Küçük Düşün Büyük Olsun!

üstüne gitmeyin
ben 28 yasında evlendım benım üstüme gelen herkesin boğazını sıkasım geliyordu
kader nasip böyle seyler
evlenip mutsuz olacağına..
bide sen birini bulursun mutlu olursa bısey demez de kavga ederse habıre sana söylenır
eee her evlılıkte de kavga olduguna gore
sessızce kararlarını destekleyın gecın
kendi babamı pohpohlarım yağlarım ballarım da kp yapamam ya zaten 1 kere gördüm adamı.. karaktersizin teki.. düğünümüze gelip 20 lira takmadı düşün :) gölge etmesin başka ihsan istemem

nasibi açılınca bir çırpıda olur biter
bir bakmışsın düğün telaşı

Hamurla tam olarak nezaman basladiniz kuzu oynamaya.
Yazi tahtasi ayakli olanlardan mi?
Bizim kizda koltuk ciziyo babasinin ajandasini ciziyor tahta bende istiyorum ama hamur icin erken.
Yer benim ki
HAMura 17 gün kapanmada basladık kız
Yok ayaklı değil tahta kuuzu
Sunlardan

Eklentiler

• 34D7613C-B3E0-4820-8903-573A022E914C.png
    307,2 KB · Görüntüleme: 38
Bursada evden cok mevlkiye para veriyorsun.
Ben Nilüferdeyim burası cidden gereksiz pahalı
Cünkü binalar burda da eski ama 0 daire fiyatı cekiyorlar

Yemegim yok ama güllac yaptım
Ay hic yemek yapasım yok resmn
Koci ben sis alırım dedi
Mantı haslarım yanına bide ona
Kız da yer ızgara sis
Corbasınj yemis öglen.
Mısır patlattırdı bana yine
Patpat da patpat yedi beni
Süpürge attım
Kızın ayakkabıları yıkadm
Filtre kahve bastım
Kalkıp bi postada beyaz atcam

Benim kardeşime de demiyoruz diyince bulun evleneyim diyor benimde bekar arkadaşım yokki öyle utaniyo sıkılıyor birde yaşıtları evli nerdeyse hep

Ay gördüm ne ara açıldı ne ara kazandılar titan zinciri gibi yaşıyorlar bu hayatı
Senin gönlün zengin bacım
Maşallah ne güzel seyler yapmışsınız hayırlı evlatsiniz

Selam kızlar temizlik yaptım kahvaltı sonrası beyaz yıkadım bir makine dışarı çıktım ing bank ATM yok kapanmış hep Akbank fln hizmet veriyormus çıktım oğlusun hesabına bakcaktim saolsun esim para çekmiş ordan benimki söylemiyor arkadaşına borç vermiş ay sonu vercem demiş şimdi ayın 10 demiş deli etti çok var saçıyor demiş arkadaşına papaz oldum hanımla diye bidaha alma ddim sormadan uyuz etti

Milyoncuya girdim çakmak zikirmatik iki pil çakmak gazı 14 verdim şoka girdim meyveli yoğurt oglusa süt dilimi kahve patates 10 verdim halk ekmekten iki ekmek ekmek cips aldım ilkkes 3.75 verdim oraya nakit harcadım hep sabah su aldım 9 oraya 40 yakın gitti asıl alışveriş akşama migros sanal yapacağım moneyim var 75 TL üzeri sıvı yağ var orkide 2 litre 15 TL cuma c tesi Olması lazım gece sonrası alacagim

Yaa dimi farkettim bende.
11 tl kargo yapmayaymıs iyimis
LCW kendi magazasinda da trendyolda da aynı fiyatti ama trendyolda biz hem kargo vermiyoruz hem de LCW %20 ye yakın komisyon veriyordu trendyolda.
Bizim için değişen birşey yok kargo ücreti hariç ama adamlar trendyolda da ciddi bir komisyon ödemek istememişlerdir yoksa ürün foyatlari w mağazada da genelde aynıydı

Kurabiye pisti oglan hemen kokuya geldi kek mi var diye
Kek de yapamicam valla suan eriniyorum.
Yarisini yemistir tepsinin al mutfakda dedim tabaga dolduruyordu.
Bi sogumasini bekle yani bunlara bisi dayanmaz.

Evide supurmedim
Saldim valla
Ancak yemegim var iste.
Cayin yaninada kurabiye

Bizde salatalık yetistiremiyorz
Kuru incir falan da seviyo anasına cekmis benimki
Benim 2 çocukta Kahvaltıda salatalik için kavga ediyor artık kahvaltıdan sonra veriyorum salatalığı yoksa sadece salata ile kalkıyorlar masadan. Salatalik bize haftada 4 kg rahat gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…