Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi geceler bacılar doğum gunume iş yaparak girmiş bulunuyorum 🤣🤣oglusu götürdü odaya babası iki oda oyuncak topladım kendi odasindada kartlarını dağıtmış🤦🤦onlar duruyor daha üç poşet götürülecek şey var giysi dolabı na odası dandini bulaşık toplayıp açtım tablet error 10 adet fln kalmış h sonuna doğru alayım onları
Nice yaşlara canım benim ailenle sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum🥰❤️
Bizim de durum vahim. Uykum var dedi iki saattir dam dalıyor alacağım yatağına yok koltukta uyuyacakmış. Deli oldum artık. Ortalık gerçekten çarşamba pazarı. Odası inanılmaz dağınık. Bir de kıyafet ayırıyorum içeriye götürdüm çünkü odada koyacak yer kalmamış. Offf hiç birşeyi toparlayamadım. Topladıkça o giyeceğim diye dağıttı. Yarın ola hayrola uykusuzum da. Uyumadıki iki oturup iş yapayım.
Eşim de diyor bak erken uyudu yine uyandı. Eee dedim çocuk aç uyudu. İki doyuraydın 😅 ona sarmasam olmaz. Çünkü ben o ara yemek koşturuyordum koydum masaya biraz oturdu ye kızım sonra maç varmış onu izlemeye gitti. Ne yapayım işte oturup ye ye demeden kendi hevesle oturup yiyen çocuk değil

ben bugün erkenden uyandırdım oğlanı, memeye kalktı geri uyutmadım.
erken dediysem de 9 u geçiyordu :)
öğlen de erken uyuyup erken uyandı.
gece 12 olmadan uyudu 1 saat geçmeden uyandı. tekrar pışpışlayıp uyuttum.

bir değişik oldu çocuk erken uyuyunca (erken dediysem 12) ne yapayım şimdi diye düşündüm. alıştım ya 2 lerde uyumaya erken geldi :)
Bugün de o senin nöbeti ben aldım. 😅 hergün böyle düşünemiyorum. Allah yardımcın olsun

Bizim de durum vahim. Uykum var dedi iki saattir dam dalıyor alacağım yatağına yok koltukta uyuyacakmış. Deli oldum artık. Ortalık gerçekten çarşamba pazarı. Odası inanılmaz dağınık. Bir de kıyafet ayırıyorum içeriye götürdüm çünkü odada koyacak yer kalmamış. Offf hiç birşeyi toparlayamadım. Topladıkça o giyeceğim diye dağıttı. Yarın ola hayrola uykusuzum da. Uyumadıki iki oturup iş yapayım.
Eşim de diyor bak erken uyudu yine uyandı. Eee dedim çocuk aç uyudu. İki doyuraydın 😅 ona sarmasam olmaz. Çünkü ben o ara yemek koşturuyordum koydum masaya biraz oturdu ye kızım sonra maç varmış onu izlemeye gitti. Ne yapayım işte oturup ye ye demeden kendi hevesle oturup yiyen çocuk değil
Benimkide sinir ediyo illa babamla yatcam diyo oyun oynuyor veriyo eline telefonu geliyor buraya uyumayacakmis şimdi diyo🤦git al teli elinden tabi uyumaz diyorum sürekli tel tablet olmasın dedikçe benmi abartmıyorum oluyor sonra oynasın ne var diyo az oynatmak zor geliyor biraz ilgilennoyun yapın diyorum bı bakıyorum telde oynuyo onu bende yapardım diyorum ben çok sikisirsam tablet veriyorum misal duş alcam tehlikeli biseler yapmasın diye

Saol kuzum bu arada benimki odaya gitti en son ikiside uyudu yarın bekliyorum kutlamaları oglus diyip durdu yarın d günün diye

Benimkide sinir ediyo illa babamla yatcam diyo oyun oynuyor veriyo eline telefonu geliyor buraya uyumayacakmis şimdi diyo🤦git al teli elinden tabi uyumaz diyorum sürekli tel tablet olmasın dedikçe benmi abartmıyorum oluyor sonra oynasın ne var diyo az oynatmak zor geliyor biraz ilgilennoyun yapın diyorum bı bakıyorum telde oynuyo onu bende yapardım diyorum ben çok sikisirsam tablet veriyorum misal duş alcam tehlikeli biseler yapmasın diye
Bizde de durum aynı 😅 Kolaylarına geliyor bence. Beceremiyorlar çocuk eylemeyi.
Ben de ancak kahvaltı yapınca başlıyor anne açç falan öyle verşyorum ve saatli veriyorum. Akşam da yemekten sonra isteme faslı var o ara veriyorum. Çayımı rahat içiyorum

Saol kuzum bu arada benimki odaya gitti en son ikiside uyudu yarın bekliyorum kutlamaları oglus diyip durdu yarın d günün diye
Bizim de bugünlerde anneler gününe hediye alacağım diyor. İlk ya değişik oluyor 😅 bugün diyorki anne ben sana anneler gününde çiçek ve kitap alacağım hediye :)
Reklamlarda görmüş galiba anneler gününü bir de babasıyla konuşuyorlardı birara.
Reklam deyince arzumun anneler günü reklamına bayıldım, geçen ablam göndermiş izledim çok gözlerim doldu.😢 Anlamlı olmuş

Selamm hayirli sahurlar.
Kendime elbise bulamiyorum yaw
Soyle sade spor giy cik bir elbise yok arkadas nette.
Ya boyu kisa ha dekolte ya askili.
Yasak kalkarsa bi cetinkaya ve viaport yapariz.
Aksam biraz bakindim nette yok oglu yok.

