Küçük Düşün Büyük Olsun!

Alışverişimi yaptım yine :) iki dakika oturdum.
pirinci aldım baktım kilosu 15 tl den aşağı pirinç yok gibi. Bu da o civarlara geldi. Birde günün kampanyası barilla makarna ve cola 1 lt ikisi birlikte 5 tl. Ee 5 tl de kazandığım indirim vardı. İyi oldu. Bayağı uyguna geldi. Trendyolu sevmiyordum ama bu uygulama hoşuma gitti

Kızlarr
pirinç kilo fiyatı ne acil yazarmısınız. Reisin kampanyasını yakaladım. Eğer uyguna gelirse alacağım. Genelde 2.5 kiloluk alıyorum uzun süre gidiyor son pirinç fiyatlarından haberim yok
Zamlı baya canım reis i bilmiyorum ama gecen hafta a101 markasının 1 kg lulugu 11 kusurdu

Kolay gelsin canim 1 yaşa kadar gündüz çok uykusu olur uyku sorunu gaz sorunu vs.yoksa rahat olur inşallah

Hiç cevap verme bencede kız seninkiler bakmaya gelince laf ediyor bakan oluncada seni yiyor

Selam kızlar, biz perşembe günü mesai bitimi eşimle yazlığa gittik. Kızlar gelmedi orda internet yok diye. Ama daha erkenmiş kalmak için. Ben kış boyunca böyle üşümedim, Klimayı açtık banamısın demedi. Neyse evi temizledim fırınım bozulmuştu usta gelmek istemedi yasak var diye anlayışla karşıladık. Birgün mesai bitiminde gideriz artık. Neyse bu sabah saat 6 da yola çıkalım dedik araba çalışmıyor kaldık mı orda eşim hastane personeli oldugu için 8 de orda olması gerekiyor. Hemen amcamı aradık sağolsun geldi topladı bizi eşim şimdi iş çıkışı gitti bakalım arabanın günahı ne kadar çıkacak inşallah az çıkar. Fırını bile gözüm görmedi araba çalışmayınca hakkımızda hayırlısı olsun.
Citl kayınvalidene Allah akıl fikir versin diyeceğim sen benden çok gençsin ama malesef kaynana sıkıntısı geçmiyor, benim artık sıkıntı olamıyor bana çünkü kızlarım benden önce bana sahip çıkıyorlar. Senin kaynana ile benim ki birbirlerini aratmazlar, bizimki birde çift maaş alıyor ama benim çocuklarıma çorap almaz. Ama artık yüz bulup gelemiyor bana çünkü ben öyle bir çizdim ki üstünü artık telefon dahi edemiyor. Daha iyisi sana olsun canım. Çocuklar büyüdükçe bana iyi geldiler Allah razı olsun çocuklarımdan bana hiç bir şey için mecbur olmadığımı söylediler. Ama o zamanda eşimle kavgalar başladı olsun sonunda kazanan ben ve kızlarım olduk.
Kızlar bir geldim pir geldim kusura bakmayın konu kayınvalide olunca kayıtsız kalamıyorum kırmızı çizgim.

Telefonsuzlugu en iyi ben anlarim suan
Benimkide bozuldu
Zar zor giriyorum ama giresim gelmiyor
Klavye surekli karışıyor
Hafıza kartını algilamiyor
Uygulamalar. Falan indiremiyorum.
Hayırlı olsun telefonun
Aklimdaydin ama aktif olamıyorum toptan okuyup yazıyorum ben bu telefonla

Kızlarr
pirinç kilo fiyatı ne acil yazarmısınız. Reisin kampanyasını yakaladım. Eğer uyguna gelirse alacağım. Genelde 2.5 kiloluk alıyorum uzun süre gidiyor son pirinç fiyatlarından haberim yok
Hakmarda reis baldo 29.90 2.5kilosu

Bende tam seni etiketlicektim ki yazdin
Ne yemek var diye
Senin menüler çok güzel oluyo

Çocuklar büyüdükçe anneye arkadaş bir sirt oluyorlar
Eltiminkilerden biliyorum.
Babannelerine agzinin payini veriyorlardı hemen.
Annelerine laf soyletmiyorlardi.

tr_lelli teşekkür ederim lellim. Bugün bahçeden taze bakla toplamıştım onu yaptım dereotlu, yanına da makarna kıymalı-domates soslu birazdan kalkıp bir tarhana çorbası yapıcam, tatlı olarak da kemalpaşa ve bir kase sütlaç var ayran-salata yaparım bu günlük, senin de menülerin harika canım kişiye özel yapıyorsun ellerine sağlık.

