Küçük Düşün Büyük Olsun!

Tam zamanli mi kres?

Tam zamanli mi kres?
Niyetimiz 16.00 e kadr tabi ilk zamanlar yarım gün gider 14.00 de alırız dedik.
Normalde 18.30 mıs son saat ama tutmazyız biz okadar.
İsin kötüsü bana cok ters yerde babasının fabrikanın orda.
Pandemi olmasa biner metroya gelirdik ama bindirmem metrolara daha

Koltuk tkm falan aldim diye annem ne gerek vardi dedi dun.
Zaten ust kata alacaksin bunlar kalsaydi asagida dedi.
Esim icin heves etti aldik simdi almicamda nezaman alicam dedim.
Sende al dedim.
Hic hevesim yok oyle seylerde ben ne olsa kullanirim dedi.
Bende senin yasina gelince benimde hevesim olmaz dedim.
Sen gelin alican ya (yani alirsa) ozaman geline almazsin oyle dersin ne gerek var dersin dedim sustu.

Bu kadinin bu huylarina gercekden gicik oluyorum.
Yeni bisi aldigimda beni musrif olarak goruyor.
Ne gerek var diyor.
Bir de gecen sizin sigara masrafiniz aylik 1000tl dedim.
O da 1000tl fazla dedi.
Ben sigara icmiyorum bi harcamam yok neyim fuzuli? Dedim.

Dersin kendi ödüyor sanki ondan para istiyorum.
Bu kafasi beni sinir ediyor.
Artik lafimi soyluyorum valla.
Sonra bisi diyemedi tabi.

Bisi diyince sen kendi gelinine almazsin sen oducen ya benim kocam oduyo diyorum.
Ozaman susuyor.

Yani karismayin yahu.
Benden cok esim istedi almak koltuk
Ev kucuk bari havasi degissin dedi.
Sabah diyorki perdeleride alsana diyor.
Gelsin koltuk oyle dedim.
Ee gördün rengi al gitsin diyor.

Anneme kalsa perde gereksiz.
Mutfak masasi mutfagi darliyor benim buyuk, masaya ne gerek var diyo allahim yarabbim.
Iyi sen koymazsin masa diyorum.

Ne alsam bisi diyor.
Yolluk alicam rengi uymuyor bunlarin ne gerek var diyo.
Bence kendide istiyor ama pek beceremiyor.
Zaten tul vs hep ben seciyorum ona.
Koltuguda hep babam begenir.
Anneme pek soz hakki vermez.
Annem buna izin veriyor ama.
Diyor ki ben ne olsa kullanirim sen al diyor.
Sonrada ona buna ne gerek var diyor iste.

O 1000tl tul yaptirdi.
Ben 400tl.
O piercardinden halilar almisti (baya onceden modasi gecti) ben uygun aliyorum netten falan.
Ama musrif olan ben oluyorum.

Onceden kirmim diyordum he he diyordum.
Artik kirilsin yani ki sussun.

Aspiratoru sokturup davlumbaz taktircam ya sesini cikarmadi.
Siz neyi istiyorsaniz diyor.
Demek boyle olmak lazimmis.
Iyilikden gercekden maraz doguyor.
Biz izin veriyoruz bizi kirmalarina.
Alttan alip aman kirilmasin, aman bisi demim diye diye buna izin veriyoruz.

günaydın kızlar
haftasonu köye gittik, 10 kilo yaprak satın aldık sonra geldik eşimle hepsini ayarladık kaldırdık yarısını anneme veririz yarısını da biz yeriz
pazar günü de 3 tencere sarma sardım birini yedik bile, birini tatile giderken yolluk yaparım diğerini de bayramda anneme veririm yazık yorulmasın
dün doktorda işlerim vardı ailede kanser çok fazla var, doktorda bana sürekli takipte olman lazım dedi başka biyere yönlendirdi. bakalım randevu alıcam ama korkuyorum kaçıyorum. biraz canım sıkıldı. başka sağlık problemlerimde var bu ara onları halledip çocuğa odaklanmam lazım yaşım 30 hatta 31 olucam. herşeye geç kalmış hissediyorum canım sıkkın bu ara..

tr_lelli Hayata bir kere geliyoruz dediğin gibi içkimiz yok sigaramız yok bari özendiğim içime sinen olsun istiyoruz eşimle
Yeri gelir bütçemizi aşar geri vites yaparız ama gene ben karar vermeliyim yani
Başkası benm beğendiğime ne gerek var dediğinde bende sinir oluyorum
Özenmişim beğenmişim parası benden çıkıcak hayırlı olsun demek ne kadar zor bazı insanlar için
Ben hayatta başkasını eleştirmem beğenmiş almış herkesin kendi zevki der geçerim
Ama etrafta çok öle tipler özellikle yakında olunca insan daha bi delleniyo

Yaslılıkda mı alcakmısız?
Annem de bana ziyan oldu koltuklar diyip duruyo
8 sene olmus ziyanlıgı mı kalmıs artık yani.
Kendileri ne müsriflikler yapıyo bize gelene kadaar

Guzel dusun canim.
Bereketli olsun afiyetle yiyin.

Onlem alinmasi her daim daha iyidir.
Ben chek-up yaptirmak istiyorum
Yani biraz yas aldikca insanda bisiler cikiyor illa
Tedbir almak en guzeli

Kesinlikle disaridan biri demiyor biliyomusun bama hep boyle yakinimdakiler diyor.
Ben hic bahsetmiyorum gerci buraya yaziyorum ama arkadaslarima çevreme hani esya alicam sunu yaptiricam hic demem.
Gorurler ancak alinca ya da evime gelince.