Esime kizi pasladim 23.00gibi kactim odaya uykusuzlukdan kafam bulandi.
Kitap okim dedim okuduğumda anlayamadim biraktim.
Bir ara esim isyan çıkarıyordu uyumuyo diye.
Uyuttu napti etti
Alllah canini sag etsinde asla oturmuyor ya.
Otursa bile sallaniyo kaykiliyo kurtlu sabit duramiyo.
Damacanaya tirmanip kafasini cikarmis nasil becerdin yahu.
Surahi bardak vs ne bulsa elini daldiriyo icine.
Muhtemel damacanayida sokersem elimi sokarım diye düşündü kofte.
Banyoya dalinca direk kabine gidip elini sokuyo icine bakiyo su var mi diye🙆‍♀️😂
Balik ya

Sahura kuymak kahvaltilik yedik.
Utu yaptım
Teheccud kildim namazi kilar yatarim.
Kiz accik uyur inşallah 7 de uyanmaz amin

Kızlar geçenki yatırımımdan sadece şahsi birikimimden diyeyim, iki çeyrek parası kazandım şimdilik. Ben parama dokunmuyırum. Eşimle ortak olandan da kardeşime dedim şimdilik 1000 tl gönder. Ev kredisine daha var onu da orade oradan ödeyelim dedim. Bu dönemde bize destek oldu bu para yoksa bu son aylarda bayağı sıkışacaktık. O net!
Bir de biryere hayir yapmayi dusunuyorum bakalim yarin gondermesi kismet olursa yapacagim. Bugun kizin kiyafetlerini de biraz aksam sectim. Arkadasa sordum verecek kisi varmi diye. Verdiklerini iki aileye verdik ama öyle böyle değil çok kötü durumları dedi nasıl sevindim anlatamam.
Birkaç parça bizim geline ayırdım. Çok beğendiklerimi yani. Gerisini yine o arkadaşa vereveğim koca bir poşet çıktı yine. Yasaklar başlamasa hemen ulaştıracaktım ama olmadı. Artık dönünce kısmetse
Canim Rabbim kabul eylesin.
Esinim suprizi icinde cok sevindim geçmiş olsun annene🙏 acil şifalar
İyi geceler bacılar doğum gunume iş yaparak girmiş bulunuyorum 🤣🤣oglusu götürdü odaya babası iki oda oyuncak topladım kendi odasindada kartlarını dağıtmış🤦🤦onlar duruyor daha üç poşet götürülecek şey var giysi dolabı na odası dandini bulaşık toplayıp açtım tablet error 10 adet fln kalmış h sonuna doğru alayım onları
Musmutlu yillarin olsun canim🤗

Selam kızlar nasılsınız
dün kontrol e gittim röntgen ve kan tahlilleri istendi
hepsi güzel çıkmış herşey yolunda imiş çok şükür.3 hafta daha boyunluk takacağım.tekrar kontrol e gideceğim,
raporumu da uzattı, Haziran ortası gibi işe başlayacağım kısmetse.
Hadi gözün aydın cnm.
Ay 24 ne uzucak diyolar zaten💆🏻‍♀️
Hic ise baslayamıyacakmısım gibi geliyor😭😭

İyi akşamlar kızlar,
Bayağı telaşeli gündü. Kışlık yazlık giymediğim kıyafet ayırdım. Bazıları var modası geçse de atmaya kıyamadığım vazgeçemediğim kıyafetlerim. Yine koydum kenara🙄 O arada kız ortalığı dağıttı. Hala heryer dağınık ben oturdum çay içiyorum.
Bugün annem biraz rahatsızlandı. Tansiyon fırlamış. Moralim bozuldu biraz, oruç tutuyor yine de. O da mahfediyor. Bakalım götürdület doktora. Şimdilik fena değil. Eşim de duyunca gitmiş bana sürpriz yapmak için izin kağıdı ayarlamış. Cuma günü gitmek için. Şaşkınım şuan.
mesajlaşıyoruz yemek telaşıö var. Süt pişiriyorum. Niye süt aldın diyor niye olabilir yoğurt yok mayalayacağım dedim. Meğer kardeşimle konuşmuşlar haberim yok. Kardeşim aradı niye süt aldın diye, niye olabilir dedim. Yoğurt yapacağım. Yoğurdunu sütünü alda gel kocacın sürpriz yapacaktı sen söyle dedi hemen aradım dedi. Eşime de demiş çocuklar gibi mutlu oldum sen çok yaşa emi demiş. Eşimin bu halleri çoktur iki ayağımı bir pabuca sokar. Hazırlanmam ve şu yazlık kışlık kıyafetleri ayarlamam lazım.
Bugün arkadaşa gittim. Kıyafet satıyor. Güya tayt bakmaya gittim. 310 tl lik alışveriş yaptım🙈 tişört tayt elbise ooo.
GEcmis olsun cnm😓

