Küçük Düşün Büyük Olsun!

çalışan annelere yapılan 2. terör de bu
birbirinize doyun işte
1 aydır evdeydim çocuk daha bağlandı
anne nolur ben babaaneme gitmiyeceğim bana resmini ver özlersem bakarım dedi. bende füze at oğlum daha kolay ölürüm dedim :):)

kayınvaldem öyle güzel bakıyor ki ben utandım dedim deme öyle
kadın peşinde dolanıyor , işini gücünü bırakıyor( ki temzilik delisi )
en sevdiği yemekleri yapıyor , o mantılar o köfteler hazılanıyor gelince ona özel ,balıklar alınıyor
tatlı kek bilikte yapıyorlar dak dedikçe pizza guk dedikçe kısır yapıyor.
gelmiş anne oğlan gelmek istemiyor az daha nazlamı diyeceğim
allah taş eder kız:):) tövbeeeee
ben kayınvaldemi lelliye benzetiyorum çünkü ikisi de terazii ve çok hamarat :):)
Sanslisin kuzu k.v den Allah bozmasin.
Bana da torun kaktirirlar koyde bahcede tavuk kovalariz insallah🙆‍♀️
Ya yapici insanlar nasil da iyilikle konusuluyor 🤗
Kotu heryerde kotu iste.

hızıra bende inanıyorum
eşimle bir kere tatile gittik kışın
yanımızda arkadaşlarımızda vardı
benim kardan ayaklarım dondu çoraplar ıslandı
2 ayakkabı götürdüm ama çorap yok
neyse dağın başı
ıvır zıvır satan var ama çorap yok
dolandık baktık
dedim boşverin ölmem yani.
arabaya bindik devam ederken yolda bir amca durdurdu'' al yavrum çorap giyde üşüme, benim malım herkese nasip olmaz ''dedi
biz 4 kişi şok olduk
bu işler gerçekten çok farklı boş değil bencede
Ya insan nasil etkileniyor dimi.

Kesinlikle o anlatmadigimdan baska bizde soyle bisi yasamistik.
Esimle geziyorduk yine il il.
Bolu duzce akcakoca falan.
Duzcede bir turbe varmis ama tepede.
Yagmurda yagmisti yerler camur araba cikmiyormus o tepeye ya yurucez yokus yukarı
Ya ormanin icinden gecicez.
Bende genelde yolumuzun uzerinde turbe varsa mutlaka giderim dua ederim
Durduk yolda napsak diye esimle konusurken yasli elinde sopasi olan bi amca geldi durdu arabanin yanında
Esimde cami acip sordu yolu kotumu nasil ormanin ici falan die.
Adam gidin dedi ormanin icinden gidin dedi.
Cok da israr etti ama esim cekindi bilmedigimiz yer ormanin icine gircez arabayi birakcak camur bosver dedi.
Ama o adam o israri hic unutamiyorum.
Belki dua isteyen o zaatti.
Hala esime derim gitmedik diye.

Sanslisin kuzu k.v den Allah bozmasin.
Bana da torun kaktirirlar koyde bahcede tavuk kovalariz insallah🙆‍♀️
Ya yapici insanlar nasil da iyilikle konusuluyor 🤗
Kotu heryerde kotu iste.
çok dogru dedin
kötüyse kötüü
ama senden çok tatlı büyük anne olur :):)
benden de deli dolu ahahhahah
çocukalrın sevgilielrini konuşurum :):)
,nasip olursa tabi

Kız hala uyanmadı🤭🤭🤭
Ben de biraz valiz hazırlıyorum biraz da ortalığı topluyorum başım döndü dağınıklıktan:) O uyurken toparlayayım dedim yoksa biryandsn dağılıyor :)
KIZZZ YOLCULUK nereye
ne güzel etmişsin
en son ekimde tatil yaptım
izin yok covit var
annemi babamı görmedim özleidm

T thesekreter dogum günün kutlu olsun sekreterim, pastanın üzerinde üfleyecek çok mumum etrafında eşin,çocukların ve en sevdiklerin olsun.
yedirenk79 yedirenk79 Anneciğine geçmiş olsun, sizlerede hayırlı yolculuklar kızınla birlikte sağ salim gidin ve dönün.
nora2010 nora2010 Geçmiş olsun sevindim tahlillerin iyi çıkmasına.
tr_lelli tr_lelli kızını yazıyorsun ya ah diyorum benim o yıllarım çok çabuk geçmiş ne tatlıdır şimdi o cimcime öp kokla teyzeleri için şimdi bizim kızlar odalarından çıkmıyor ben kahve yapınca hepsini topluyorum kahvesini içen tekrar odasına gidiyor küçükken öylemiydi hep yanımdalardı büyüyünce ayrı takılmayı çok seviyorlar.