Yaslılıkda mı alcakmısız?
Annem de bana ziyan oldu koltuklar diyip duruyo
8 sene olmus ziyanlıgı mı kalmıs artık yani.
Kendileri ne müsriflikler yapıyo bize gelene kadaar
Vallahi oyle agzin bal yesin
Sigara her ay 1000tl fazla versinler musrif diil ben 8 sene 10sene kullancam seyde musrif oluyorum.
Misal bu koltuklari 6 senedir kullaniyorum ve 2000tl almistim
Seviyorumda yani gotursem kullanirim.
Ama esimde heves edince niye almim yani.
Ben yemicemde kim yicek
Alalim diyince al diyorum bende

Annemi andim annem geldi
Kadin sanki burayi okudu
Koltuklarini zaten kiz cizdi hep eltinin cocyklarimi yesin aldir diyo.
Anne cift karakterlimisin acaba diye sorcaktim.
Daha dun aksam ne gerek vardi dedi
Vallahi kadin aksamdan sabaha degisiyo.

Annem icimizde kizlar artik eminim ama kanitlayamam

Surekli huy degistiriyorlar.
Benim ki asabi bu ara
Ciglik atiyor vuruyor
Bisi uzatiyorum istemedigi bisiyse itiyor eliyle vuruyo.
Alt degisemiyorum kacip gidiyor.
Yerinde hic durmuyor cani cok tez bununda
Ooo daha dur bunlar iyi günlerin benimki alt değişirken yataktan kendini kaydırıp salona kaçıyor totoyu sallaya sallaya

Banada lazım canım valla halı oglusa baza fln şöyle 5 bin olsa fena olmazdı çok amin

Kız içimden aynını ddim annen ikizler burcu kesin ama kanıtlayan

Selam kızlar alış-veriş yapanlar güzel günlerde kullanın, biri alınca ben kendim almış gibi seviniyorum. Bizde banyoda ve alaturka tuvalette değişiklik yapıcaz pazar günü ustalar geldi ölçü aldılar parasını sorduk daha alınacak malzemeler var dediler anlaşırız dediler tabi iş bittikten sonra ne söylerlerse onu ödücez böylelerini hiç sevmiyorum ama yapıcak birşey yok eşim evde sen ve çocuklar olucaksınız temiz insanlar olması önemli dedi benim agzımı başka türlü kapatamıyacak çünkü. Evde iki tane klozet tuvalet var onlar kalıcak alaturka tamamen kırılacak üstü kapatılacak çamaşı makinesini oraya koyacagım tesisatcı da döşemesini yapıcak, banyomda da tekneli duşakabin kalkıcak, fayansları değişecek kaymayan fayans döşenecek duşa kabin de siyah olanlardan sipariş verdik banyo dolabını ve lavabosunu bu kış değiştirmiştik siyah ve beyaz onlar da ama ev güzel yıkılacak. Benim mutfak setım sılverline ben memnunum. Annem canım annem yaptıracagımız değişikliği daha bilmiyorlar telefon edince söylerim her zaman söylediği cümle şudur, kızım ne çok paranız var sizin yaptır benim yaşıma gelincemi yaptıracaksın der. Sever yapılan değişiklikleri sonuçta onlardan para istemeyiz Allah da muhtaç etmesin ben bu konuda çok katıyım para mevzularında huyumu da biliyorlar. Bazen annemle çok fazla yakın olmadiğima seviniyorum az görüşüyoruz tatlı tatlı ayrılıyoruz birbirimize kızmak küsmek için fırsatımız olmuyor. Ama koltuk alıcak olsun bana söyler ben gider begenirim zevkime güvenir şimdi gitgide annem bana benziyor her şeyi internetten alıyoruz sen işini bilirsin diyor nabzıma göre şerbet veriyor. Akşam için dondurucuda hazır olan sarmaları pişirdim, domatesli şehriye çorbası, tavuklu-patates yaptım eşim içinde bir bardak pirinçten pilav, brokoli haşladım, brovni yaptım sosu pişirilenden bir de tuzlu kurabiye ile gün biter.

Ay ne yazmışım bazen yazacak bir şey bulamıyorum bazende kendimi tutamıyorum. Market yaptım bimde tavukta indirim vardı 2 paket pirzola, 1 paket baget, bir pakette fileto, pişirme kagıdı, bulaşık makinesi için tuz ve parlatıcı, kepek ekmegi ufak tefek atıştırmalık 82 tl bıraktım geldim.Şimdi de toptancı markete gidicez liste hazırlıyorum ama liste çok uzun bakalım ne bırakırız büyük alış verişi kredi kartından yapıyoruz.

Evet bakiyorsun cok guzel yorumlar var, ama begenmeyenide cok. Benim arkadasimda kumtel vardi. Demirler felan hemen paslanmisti. Firinin izgara ozelligi yoktu felan ondan hoover aldim. Memnun kaldimda. Bosch iyi derler ama alip 2 sene sonra cop oldu diyen var. Sans isi bence..
Hangi bolume gidiceksin. Bizdede annem babam dedeler hepsinde kanser gecmisi var. Gitmek istiyorum bende ozel saglik sig.varken..

Valla bende ev alsam yenilerim cogu seyi param vatsa. Yoksada yavas yavas alirim. Yeni ev yeni dekorasyon isterim heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…