Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hastaya geçmiş olsum
Hic netten beyaz esya almadim.
Davlumbazi aldim o da daha gelmedi
Gelince yazarmisin?
Bende alabilirim belki bulasik mak. Falan.

Allah güç kuvvet versin canım Allah şifa versin hasta olanlara amin baya iş yapmışsın

İyi geceler herkese
Günlerdir yazamadım. Açıyorum okuyacağım bir fırsat bulamıyorum. Birkaç gün arkadaşla gidip geldik ailecek. Bayağıdır görüşmeyince kırıldı sanmıştım ama yanılmışım. Denk getirememektenmiş iyi özlem giderdik. Cuma aradı çağırdı gittim. Kızlar ayrılamadı bayağı özlemişler. Baktık ayrılamıyor biz de sarma sardık. Oturduk sohbet. C tesi de eşim arkadaşın eşine demiş gelin nargile keyfi yapalım. Gece saat 4 ü geçiyordu gittiler. Kızlar uyuyunca bizde sohbete daldık tabi. Gittiler ezan okundu namaz kılıp yattım. Pazar günü de evde işim var eşim hadi hazırlanın bahçeye çıkalım dedi. Gidin siz işim var daha mutfağı bile tam toplamadım dedim. Bir de triplendi. Sen gez yürüyüşe çık ne olcak dedi. Duyanda taksimde geziyorum sanar neyse arkadaşın eşini aradı çıkarttılar kızları. Eve geldi. Çok geçmeden aradı arkadaşın eşi gelin bize neyse gittik.
Pazartesi de diğer arkadaş kahvaltıya çağırdı.iki komşumu da çok severim sağolsunlar. Bu sitenin komşuluğunu sevdiğim için gitmek istemiyorum.
Pazartesi akşamı kızımla ilk kez çocuk sineması ( şarkını söyle filmini ) izledik. Çok heyecanlı oldu benim için. Büyüdüğünü farketmek de güzeldi. Filme bayıldı o da.
salı günü de eşimin babası geldi. 2 yıldır virüsten gelememişti. Silivriden aldık onu. Silivriye gitmişken Arkadaşa da elanın küçük gelen kıyafetlerini geçerken sitenin kapıdan bıraktım. Ahh dedik ne günlerdi aramıza mesafeler girdi.Çocukları bile doya doya görüştüremiyoruz Sağolsun yine elaya hediye almış. Ben de onun kızına pentiden pijama takımı alıp koymuştum çantaya.
Babayı aldık geldik. Yine getirmiş az da olsa birşeyler. Bugün de babayla vakit geçirdik ama iki gündür yoruldum da, yarın gidecek. Erken çıkacaklar ben kızın odasına yattım. Alt kata biri taşındı dün gece saat 4 e kadar muhabbet ses. Bugün de hala muhabbet var :) kadının sesi bir de gür. Neyseki bizim kızın gürültüsünü duymaz diye düşünüyorum
Günlerdir tatil yeri de bakmaya çalışıyorum. Sueno ve ıc hotels arasında kararsız kalmıştım çocuk için çok güzel. Ama geçen arkadaş toplanınca dedi birlikte villamı kiralasak bir baktık villa fiyatları otel fiyatları gibi. Bakalım daha karar vermedik. Uygun bişey olursa olabilir.
Bir gelişme daha kardeşimin nişanlanacağı kişiyle şimdilik arası bozuk, konu şu kardeşim demiş herşeye annen karar verecekse ve senin fikrin hiç olmayacaksa hep annenin dediğini yapacaksan bence daha fazla uzamasın. Hayırlısı olur inşallah. Anne konusu evliliklerde genelde sıkıntı yaratan konu malesef.
çooook Uzun yazdım affola kızlar, yazamayınca böyle oldu. Hakkınızı helal edin

Allah senin o güzel gönlünle daha çok versin lellim

İnsanlar ne tuhaf yaş kaç olmuş neyin peşindeler anlamıyorım.Allah kadına sabır versin bu yaştan sonra zor.

Hiç canını sıkma canım. Hiç birşey için geç değil inan. Ben 30 yaşımda evlendim. 38 de anne oldum. Geç evlendiğim ve geç anne olduğum için de hiç üzülmedim.İyiki diyorum hep. Sağlığın yerinde olsun herşeyden önemli sağlık.

İlk yazdığını okuyunca aklıma gelen bu mesajda yazdığındı. Sen almayacaksın başkası düşünülecek belki. boşver bakma annenin lafına istiyoruz de kapat. İçinden geleni yap

En iyisini yapmışsın yer açılır eşya toparlanır. Kesinliklw çok iyi fikir. Güle güle kullanmak da nasip olsun

Benimki arçelik canım.çok memnunum. Evet çok pahalı benimki cam davlumbaz ve 5 ocaklı.fırın da dahil takım. Evi aldığımızda vardı. Hatta evi alırken pazarlıkta o da vardı
Demirleri düküm makinaya atıyorum. Kolay oluyor. Bizimki var 6 yıllık. Kardeşim bizden çok sonra çok bilinmeyen bir marka aldı. Davlumbazı temizlerken bozuldu. Geçen yenisini aldı.

Allah Analı babalı büyütsün. Güzel bir ömrü olsun kuzumun. Hoşgelmiş minik kuşumuz

Ne yana bayılsan

Canım annem de vertigo geçirdi. Ayakta duramıyordu kalktığı an başı dönüyordu. Tabi yılların üzüntü ve yorgunluğundandı. Çok iyi teşhis koyamamışlardı. Uzun süre doktor doktor dolaştı. En son buraya getirdik ablam o zaman amerikan hastanesinde çalışıyordu. Orada tedavi gördü. Çok şükür iyileşti. Şüphen varsa daha kötü olmadan ihmal etme.

Hastaya geçmiş olsum
Hic netten beyaz esya almadim.
Davlumbazi aldim o da daha gelmedi
Gelince yazarmisin?
Bende alabilirim belki bulasik mak. Falan.
Ben televizyon,bulasik makinesi,ocak,firin gibi pek cok sry aldim netten.n11 hepsi burada bu ikisini cok kullanmistim evlenirken. Buyuk seyleri genelde nakliye firmalari ile gonderiyorlar normal kargo firnalari tasiyamiyor.ondan skntisiz geliyor. Hasar varsa gorunurde , teslim almazsin zaten. Sknti olmaz bence..

Selam kızlar Nasılsıniz 2 gündür bebiş gazla içinde kaldı uykusu olan bebek uyuyamadi gündüz 2 gün boyunca sanırım sabahları içtiğim kayısı suyundan 4 gün falan aç karnını içince etki etti bu sekilde
Haftaya is başı yapıyorum bakıcı arayasimiz var evden çalışacağım bir kaç ay osekilde yine yakın olacağız bebeğimle çok tedirginim
Yazılanları okuyorum arada da yazabiliyorum yeni eşya alıyorsun hayırlı olsun tr_lelli tatli telaşlar kolay gelsin

ANnen fazla karışmasını sebebi ne acaba
Geri dursa biraz baya etkili heryerde
Nişan olunca ertesi gün evlen gec valla uzayınca neler çıkıyor inanki insanın arası bozuluryor
Düğüne Birgün kala ben bırakmıştım anası yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…