T thesekreter dogum günün kutlu olsun sekreterim, pastanın üzerinde üfleyecek çok mumum etrafında eşin,çocukların ve en sevdiklerin olsun.
yedirenk79 yedirenk79 Anneciğine geçmiş olsun, sizlerede hayırlı yolculuklar kızınla birlikte sağ salim gidin ve dönün.
tr_lelli tr_lelli kızını yazıyorsun ya ah diyorum benim o yıllarım çok çabuk geçmiş ne tatlıdır şimdi o cimcime öp kokla teyzeleri için şimdi bizim kızlar odalarından çıkmıyor ben kahve yapınca hepsini topluyorum kahvesini içen tekrar odasına gidiyor küçükken öylemiydi hep yanımdalardı büyüyünce ayrı takılmayı çok seviyorlar.
Yaa 🤗
Büyüdükçe oyle oluyor oglan oyle benim.
Kizla bizde eyliyoruz kendimizi iste

İyi günler kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah 🌞
Aklımda yapılcak onca iş var ama yapacak enerji yok malesef koltukta pinekliyorum işleri düşündükçe afakan basıyo 🤦🏼‍♀️
Eşyaları azaltmayı planlıyorum ama o kadar çok ki nerden başlasam bilemiyorum
sizinde öylemi eviniz 🤦🏼‍♀️ Tabak altı üstü değilmi neyine senin 9 çeşit tabak. 😿 aldıkça almışım

Dün yazamadım bütün gün mutfaktaydım. Annemi babamı iftara alamıyoruz diye onlara, bekar amcam var 62 yaşında yanlız yaşıyor birde eşimin bir akrabası var hem ona fitrelerimizi vericekti eşim o da yanlız yaşıyor ve özürlü ona da iftarlık olsun diye etli kurufasulye, ekşili köfte, pirinç pilavı ve sütlaç yaptım akşam eşimle dağıttık yaptıklarım bu yemekler ama ben hep 4 kişilik yaptıgım için ölçü tutturamadım pilavı iki kez yaptım az az yapınca yetmiyor bol olsun istiyorum neyse yaptım dağıttık ama ben de güzel yorulmuşum. Bu gün yemek yapmıcam dedim dünden az az var küçük kızım pırasa istedi ona şimdi ocaga attım havuçlu o pişiyor ben bu gün mutfaga girmicem dediğim zaman çıkamıyorum. Neyse rabbim sağlık sıhhat versin de yapalım.

Benim eşim de çok meraklıydı niloya açayım kızıma deyip duruyordu. Ela kafasını sürekli tek tarafta tutuyordu çünkü parmak emmekten alışmış sürekli tek tarafa. Bunu dert etti doktora sordu doktor da ilgisini çekecek birşey açın müzik gibi 5-10 dakika dedi. Kafasını öbür tarafa çevirmesi için önerdi bunu. Aaay bir mutlu oldu benim koci😂 1 yaşından sonra bana diyordu hala tv açamıyormıyuz kıza 🙄 neyseki sonuç artık tablet izliyor :) belli süreden sonra zaten mecbur oluyor.
Bu arada şok markette 10 lu oyun hamuru vardı. 20 tl bilgin olsun. Ben dün aldım.
Ay oyun hamırunu unutturmam lazım kız🤦🏻‍♀️
tr_lelli tr_lelli nin dediği gibi robot alana kadr unutsun 💆🏻‍♀️
Bezdum heryerden hamur toplamaktab😓

Kargoya gittim mng bombos 🤘
Hemen ordan hakmara
Patlican, biber, 1 koli yumurta, 2.5kg pirinc (attim kenara), baklavalik yufka, 2si1 arada (dun siparisimi 3u1arada getirmisler sikayet yazdim dikkat etsinler), salam, kiza deterjan aldim 97telacik..
Soguk baklava yapayrum nerelere gidem,🙆‍♀️
Accik kilo verdim ya hemen geri alim
Ayy esim aliyo 6dilimi 35tl seviyorum diyede aliyo adam yazuk ya

Yarisini yaptım pisiyo
Yarisinida sonra yaparim sadece ben yiyorum.

Ay tarifinde 5 su bardg. Sute 5s.bardg seker diyo🤢
2.5 su barg. Sute 1 bardakdan az seker koydum delirmisler seker komasina sokcekler insanlari.
Sute bi de vanilya aticimm immhh.
Soğuk soguk guzel gidiyo valla.
Ben baklava yesem kotu okuyorum serbetli tatli yani iftar sonrasi.
Ama bundan 3tane ye hafifcene..
Balla tanlandirilsa miss kalorisi daha az olur.
Ama balla yapmadim.

Aksama yemek yok ama olsundu baklava var.

Corba, manti yapicam.
Araya bi sulu bisi sıkistircam.
Bakim sansa ne cikarsa.