Hakmar yok canım burada. Fiyat süpermiş. Ben 37 den aldım en düşük 38 e bulmuştum birara kaçırdım. Gönen baldo benim aldığım.
o trakya baldo olabilirmi. Hiç o fiyata göremedim

Anneme gel dedim tabi hemen kaçtı ben eve dönünce tipik annem.

Kargosuzlukdan olmus herkes 3 gunde
Kuyrukda kuyruk.
Bi aras boştu iademi yaptım.
Bi de ptt iadem var başka güne kaldı.
Lcw indim.
Kıza 1 elbise, 1 ayakkabı, 2 tane taytli takım 1 tanede tshrt aldim.
Ayakkabı büyük geldi değişecek.
Yine lcw yolları gözükür bana.
140tl ekmeğine kan dogradim geldim.
Pazara falan giremedim
Hemen hakmardan patlıcan, kabak, biber, domates aldim.
Kaymak alacaktım onuda unuttum.
Sütlü kemal paşa yaptım kaymakla soğuk soğuk miss olurdu
Amma velakin kaymaksizlik.

Hemen sebzeli tavuk yaptım
Karniyarik yaptım.
Pilav yaptim.
Kıza corba icirmis annem uyuttum.
Kabak yedi 1 tanede avokado yedi.
Akşama ne yicek bakım onun yemekler bitti.
Mercimek çorbası vericem
Bugün daha yemek yapamam.

Kızlar mayısta kız yaşına giriyor.
Yumurtanın beyazı ve domatesi denesem mi?
Domates ilk defa dolmasına attım denedim.
Ins. Alerji falan yapmaz.

Sabah lorlu yumurta sarısı ve zeytin yedi.
Ay zeytinde seviyor 4-5 tane yiyor sabahlari.

Bugün başka bisi yapamadım kız dağıtıyor ben peşini topluyorum ancak.

Selam kızlar yorulmuş um yapıştım koltuğa oğlanla ciktiknamaz kılıp tediye girdik ok la yay istiyo diye yokmuş başlanır oyuncak aldı 12.5 ordan çıkıp PTT ye yürüdük kargoyu verdik her yerde sıra kuyruk var milyoncuya girdik alezlerin fiyatlar coşmuş en son 25 flndi almıştım 45 e buldum uyguna anca oğlana ok yay eve biseler bana alt bir tane çamaşır 75 fln verdik kumandamiz bozuk ne zamandır idare ediyoduk yeni aldım 30 tlde bu Onur'a girdik ay çöreği az çilek süt limon meyveli süt gezen tavuk yumurtası indirimdeydi 15 li aldım evdeki azdı sahurda yeniliyor 30 da burda bıraktık 150 fln gitti yine kumandayla tediyi nakitten ödedim geldim aldıklarımi yerleştir yatak kurumuştu nevresim geçirdim az uzandim namaz kilarsam süper olcak

Hakmar yok canım burada. Fiyat süpermiş. Ben 37 den aldım en düşük 38 e bulmuştum birara kaçırdım. Gönen baldo benim aldığım.
o trakya baldo olabilirmi. Hiç o fiyata göremedim
Cnm hiç dikkat etmedim yeşil poşet
Ben aldım geçen o fiyatı yine pilavı gzl oluyor.
Alicam 1pkt daha bizde dolmaya pilavı çok gidiyor

1 yaştan sonra onuda deneyebilirsin canım bana doktor 8 aydan sonra demişti ben yaşa doğru başladım sevmiyor lakin benim oğlan sarışını yiyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…