Küçük Düşün Büyük Olsun!

T thesekreter çok üzüldüm sekreterim. Ama için rahat güzel bakmışsın emeğin var.
tr_lelli çok ama çok sevindim lellim Allah çok büyük bunu bilir bunu söylerim. Daha da ferahladığımız günlerimiz olsun hepimizin.
k a h v e bizde eşimle aylık gelir-gider tablomuzu yaptık bizim tablo felaket Haziran neyse de Temmuz çok zor olucak araba vergisi, kurban, kızların bayramlık ve harçlıkları liste uzayıp gider ama benim kendi zulam var orda durumlar fena değil. Şuan altın döviz almıyorum tl de kaldım çok yüksek fiyatları düşünce alıcam.

temmuz bizim de aynı
ev kredisi başlayacak ama aynı zamanda zam alıcaz, bide ek bi ödeme alacakmış eşim kafa kafaya anca döndürürüz gibi.. belki biraz da eksiye gireriz bilmiyorum.. sağlık olsun da gerisi kolay
valla altın döviz bu fiyattan girmek mantıklı mı yoksa beklemek mı lazım benım de kafam karısık
ama her gün yükseliyor.. her geçen gün daha fakiriz..

citl inan çok üzüldüm ben hep kadınlara üzülürdüm biliyormusun son yıllarda gördüklerim ve duyduklarımdan sonra hayatımda olan kadınları ne kadar tanıyorum diye sorguluyorum. Kime selam verip kimden selam aldığıma bakıyorum ama kimseyi de kafamda fişleyemem. Aldatılan kadına çok ama çok üzülüyorum çünkü sebebi yine bir kadın. Kadınlar genç olsa neyse diyeceğim adamın hoşuna gitti benimde duyduklarım ve gördüklerim de de hep kadınları yaşları 50 yaş üzeri adamlardan bile büyük kadınlar ve hiç çekinmeden sosyal medyadan paylaşım yapıyorlar. Anlamlandıramıyorum ama nacizane tavsiyem yengen boşanmasın ayrı yaşasın bir süre en azından öfkesine yenik düşmesin. Tabi ki bana söz düşmez ama duyarsız da kalamadım.

Ev almışsınız hayırlısı olsun, bence bundan daha büyük bir birikim olmaz Allah ödeme kolaylığı versin canım.

Ay annem sabah bana ne dese?
O kvdene bi hediye al,kadın 3 cocuk bakıyo yaslı baslı.
Git bi yemeğini yap,bulasıgını yıka dedi
Kız bu asıya ne kattılar anam normalsmeye basladı:)
Hediye benimde aklımda ama esarp düsünüyordum.
O Aker in esarplar falan ne öyle 200 tl:S
İyi bisey olsn dedim ama cok ucukmus rakamlar.

En güzel yatırım.
Allah ödeme kolaylıgı versin

Amin Allah razi olsun

Valla bizde çok üzüldük yengemi severim
Ben çocukken gelin gelmiş 3 yaşlarında filanmışım
Ya bi kadın kadına yapıyor insan etrafındakileri isterstemez sorguluyor
Yanaşmak istemiyor en yakınındaki insanlar çıkıyor
Yengem keşke kadının kocasına söyleseymişti nasıl oldu bilmiyorum ama
Cesaret nasıl kadında anlayamadım evli barklı insanlar başkasının kocasına göz dikiyor tabi bizim oğlan suclu
Karın varken bunca yastan sonra helekş çok yazık

Allah akıl fikir versin.
Ben bu kadınların evlilik merakını anlamıyorm.Yani evde varmıs bitane zaten,dha ne heyecan arıyorsun.
Cok mu farklı olcak evdekinden ?
Ne bekliyosun yani.
Bosansın alsın hakkını sonuna kadar.
Bak bakalım kac gün duracak yeni gelen.

Kiz azcik uyudu uyandi.
Siparisim geldi karnimi doyurdum
Kiz geri uyusada yemek yapsam
Sebzeli tavuk yapicam.
Makarna yapicam.
Karpuz salata falan derken yenir oyle
Bulasik mak. Bosalcak.
Camasir asilcak.

Bu ara elimde yikadigim hersey ve ortalikda dolanan esyalar benim dusmanim.
Ifrit oluyorum.
Tezgahta kirli bulasik, yerlerde oyuncaklar.
Ev surekli daginik ve enerjim surekli dusuk.

Yeni gelen tahammül edemez zaten ona yengem yıllardır çekiyo kahrını
Alsın hakkını sonuna kadar bende diyorum bacım

Kuzu annen haklı bu sefer valla kadın yarı yolda bırakmıyor annen pas atınca karsiliyor eşarp çanta olabilir güzel bir cüzdan

Selam tekrar kızlar esim kuşu gömmüş mezarlığa gidip gömdüm ddi bekçi var en azından hayvanlar yemesin diye oğlan sordu yine baktım küçük bir kus alıp gelmis bu onun kardeşi diye sevindi habire gidip gelip ölen kuşu soruyor onada kuzum esim iş için çıktı kalktım süpürge tutup paspas yaptım bir makine açıp astım şimdi banyo paspaslarini attım yıkanıyor mercimek çorbası pişiyor attım kahve yapıp oturdum az dinleniyim çöp atmaya çıktık kuaför yakın götürdüm kestiedi saçını döndük halk ekmekten ekmek aldık geldik anlattım yarın kestircem ddi onu kesilsin istemiyor hiç çok terliyor getirdim duş aldırdım akşama mercimek pilav dünden biraz ızgara kalmisti cacık var az salata yaparım bide yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…