Kardeşimden para istedim. Komple 4 bin göndermiş🤭
1000 gönder demiştim. Ev kredisi için de daha var 5 gün bekle demiştim. Yanlış anlamış. Neyse yüksekten sattı iyi oldu. Belki 5 gün sonra düşüş olur hayırlısı. Kısmet. Sonuçta akşamdan bu yana oldukça artış oldu biraz daha kazanç geldi.
Eşime sonra şöyle; kardeşim yanlışlıkla fazla göndermiş 1000 İni, anneme borcumuza karşılık verdim demeyi düşünüyorum.
Hem hatırlamış olur 😂 çok fenayım dimi. O paramı bir şrkilde kurtarmam lazım😁

Sağol canım. Hep kendimi o söylediğin şeyle teselli ediyorum. İlerde bu günleri çok arayacağım diyorum. Şimdi yanımdan ayrılmak istemiyor gün geliyor tepemde iki satır yazamıyorun telefonda. Konuşamıyorum da. Annee şöyle annee böyle. Olsun dediğin gibi bu günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Ben çok ararım bu günleri gibi geliyor. Herkes öylemi bilmiyorum

Dün yazamadım bütün gün mutfaktaydım. Annemi babamı iftara alamıyoruz diye onlara, bekar amcam var 62 yaşında yanlız yaşıyor birde eşimin bir akrabası var hem ona fitrelerimizi vericekti eşim o da yanlız yaşıyor ve özürlü ona da iftarlık olsun diye etli kurufasulye, ekşili köfte, pirinç pilavı ve sütlaç yaptım akşam eşimle dağıttık yaptıklarım bu yemekler ama ben hep 4 kişilik yaptıgım için ölçü tutturamadım pilavı iki kez yaptım az az yapınca yetmiyor bol olsun istiyorum neyse yaptım dağıttık ama ben de güzel yorulmuşum. Bu gün yemek yapmıcam dedim dünden az az var küçük kızım pırasa istedi ona şimdi ocaga attım havuçlu o pişiyor ben bu gün mutfaga girmicem dediğim zaman çıkamıyorum. Neyse rabbim sağlık sıhhat versin de yapalım.
Maşallah ne güzel dusuncelisin canım Allah güç kuvvet versin size daha çok versin

Sağol canım. Hep kendimi o söylediğin şeyle teselli ediyorum. İlerde bu günleri çok arayacağım diyorum. Şimdi yanımdan ayrılmak istemiyor gün geliyor tepemde iki satır yazamıyorun telefonda. Konuşamıyorum da. Annee şöyle annee böyle. Olsun dediğin gibi bu günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Ben çok ararım bu günleri gibi geliyor. Herkes öylemi bilmiyorum
Öyle valla zaman su misali ana kucağı çok seviyordu oglus benim sallardim yanıma alirdim mutfakta izlerdi bacağıma dolandırdı ilk meyve tattirisim sanki dunmuş gibi nerdeyse 5 yılı geçti🥺 seneye virüs olmazsa gitcek ana okuluna ozliycem diyorum evde sıkılıyor bana sariyir çoğu zaman oynayalım üzülüyorum çocuğun arkadaşı yok bı yere çıkamıyoruz ablama yakın otursam evi bahçeli gidelim oraya istiyor yazin gideriz diyorum bakalim

1000 gönder demiştim. Ev kredisi için de daha var 5 gün bekle demiştim. Yanlış anlamış. Neyse yüksekten sattı iyi oldu. Belki 5 gün sonra düşüş olur hayırlısı. Kısmet. Sonuçta akşamdan bu yana oldukça artış oldu biraz daha kazanç geldi.
Eşime sonra şöyle; kardeşim yanlışlıkla fazla göndermiş 1000 İni, anneme borcumuza karşılık verdim demeyi düşünüyorum.
İyi olmuş canım kar etmissinde geceden sabaha belli olmuyor

Kargoya gittim mng bombos 🤘
Hemen ordan hakmara
Patlican, biber, 1 koli yumurta, 2.5kg pirinc (attim kenara), baklavalik yufka, 2si1 arada (dun siparisimi 3u1arada getirmisler sikayet yazdim dikkat etsinler), salam, kiza deterjan aldim 97telacik..
Soguk baklava yapayrum nerelere gidem,🙆‍♀️
Accik kilo verdim ya hemen geri alim
Ayy esim aliyo 6dilimi 35tl seviyorum diyede aliyo adam yazuk ya

Yarisini yaptım pisiyo
Yarisinida sonra yaparim sadece ben yiyorum.

Ay tarifinde 5 su bardg. Sute 5s.bardg seker diyo🤢
2.5 su barg. Sute 1 bardakdan az seker koydum delirmisler seker komasina sokcekler insanlari.
Sute bi de vanilya aticimm immhh.
Soğuk soguk guzel gidiyo valla.
Ben baklava yesem kotu okuyorum serbetli tatli yani iftar sonrasi.
Ama bundan 3tane ye hafifcene..
Balla tanlandirilsa miss kalorisi daha az olur.
Ama balla yapmadim.

Aksama yemek yok ama olsundu baklava var.

Corba, manti yapicam.
Araya bi sulu bisi sıkistircam.
Bakim sansa ne cikarsa.
Bende fileye çıktım ASli böreğin getirmişler 400 gramı 29 tlydi bugün pasta yeriz diye almadım

bende kendi birikimden verince aynı yolu izliyorum :) doğru yoldasın :halay:

X