Küçük Düşün Büyük Olsun!

Olsun kız benim oda yokbugün bilezik bpzdururken eşime dedim
Bidakine şunlardan istiyorum dedim

Saol bacım
Araba da bir yatırım hemde kullanıp da faydasını görebileceginiz bir yatırım. O yüzden hiç Uzulme bilezik bozdurmaya. Allahtan güzel birşey içi bozdurmak nasıl olmuş öyle düşün

Bugün noldu yine atraksiyon ablam
Notere gitcez altın bozdurcaz diye
Annemi çağırdım geldi neyse
Annemi ablam aramış
Diyomuş citl nerde
Annemde araba almışlar benide çocukların yanına cagırdı
İyi diyomuş iyice bi gezsin piknik yerlerini diyomuş gerci ne
Bide laf uyduuryomuş
Yok neymiş binadaki temizlikçi duymuş aablamgille bizimkini aynısı süpürüyorya
Yalanı kolunda bilezik var 4 tane sanada vermicem diye kocamla kavga ederken temizlikçi duymuş
Yalanın önde gideni
Annem diyo kolunda iki bilezik vardı
Ablam bilmiyo atıyo
Anneme işte kaç tane neyle aldığımı annemi konusturacak aklı sıra
Onun kinden iyi aldık diye çatlıyo
Aramadı bile
Hiç umrumda değil anne dedim bende ona göre davranacak bundan sonra atsın tutsun dedim

Ayy niye boyle yapiyoki
O mu aldi sanki ister 4 olur ister 14
Bi de hesabini yapiyor

İyiyim çok teşekkür ederim
Unutulmamak çok güzel :)
Yaklaşık 3 yıl oldu evleneli alıştık birbirimize evliliğe..
çocukların olmuş seninde Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı tüm isteyenlerin başına

Ayy niye boyle yapiyoki
O mu aldi sanki ister 4 olur ister 14
Bi de hesabini yapiyor
İşte sürekli dürter milleti mesela sen altın alıyorsun lelli kaç altının var işte su bu kadar şeyi var seni söyletene kadar dürter
Onun derdi
Dedim ya gecen yaz bir kere demedin
Benim çocukları da götürsem diye dediym
Onun gerci Allah muhtac etmesin ona
Kocası eşimin yanından gecip giderken
Hiçbişry demiyordu benimki
Onun kocasını yürüyor diye tam iiyerinin kapısına kadar gider alırdı
Zaten ben dedim o laf eder sakın binme benzini sende alsan bindi etti lafı eder dedim

Benim 2 çocukta Kahvaltıda salatalik için kavga ediyor artık kahvaltıdan sonra veriyorum salatalığı yoksa sadece salata ile kalkıyorlar masadan. Salatalik bize haftada 4 kg rahat gidiyor
Aynenn salatalık cilek bunlar varsa yemek yemiyor
Bide kahvaltıda zeytin varsa bi tek zeytin yiyor
Zeytini de kaldırıyorz

Ben profil resminden hatırladım.
Babanın o zamanlar eve koca koca karpuzlari taşıdığını hatırlıyorum. İnşallah yanlis hatirlamiyorumdur

Ben profil resminden hatırladım.
Babanın o zamanlar eve koca koca karpuzlari taşıdığını hatırlıyorum. İnşallah yanlis hatirlamiyorumdur
Ay bilmiyorum ki yazdım mı öyle bişey
Ailecek meyveyi çok severiz ama karpuz tarlamız da yok
Seni üzmek istemem ama sanırım karıştırdın biriyle

Benim oğlan laptopu halletmisti. Abim anlıyor bilgisayar tamiri den verdik ona anakart falan hepsi değişmiş. 2000 TL masrafı oldu.
Çocuğu 2 dk yanlız bırakma bedelini 2000 TL olarak ödedik
Allah'tan verdiği zarar mala geliyor,canı sagolsun çalışır öderiz sağlık olsun deyip buna da şükür diyorum

Selam kuzular iyi geceler,
İstanbula döndüm. Kardeşimle eşi idoya bıraktı. İdo fena kalabalıktı hani virüs dedim. koltuklarda arada boş koltuk yoktu.
Geldim. Eşim arabayla gelmemiş. Otopark parası aynı olacak diye arabayı çıkartmaya uğraşmayayım demiş. Teyzenin oradaymış araba.Taksiler yakın yere almıyor. Sonunda bir taksi denk geldi. Geldik teyzeye. Ela bu defa annemin oradan çıkarken ağlamadı çok şükür. Tabi büyüyor artık. Teyzeye geldiğimizi görünce de ama baba evimize gideliiim dedi. Çok özlemiş evini :)
Sonra şımardı tabi. Klasik.
Kardeşim aradı yeğenim elayı ne yapıyor acaba diye sormuş. Görüntülü konuşurken teyze diyor yatak yapıyoruz şimdi işimiz var işimiz. Dedim sonra yapın acelesi ne
Bir de diyor çok iyi bir grip ilacı vereceğim elaya. Pedifen baktım ağrı kesici ateş düşürücü yazıyor. Dedim gerek yok. Ağrı kesici ateş düşürücüymüş. Hala iddia ediyor o soğuk algınlığı ilacı diye. Ben de tersledim. Calpolu bile çok ateşi olmadan vermiyorum gerek yok dedim ya diye en sonunda biraz ters konuştum ama ne yapayım. İddia etmesine sinir oldum.

Hoş geldin İstanbul'a kuzu tekrar pedifen bende kullandim o zamanlar gittigim eczanede soğuk algınlığına da iyi geliyor demişti sonra grip gibi oldu oglus 2 yaşları da yine pedifen yazmislardi sen yine ilerlerse sorarsın doktoruna limonlu ballı ıhlamur icirebilirsin iyi gelir

Bereketli olsun canım

Hoşbulduk canım. Ben hiç kullanmadım. Benim doktorum hep aferin verdi. Evde sürekli aferin kullanıyorum. Kardeşim de iburamin önermişti. Oradayken baktım soğuk algınlığı için yazıyordu onu kullandım.Bir de bitkisel öksürük şurupu kullandım. Ihlamur hergün verdim. Keçiboynuzu özü içirdim. Öksürük için iyi geliyor. Bugün de adaçayı içirdim biraz.
Ben de aferin içtim. Şuan onun sadece öksürüğü var. Ama şükür uyurken öksürmüyor. Benim de kaç gündür boğazımda batma vardı. İki gece burnum tıkandı. Bugün de sesim kısıldı biraz. Ayy zaten orada yaşarken her yıl iki defa ses kısıklığı yaşardım. İyiki kış günü gitmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…