Küçük Düşün Büyük Olsun!

Biz hic anlasamayiz biliyosun dun ariyo diyoki siz merak etmeyin ben size yardim edicem malzeme falan alirken diyo.
Lafi da kaktirir sonra artik he diyip gecicez.
Ben gerek yok dedim odenir dedim.

O poh pohlanmayi sever helede gelin azcik poh pohlarsa arabada ceker altina 😂
Ben yaglamiyorum sevmem..
üstüne gitmeyin
ben 28 yasında evlendım benım üstüme gelen herkesin boğazını sıkasım geliyordu
kader nasip böyle seyler
evlenip mutsuz olacağına..
bide sen birini bulursun mutlu olursa bısey demez de kavga ederse habıre sana söylenır
eee her evlılıkte de kavga olduguna gore
sessızce kararlarını destekleyın gecın
kendi babamı pohpohlarım yağlarım ballarım da kp yapamam ya :KK70: zaten 1 kere gördüm adamı.. karaktersizin teki.. düğünümüze gelip 20 lira takmadı düşün :) gölge etmesin başka ihsan istemem

Bana surekli babam diyoki sen ne bicim ablasin kardesine kiz bulmuyosun diyo.
Benim arkadaslarim hep evli cocuklu coluklu ne bulim ben dedim.
Esime demis gecen esimde kardesimle konustu cocuk daha bize gelmiyo
Esime dediki senin muhabbetin beni sarmadi 1 sene daha gelmem size dedi valla daha gelmedi.

Uzerine gidiyorlar ters tepiyo galiba bilemedim.
nasibi açılınca bir çırpıda olur biter
bir bakmışsın düğün telaşı

Hamurla tam olarak nezaman basladiniz kuzu oynamaya.
Yazi tahtasi ayakli olanlardan mi?
Bizim kizda koltuk ciziyo babasinin ajandasini ciziyor tahta bende istiyorum ama hamur icin erken.
Yer benim ki
HAMura 17 gün kapanmada basladık kız
Yok ayaklı değil tahta kuuzu
Sunlardan

Eklentiler

• 34D7613C-B3E0-4820-8903-573A022E914C.png
    34D7613C-B3E0-4820-8903-573A022E914C.png
    307,2 KB · Görüntüleme: 38
Kuzu yine sizin oralar daha uygundur.
Benim simdiki ev 550bin dusun 80m2
Tasinim sana atarim icini videolu afedersin dot kadar.
Buna sukur tabiki ama hani alim gucune bak evlerin fiyatina bak faizlere bak.
Hersey gercekden cok zor.
Eskiler almis valla zamaninda.

Ben suan sifirdan ev borcuna giremem mesela.
Esim diyor ki gelcem 55-60yasina ev borcu oducem hala alsam diyor.
Cunku 10 senelik falan kredi cekersek ancak bir ev alabiliriz (3+1 soyle 110m2 falan o da)
Suan oturdugum sitede evler 900binden kapi aciyo o da 2+1ler
3+1ler 1milyon uzeri
Bursada evden cok mevlkiye para veriyorsun.
Ben Nilüferdeyim burası cidden gereksiz pahalı
Cünkü binalar burda da eski ama 0 daire fiyatı cekiyorlar🤦🏻‍♀️

Yemegim yok ama güllac yaptım🙈
Ay hic yemek yapasım yok resmn
Koci ben sis alırım dedi
Mantı haslarım yanına bide ona
Kız da yer ızgara sis
Corbasınj yemis öglen.
Mısır patlattırdı bana yine🤦🏻‍♀️
Patpat da patpat yedi beni🙈
Süpürge attım
Kızın ayakkabıları yıkadm
Filtre kahve bastım
Kalkıp bi postada beyaz atcam🙆🏻‍♀️

Bana surekli babam diyoki sen ne bicim ablasin kardesine kiz bulmuyosun diyo.
Benim arkadaslarim hep evli cocuklu coluklu ne bulim ben dedim.
Esime demis gecen esimde kardesimle konustu cocuk daha bize gelmiyo
Esime dediki senin muhabbetin beni sarmadi 1 sene daha gelmem size dedi valla daha gelmedi.

Uzerine gidiyorlar ters tepiyo galiba bilemedim.
Benim kardeşime de demiyoruz diyince bulun evleneyim diyor benimde bekar arkadaşım yokki öyle utaniyo sıkılıyor birde yaşıtları evli nerdeyse hep

