Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınlar
Ne zamn sabah oluyor ne zamn aksam anlayamıyorm
Dün is cıkısı A101 80tl;fairy bul.tablet (24.95 30 lu sanırım)karabugday patlagı,2 kutu süt,sirke,don.ıspanak,micofiber bez.
Koci pazar yapmıs,enginar vakumlu 4 tane,tazefasulye,dolmalık biber,1 er kg tereyag,cecil peyniri,biraz zeytin almıs.
Dünden yemekler vardı,taze fasulye yaptm bugune de var.
Ben gittim annemler progrm yapmıs kardesimle,dısarı cıkcaz sen de gel dediler
Gelemem dedim valla ,bi dünya isim var.
Alyayı yıkadım,17.00 gibi yemek yedi,19.00 de biraz makarna yedi,20.30 gectik odaya bayıldı zaten.13.00 de kalkmıs bidaha uyumadı.
Dolaptan aldıgım laptobu iptal ettim.
Kadına da yorum yazdım sinirlenip.
7 si gece aldım,belki görmedi 8 i veremedi kargoya,dün ver dimi,dünde vermedi.
Sabah baktım hep aktif.
Yani girip cıkıyo dolaba.
İptal ettim.Kargoya vermek zahmet oldu iptal edin dedim
Ben ertesi gün veriyorm kargolarımı,insanlık hali veremedim diyelim msj yorum bisey yazıyorm su gün vercem diye.
Umru değil milletin.
Hesaba gecsin kadını engellicem,yanlıslıkla bidaha bisey almayayım.
108 tl vrdim yani sıfırı 150 tl gider sıfıırını alırım bi gün sonra kargoda.

Bu ay sacma bisekilde ilerliyor hesplar.360 tl gibi bi rakam hesapta asılı bekliyor.
İptaller iadler,atmye 125tl sıkıstı falan.
Dilekce yazdım onun icin.
2 ürün yanlıs geldi iade ettim onun gecmesini bekliyorm.
Dolap iptali 108 tl iade bekliyorm falan.
Üst üste geldi hepsi:S
Hayır olsun
İng atmye sıkısan para icin 15 günde gecer diyo yuh:S
İsvicreden yatırdım sanki sacmalık.
AY bu ingyi hic sevmedim zaten.Atmsi yok hic biyerde,ortak atmden islem yapıyosn falan.
Gereksiz isler.

Nişanı annemin evin karşısında yer var böyle açık hava bahçeli organizasyon yeri. Kardeşim az kişiyle orada yapmak istiyordu. Orası da oyun falan olmaz çünkü başka müşterilerimiz de oluyor bir kısım size ayırırız demiş kardeşim tamam demiş. Onun annesi de yok işte oyun olmadan olmaz işte köyde okuldamı yapsak şuradamı yapsak buradamı zaten baştan bu yana bu konuları kardeşimle çocuğun annesi konuşuyor çocuk fikir yürütmüyor. Kardrşim de diyor ben sanki annnesiyle evleniyorum
Hepimiz geçtik aslında bu yollardan, ben de bazı konularda nişanlıyken neredeyse kaç defa bitirdim bitiriyordum vs. Şimdi daha farklı tabi herşey ama biraz benim taviz vermememden kaynaklı. He kardeşime de idare et diyemeyeceğim. Daha yaşı çok küçük evlenmesi bile bana göre erken. Onun için çok da üstelemiyorum. Kv aslında anladığım kadarıyla kötü değil de işte çocuğun hayır ben de böyle istiyorum benim fikrim de bu dememesi kardeşimi kızdırmış. Evlenince belli eder kv de kendini bilemiyorum.

Ben de anneme çamaşır makinası almıştım. Hiç bir sıkıntı yaşamadık.

Alyanın bugun kres ön görüsmesi var.
Babyniz naptı tabiki dayanamadı Alyanın dedim 800 tl bayramdan parası var,eger kapora flan isterlerse geceriz haberin olsun dedim.
Benimki hemen aa tmm tmm dursun o sende diyo.
Su actım simdi yeni sise iciyorm 3 vakte kadar gelir o 800 ü versene diye

ya kahkaha attım çok yaşa emi

babyy bu bi alfa hata ama senin kocaya

Günaydın. Bugün mutfakla başladım güne, akşamdan topluyorum ama karpuz yeniyor yemegin üstüne, onun üzerine erik kompostosu içildi bardak tabak doluyor sabah bir fasıl onlarla uğraştım. Makinaya çamaşır attım, toz aldım salon hariç orası kullanılmıyor hafta da bir toz alıp süpürge-paspas çekiyorum evi süpürdüm. Yap yap bitmiyor ama bu gün yemek yapmıcam var. tr_lelli biz internetten beyaz eşya alıyoruz, hepsi buradan çünkü onlar lojistik firması ile getiriyorlar. Klima, çamaşır makinesi buzdolabı elektrikli süpürge ufak mutfak aletleri alıyoruz ama eşim böyle fiyatta ağır olan eşyaları yalnızca hepsi buradadan alıyor. Şimdiye kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadık tavsiye ederim. Magazada ki fiyatlardan bir tık altında olması bizi ödemede biraz rahatlatıyor.

evin icine kendileri mi koyuyor nazenin abla .

Allah senin o güzel gönlünle daha çok versin lellim
Kuzumm hepimize versin insallah
Denicem ya alip ama iadeye nasil gotururuz muamma sikinti cikarsa
Sagolasin canim
Naptin cicemmm
Hani adamlarin parasini yicegdikk
Ee sen adama geri odemeseziz faizsiz kredi veriyosunn ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…