Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hello bacımlar
4 gündür evdeyiz bogaldum
Hava da kapalıydı cıkamadık bugun cıkcam artık dedim.
Bekliyorum evciliği bitsin cıkcaz🤦🏻‍♀️
Aslımda nekadr gec cıksam iyi😀
15.00 de cıksak eve gel et 18.00 olur 2 saatte dus mus oyalanırız yemek tumba yatak😆
Oturdum bunu hesaplıyorum
Yemek bezelye var Alyaya kendime de patates hasladım,onları airfreydd küp küp yapıp kızartıyorm hafif üzerine yogurt kıyma sos yalancı çökertme kebabı oluyor🤤

2 makina camasır yıkandı
Süpürgeyle sıkıntım var daha 2 sene oldu ama cekmiyor asla.
Sıkıldım onla ugrasmaktan dedim sabah.
Dyson alayım sana diyor.
He dedim tam dysonluk durumdayız bi o eksik🙄
Ama günlük kullanıma sarjlı kablosuz bakıyorım.
Kendim alırım en kötü.
Ütü de beni salın diyor ceyizimdeki ütü artık 12 sene oldu🙆🏻‍♀️

Allahım hergüne iş mi olur evet oluyor akşamdan nohut ıslatmıştım sabah herkesler gidince onu koydum ocağa önce evi topladım elektrikli süpürge çektim toz aldım sonra mutfağa geçtim önce dolaptaki mor lahanadan bir kavanoz turşu kurdum sonra mutfağı topladım düzenledim. Bir arkadaşım bana gelmek istiyormuş kendi arayıp söylemiyor ortak arkadaşım ile haber yollamış ben mi çok ince eliyorum anlamadım ararsın müsaitsem gelirsin neyse bu ara bana gelmek isteyen insanlar dolu etrafımda beni kimse davet etmiyor hep bana gelmek istiyorlar. Evi temizledim eşim aradı yarın için izin almış tarlaya zeytin toplamaya gideceğiz hemde bu günden itibaren erken geliyor eve bakalım nasıl yapıcaz işçi tutsak parası çok fazla zeytin para etmiyor tüccar çok ucuza alıyormuş topladığımızı toplarız dedim kalanını da kuşlar yesin yapıcak birşey yok zeytinyağ fiyatı ayyukta ama tüccar az fiyat veriyormuş neyse biz bu işle karnımızı iyi ki doyurmuyoruz dedim Allah yardımcımız olsun.Markete gittim avakado, mor soğan, havuç, yumurta eve kraker türü bisküvi aldım eve zor girdim ağırlaştılar yolda piyasa yine canlandı diyorum. Eve geldim aldıklarımı yerleştirdim 4 tane mor soğandan turşu yaptım tekrar mutfak topladım bu ara bitmiyor toplamak. şimdi çayımı aldım tv ve sizi okuyorum.

yedirenkim bizde kızlarla babasına söylediklerimiz bir de söylemediklerimiz var aynı model belki bir üst modelide olabilir benimki. Bazen diyoruz dedikodu makinesi gibi.

Ya nasıl da özendim sana nişanındaki düğününde ki takıların duruyor ben ancak eski resimlerimde görüyorum o takılarımı bol bereketi olsun artsın çoğalsın canım birikimin.
Biz ev alırken bir kısım bozduk ama takılarımı bozdurmadım
Zaten öyle bir talebi olmadı eşimin
Hatta hiç karışmadı
Kuyumcuya kendim taksi ile gittim bozdurdum geldim🙈

2 makina camasır yıkandı
Süpürgeyle sıkıntım var daha 2 sene oldu ama cekmiyor asla.
Sıkıldım onla ugrasmaktan dedim sabah.
Dyson alayım sana diyor.
He dedim tam dysonluk durumdayız bi o eksik🙄
Ama günlük kullanıma sarjlı kablosuz bakıyorım.
Kendim alırım en kötü.
Ütü de beni salın diyor ceyizimdeki ütü artık 12 sene oldu🙆🏻‍♀️
Philips var bende çok güzel çekiyor tavsiye ederim

X