İg alemi Dubaide
Anam homm cıktı bide simdi
Ne cabuk satıs yaptı da tatil kazandı millet:KK70:
Ay o rabia o kilosuyla deveye binmis:S
Hayvana eziyet yahu insan az kendine bakar yani.
Kız biz bi zincir kuraMadık surda kac kisiyiz:KK70:
Sen benim üyem ol ben senin pırlantan gidelim gezelim:KK70:
Ay gördüm ne ara açıldı ne ara kazandılar titan zinciri gibi yaşıyorlar bu hayatı🤣🤣
Benden cidden bi cacık olmaz😂
Dün bi ark.wpda yazdı babasının evinden kira getirisi olcak 3 kardesler ,bizimkide kiraya verilirken bos bulunmus ,kocasının ıbanı vermisler.
Kız diyo ya nasıl degistirebiliriz falan
Kızlar kiracıyı ara falan dediler
BEn ne kadr gelcek dedim 350 tl ayda dedi
Kız dedm 350 tl icin adamı bozma vermezse canı saolsn dedim😆
Kızlar diyolar sen Sabancılara mı gelin gittin😂
Cidden benden olmuyor zorlamamak lazım🤦🏻‍♀️😅
Senin gönlün zengin bacım 🤣
ben yıllar önce evlencem diye para biriktirmiştim
sonra bozuldu bende o parayla babamın hayalini gerçekleştireyim dedim 100 bin liraya 1+1 aldım çoğu krediyle (hala devam ediyor kredisi ama şuan evin ederi 500-700 bin arasında diyorlar)
babam ben orayı ödüyorum diye kıyamayıp kullanmadı kiraya verdirdi
ben dedim senin evin sen harca, o dedi senin evin sen harca derken kira parasına ikimiz de dokunmadık :)
orda biriken parayla da araba aldım yine birazına kredi çektim kirayla onu ödedim.
derken evlenmeden evim de arabam da olmuş oldu
he ben ne yaptım evlenirken kiracıyı çıkarıp içine esya attım arabayı da babamda bıraktım sıfıra sıfır evlendim :)
2 yıl kirada yaşadım geçen yıl temmuzda eşimle yaşamak için bi ev aldık 15 yıl onu ödicez daha temmuzda baslayacak kredisi. işte o yüzden biraz ara ödeme yapıp yılı düşürmek istiyorum. 2+1 ev çoluk çocuğa karışınca küçük gelebilir 15 yıl bağlanmak istemiyorum.
bu arada 30 yaşındayım memurum gayet fakir bi aileden geliyorum belki de o yüzden onları rahat ettireyim düşüncesiyle 25 yaşında ev alcam kafasına girdim bilmiyorum.
sizde çocuk var okuduğum kadarıyla eşiniz de para konusunda sizle aynı kafada değil o yüzden bazı şeyler daha zor oluyordur.
bu arada aileme bişeyler yapıyorum eşime ve onun ailesine haksızlık ediyoruz diye düşünülmesin. ailesi çok varlıklı olduğu halde bize bi ev parası borç itelediler iyi niyetten insanlıktan nasiplerini almamışlar. kendi ailemse cebindeki 10 lirayı bizimle bölüşen insanlar.. neyse derin konu burası :) uzun yazmışım zaten
Maşallah ne güzel seyler yapmışsınız hayırlı evlatsiniz

Selam kızlar temizlik yaptım kahvaltı sonrası beyaz yıkadım bir makine dışarı çıktım ing bank ATM yok kapanmış hep Akbank fln hizmet veriyormus çıktım oğlusun hesabına bakcaktim saolsun esim para çekmiş ordan benimki söylemiyor 🤦🤦arkadaşına borç vermiş ay sonu vercem demiş şimdi ayın 10 demiş deli etti çok var saçıyor demiş arkadaşına papaz oldum hanımla diye bidaha alma ddim sormadan uyuz etti😒😒😒

Milyoncuya girdim çakmak zikirmatik iki pil çakmak gazı 14 verdim şoka girdim meyveli yoğurt oglusa süt dilimi kahve patates 10 verdim halk ekmekten iki ekmek ekmek cips aldım ilkkes 3.75 verdim oraya nakit harcadım hep sabah su aldım 9 oraya 40 yakın gitti asıl alışveriş akşama migros sanal yapacağım moneyim var 75 TL üzeri sıvı yağ var orkide 2 litre 15 TL cuma c tesi Olması lazım gece sonrası alacagim

Yaa dimi farkettim bende.
11 tl kargo yapmayaymıs iyimis🤦🏻‍♀️
LCW kendi magazasinda da trendyolda da aynı fiyatti ama trendyolda biz hem kargo vermiyoruz hem de LCW %20 ye yakın komisyon veriyordu trendyolda.
Bizim için değişen birşey yok kargo ücreti hariç ama adamlar trendyolda da ciddi bir komisyon ödemek istememişlerdir yoksa ürün foyatlari w mağazada da genelde aynıydı

Kurabiye pisti oglan hemen kokuya geldi kek mi var diye
Kek de yapamicam valla suan eriniyorum.
Yarisini yemistir tepsinin al mutfakda dedim tabaga dolduruyordu.
Bi sogumasini bekle yani bunlara bisi dayanmaz.

Evide supurmedim
Saldim valla
Ancak yemegim var iste.
Cayin yaninada kurabiye

Bizde salatalık yetistiremiyorz:KK70:
Kuru incir falan da seviyo anasına cekmis benimki:KK70:
Benim 2 çocukta Kahvaltıda salatalik için kavga ediyor 😂😂 artık kahvaltıdan sonra veriyorum salatalığı yoksa sadece salata ile kalkıyorlar masadan. Salatalik bize haftada 4 kg rahat gidiyor

X