Nice senelerin olsun kuzu saglıkla😍

Kızlar geçenki yatırımımdan sadece şahsi birikimimden diyeyim, iki çeyrek parası kazandım şimdilik. Ben parama dokunmuyırum. Eşimle ortak olandan da kardeşime dedim şimdilik 1000 tl gönder. Ev kredisine daha var onu da orade oradan ödeyelim dedim. Bu dönemde bize destek oldu bu para yoksa bu son aylarda bayağı sıkışacaktık. O net!
Bir de biryere hayir yapmayi dusunuyorum bakalim yarin gondermesi kismet olursa yapacagim. Bugun kizin kiyafetlerini de biraz aksam sectim. Arkadasa sordum verecek kisi varmi diye. Verdiklerini iki aileye verdik ama öyle böyle değil çok kötü durumları dedi nasıl sevindim anlatamam.
Birkaç parça bizim geline ayırdım. Çok beğendiklerimi yani. Gerisini yine o arkadaşa vereveğim koca bir poşet çıktı yine. Yasaklar başlamasa hemen ulaştıracaktım ama olmadı. Artık dönünce kısmetse
Bereketli olsun bacım🙏🏻🙏🏻

Erkeklere kolay geliyor
Bizimki basladı bu cocuk nezamn tv izlicek demeye🤦🏻‍♀️
İzlemicek diyorm yaza izlesin baby tv falan artk diyo💆🏻‍♀️
Sıkılıyor cocjk zaten oyun kurmaya basladı,evcilik oynamaya falan alt tarafı yalandan cay icecek sıkılıyor😣
Ben napim sac diplerinden bile oyun hamuru topluyırm
Gözünü acıp hamır diye geliyo bana🤦🏻‍♀️

Günaydınlar
Saat 1 de gece tatlısına uyandırıldım😭
Havuxc dilim almıs bana 1 dilim yedim uykudan uyanıp geri uyudum😂
3.5 da kalktım sahur hazırladım.
Yarın gidip marketten sac boyası almam lazım
Cumadan sonra ysakmıs🤦🏻‍♀️
Yani wpda geyikleri bitmiyor
Ice tea yasak 😣
Hayır ben zaten icmem de
Sampuan serbest sac kremi yasak💆🏻‍♀️😂
Ay komedi sac kremi sürüp ortamlara mı akacagız sanıyorlar
Ay pil almam lazım bütün oyuncaklar pilli
Hayır netten de alınır tmmda sac kremi alcaz diye 50 tl üzeri doldurcaz sepeti krgo bedava olsn diye sacma yani💆🏻‍♀️
Bide yazık kargoculara da adamlara gereksiz ia yükü
Millet pili falan netten alır 2 pil icin adamlar gezcek bosa.😣

Bide keske gr almasaydm dedim
Ayın 15ne kadar karttan cekimler olacak paso sigortalar falan.
Elimdeki nakitle 2 hfta idare ederim diyordm 24 ne kadr uzarsa kapanma kötü yetmez yani,heryerde kapalı bisey bozulmaz.
Acil bisey yok ama bez flaan almak lzım
Kociye kitlicem artık.
Bide elektrik gelir 200 küsür 16snda ohh tam olur🤦🏻‍♀️

Günaydınlar
Saat 1 de gece tatlısına uyandırıldım😭
Havuxc dilim almıs bana 1 dilim yedim uykudan uyanıp geri uyudum😂
3.5 da kalktım sahur hazırladım.
Yarın gidip marketten sac boyası almam lazım
Cumadan sonra ysakmıs🤦🏻‍♀️
Yani wpda geyikleri bitmiyor
Ice tea yasak 😣
Hayır ben zaten icmem de
Sampuan serbest sac kremi yasak💆🏻‍♀️😂
Ay komedi sac kremi sürüp ortamlara mı akacagız sanıyorlar
Ay pil almam lazım bütün oyuncaklar pilli
Hayır netten de alınır tmmda sac kremi alcaz diye 50 tl üzeri doldurcaz sepeti krgo bedava olsn diye sacma yani💆🏻‍♀️
Bide yazık kargoculara da adamlara gereksiz ia yükü
Millet pili falan netten alır 2 pil icin adamlar gezcek bosa.😣
O yasakları ben de anlayamadım, çok komik geldi bana. Saç boyası benim de almam lazım. Dün kardeşim söyledi. Hemen internete baktım.
Aslında amaç sadece zorunlu ihtiyaç için dışarı çıkılmasını sağlamak. Ama bayramüstü saç boyası benim zorunlu ihtiyacım🤣🤪

X