazarına gitmeyeli. Heyyy gidi yıllar. Özendim. İyi gezmeler canım

Vertigo mu var sende onda istiyorlar diye biliyorm göz muayenesi
Gecmis olsn cnm🙏🏻
Canim bir ara bas donmem kafamda basinc uyusma vardi.
Omurilikde sivi fazlaligi varmis bu da beyne giden damara basinc yapiyormus.
Ya omurulikden sivi alinip bakılacak ya da gozdibi muyainesiyle bakilacak dedi.
Sivialinmasi acili bir islem sen gozdibimuayinesi yaptir bir bakalim dedi.
Ozelde yaptircam biraz endiseliyim bilmiyorum.
Karisigim.

Goz dibi muayinesi bana yapilmisti dun dun dusununce animsadim.
Kazadan sonra bulanik goruyordum (travmayla kazalarla kafa ya alinan darbeyle bu sivi fazlalasa biliyormus) astigmat ve miyop cikmisti)

Göze 3 kere damla damlatıyorlar 10 ar dakika ara ile en son bi aletle bakıyorlar, yani benim kıza öyle yaptılar göz dibi muayenesinde. Zamanı ona göre ayarla o yüzden bi yarım saat sürüyor damla kısmı
Geçmiş olsun😍
Sagolasin baya ni hastalik belli oluyormuş sanirim

Merhaba kızlar bir haftadır kardeşlerim yanımda benden iyisi yok bebisle ilgileniyorlar ben çalışırken içim rahat 1 hafta daha kardeşim bakacak sonrasında nasipse ailemin old şehre tatile gececegiz sıcaklardan gidesim yok ama başka uzun tatilimiz olmayacak
Sizler nasilsiniz

Canim bir ara bas donmem kafamda basinc uyusma vardi.
Omurilikde sivi fazlaligi varmis bu da beyne giden damara basinc yapiyormus.
Ya omurulikden sivi alinip bakılacak ya da gozdibi muyainesiyle bakilacak dedi.
Sivialinmasi acili bir islem sen gozdibimuayinesi yaptir bir bakalim dedi.
Ozelde yaptircam biraz endiseliyim bilmiyorum.
Karisigim.

Goz dibi muayinesi bana yapilmisti dun dun dusununce animsadim.
Kazadan sonra bulanik goruyordum (travmayla kazalarla kafa ya alinan darbeyle bu sivi fazlalasa biliyormus) astigmat ve miyop cikmisti)
Kolayca atlat ins muayeneyi kuzu:dua:

X