Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ahh canimmlar insallah birakmazlar
Hangimiz yetisebiliyoruz ki
Banyoda çamaşır yigili
Yatagi bile kapatamadim
Mutfakda bulasik sirasini bekliyo mak durcakda yerlescekde dolcakda.
Enerjim sifir sifir sifir

Bazen geliyor üst üste
Gecmis olsn cnm.
Bırakmasınlar daha vala hic hazır değiliz

hımm mantıklı canım
insallah gönlünüze göre olur

Ahh canimmlar insallah birakmazlar
Hangimiz yetisebiliyoruz ki
Banyoda çamaşır yigili
Yatagi bile kapatamadim
Mutfakda bulasik sirasini bekliyo mak durcakda yerlescekde dolcakda.
Enerjim sifir sifir sifir
dokunsan aglicak moddayim artik lelli.o kadar cok isim var .cok uykum var yasaklar kalksa da esim biraksa annemlere .ruhen cok iyi olcak bana

Talihsizlikler üst üste gelmiş gecmis ola daha birakmasinlar kuzum küçükler benim oğlan 3 taştan sonra uyumak istemedi saatleri değişiyor dur belki

Talihsizlikler üst üste gelmiş gecmis ola daha birakmasinlar kuzum küçükler benim oğlan 3 taştan sonra uyumak istemedi saatleri değişiyor dur belki
saol canim valla birakmamalari lazim ama hic uyumak istemiyorlar .1 saat uyusalar en azindan yemegi yapiyordum onlarin corbasini falan

temmuzda da kurban var Allahin izniyle 3 aya ancak birikime donerim gibi ben .Allah saglikla sinamasin gerisi kolay
Gel sarılalım
500 tl aidat borcumuz var 750 yatırdm gecen ay
2 taksitte onu ödücem
Kızın saglık son 2 taksit 150
Kasko 100 tl o da son 2 takst
2 ay sonra 0.5 gr alırsam öper koyarım basıma

Gel sarılalım
500 tl aidat borcumuz var 750 yatırdm gecen ay
2 taksitte onu ödücem
Kızın saglık son 2 taksit 150
Kasko 100 tl o da son 2 takst
2 ay sonra 0.5 gr alırsam öper koyarım basıma
bizim de ayni biliyor musun kasko sigorta da eklendi bu ay .3 ay daha oderiz bu yaz boyle gecicek sanirim.eylule guzel baslangic yapsak bari

Kızlar selam,
Bugün eminönüne gidecektim. Tabiki kızı götürmem. Sonra tam çıkıyorum ağladı gitme ben de geleyim diye. Diyorum teyzeyle oynayın yok. Ağladı. Girdim içeri. Sonra karar verdik birlikte çıkalım az gezelim sonra ikna ederiz dedik. Tam çıktık ayakkabımı bağlıyorum. Dedim kızım sakın inme bekle burada çünkü onların merdivenler kıvrımlı eski tip merdiven. Beni hep korkutuyordu zaten. Teyzeye sık sık haturlatıyordum aman kapıyı kilitle diye. O da kızıyordu bilmiyoruz sanki diye. Neyse ayakkabı bağlayana kadae sen merdivenin ince yerine at adımını bir baktım yuvarlandı merdiven bitene kadar. Nasıl koştuğumu hatırlamıyorum. Ellerim uzun süre titredi. Ancak kemdime geldim. Alnı az şişti morardı. Bir şey yapmam lazımmıydı bilenedim. İki saat oldu iyi şimdi. Buz koyduk ilaç sürdük. Eşime daha anlatmadık. Zaten akşama kız kendi anlatır. Birine sadaka vereyim en iyisi. Şükür daha beteri olmadı diye dua ediyorum.
teyze camın önüne korkuluğun oraya da oturtuyor oturtma diyorum dinlemiyor. İkinci kat evleri sonuçta çocuk anlık tehlike bir de ela hareketli bir çocuk hepten korkutuyor.

Hay Allah çok geçmiş olsun canım ya..
Hemen ekmek içi çiğneyip şiş yerine koysaydın alırdı şişliği..
Melekler koruyor onları.. Rabbim beterinden korusuun canım..Takibinde olsun.. Kusma falan yoksa bişi yoktur inşallah..

Dönem dönem oluyır böyle ataklar canım..
Ya biryeri ağrıyordur.. Yada sıkılmıştır evde.. Derdini anlatacağı günler gelince rahatlarsın inşallah..
Ben robot süpürgeden vazgeçtim. Olumsuz çok yorumda okudum soğudum..
Dik şarzlı süpürge isityorum..
Dyson tazrı olanlardan..İnşallah alabilriz.

Aksma izmir köfte yapacagım
Bu hafta kabul ettim artık et menüsü oldu hep
Haftaya koci 4-12 ci normale döneriz sebze yaparız.
Cocuk bile aksm enginar yemedi sis var diye
Ki normalde bayıla bayıla yer
Olsun canım sevsin eti de keşke..
Benim küçük kızda yese sevse keşke..
Yemeğin içindeki kıymayı ayırıyor düşün
Et protein.. Yemesi sevmesi güzel bence..
Büyüme çağında protein çok önemli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…