Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar ya,
Hüsranlı bir günümden yazıyorum.
Bugün sabah Elayı okula bıraktım. Oradan pilatese geçiyordum. Arabayla ikinci defa gittiğim bir yokuş ara yoldu. Tam oradan inerken karşımdan büyük araç geldi ben de onu görünce boş yere geçeyim dedim. Yol dardı zaten yolun kenarına yolun birazını kaplamış parkedilen bir araba vardı. Onun önü boştu o boş yere büyük arabaya çarpmadan geçeyim derken park halindeki arabaya sürttüm.Hemen kapattım arabayı. Elim ayağıma dolandu. Çok üzüldüm ya. Sonra arabanın sahibi indi. Eşimi aradım vs. O da olsun canını sıkma şunu yap bunu yap dedi yapılacakları söyledi.
Sonra sağolsun komşumla eşi geldi. Eşim aramış yardımcı olurmusun demiş. Sağolsunlar işlerini bırakıpgeldiler.
Sonra arabayı çekti. Bir baktık arabanım sağ ön tekerleğin aksı kırık komşumun eşi dedi Allah korumuş. Belki de tekerlek dönmediği için sürtün. Hatta daha kötü bile olabilirdi bir yere bile girebilirsin dedi. Sonra araba sahibi de görünce bir kurban kesin Allah korumuş dedi. Sonra mecbur arabayı bırakıp döndük. Komşumda bir kahve içtik.Eve çıktım. Sigorta şirketini aradım çekici kaydı açtırdım. Eşim yoldaydı gerisini o halletti.
Eve geldi tabi moral bozuk. Aşkları araba erkeklerin😅 bir de bana dedi hatalısın niye aynaya bakmıyon. Ne alaka önümdeki araba arkamdaki değil dedim. Çoğu tamirciye sordum sert darbeden çukura girmekten kasisten oluyor dedi hepsi diye anlattı.ben de 20 hızla nasıl sert darbe olabilir dedim. Zaten hızla darbe olsa yamulurdu sadece çizik var. Neyse iki saat geçmedi bana mesaj göndermiş. Ben arabaya birşey olduğuna kızmadım canının sağlığı önemli, dikkatsizliğine kızdım demiş :) neyse uzlaştık. Ama aksın kırılması neden oldu bilmiyorum.
Neyse arkadaşla çocukları okuldan aldık. Parkta oyalandık. Eve döndük. Sağolsun pilav kurufasulye yapmış bana da getirdi. Komşuluk böyle işte. Kötü gününde destek olmak🥰 Yemek yedik sonra eşim dedi çaya çağırsana komşuyu çağırdık. Geldiler çay ardından şirince şaraplarıyla keyiflendik. Bu streste iyi geldi ya :)
Şimdi de gece kahvemi içiyorum. Yarın okul yok. Uzun yazdım hakkınızı helal edin.
Bakalım tekrar arabanın direksiyonuna oturunca psikolojim ne olacak 😁
Gecmis olsunn Alllah beterinden korusın🙏🏻

Slm bacımlar
Özledim sizi
Retro mu var nedir yine ig hesabımı kitlemisim sifreyi unuttum degistirirken kitlemisim.
Asaplarım bozuk
Cmrtsi piknik yaptık parkta arkadSlarla.
Kız pazar park istedi oyuncaklı.
oraya giderken ozsarka girdik yemege,2 azıcık döner 3 ayran 1 lahmacun 1100 tl hesap ödedim.
Macrodan biseyler aldım gitmisken 450 tl oraya verdim
Hafta ici künefe sayıklıyodum koci süpriz eve söylemis pazarı öyle kapadık.
Dün wc kagıdı falan istemis okul liste atmıslar 700 küsür onlar tuttu.
Napıosun deseler emekli dayılsr gibi market geziyorum valla.
Kurupilav istedi dün ev halkı.
Bugunde dedim spagetti mi yapsak boronez soslu?
Olurr dedi seyde olur patlıcan kebabı da olur dedi😅
Spagetti den patlıcan kebabına nasıl geldik acaba demedim onu da yaptım🙆🏻‍♀️😅
Kıza da köfte yaptım sadece patlıcan yemez o.
Sabah 6 da beslenmeye kek yapıyodum
Annemler kahveye ugrarız kızı görelim dedilrr aksam kek var cerez falan daha da yapmam bisey.
Nerlerdesin derseniz mutfaktayım bacımlar🙆🏻‍♀️

X