Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gece utuyu yapmisim
hazır etmişim koltuğa çorabına kadar.
sabah kalkmış tepemde sesleniyor kısık sesle.
bak aklıma geldi gelsin söylencem büyük erbasa.
gecede dedim utuledim giy git diye.
rüya görüyordum
benim ev yapılmış ama balkon lebiderya
böyle adalar modalar falan
Yuzenleri görüyorum hatta o derece.
uzun kocaman balkonu varmış falan
ruyami böldü.
rüya görmeyede izin yok bu evde arkadaş.
ama kız uyudu 10 a kadar sabah.
bende keyfi yaptim yatakda.

Uyku saatleri degisiyo kuzu artık karni tok olunca uzun uykular olunca güzel oluyo

Hoşgeldin tekrar canım telefonsuz çok zor ALlah ödeme kolaylığı versin
Amin canım sağolasın
iki gundur iyiyim de cocuklar sabah moralimi bozdu.otizm acisindan takipli benimkiler oturdum agladim.isaret parmagini kullanarak birsey istemeyi ogretemedim bir turlu
Canım çok emek ve sabır istiyor bu işler, allah yardımcın olsun
Aslında etiketliyorz ama ramazan yogunlugundan flaan sık bogaz edemeyruz
Güle güle kullan cnm telefonu
Güzel haberler alasın onla insallah
Sağol canım benimmm amin inşallah
Karpuzuncekirdegi canım telefonun hayırlı olsun güle güle kullan.
telefonsuzluk bu dönemde çok çok zor
Aynen canım öyleymiş valla sağol
Ayy desene sana da yeni telefon gözüktü lelli yenilik iyidir arada diyelim o zaman napalım

Kızlar yasaklar geldi. Bayram da kötü geçecek artık bayramdan sonra annemlere gider bir süre kalırım. Güzel geçer. İyi olur bizim için. Eşim de dün demişti bayramdan birkaç gün önce sizi göndersemmi diye. Artık 17 mayıstan sonraya kaldı. Kardeşimin söz var. Yeğenimin de doğum gününü kardeşim bizim gideceğimiz zaman yapmaya karar vermişti. Kısmet bakalım

Vatana millete hayırlı olsun.
Bizim evde bir bayram havası
Allah duydu sesimi,bu kız daha üzülmesin dedi bence
Koci calıscak muhtemelen ,bayrama kadr kızımlayım as bayrakları as as
Senin adına çok sevindim cnm.. Hadi. Gözünaydın .. Ahh darıaı bize olsa keşke..ama sağlıkçılar devam

Hayırlısı be canım.. İnşallah işe yarasın da biraz sıkalım dişimizi milletçe.. Napalım.. İnşallah bayramdan sonra hep birlikte bayram yaparız ülkece.. İnşallah işe yarasında..

Hayırlısı be canım.. İnşallah işe yarasın da biraz sıkalım dişimizi milletçe.. Napalım.. İnşallah bayramdan sonra hep birlikte bayram yaparız ülkece.. İnşallah işe yarasında..
İnşalah canım keşke bitse ama hiç umudum yok. Tabi kısıtlama olmasa yaz günü evlerde komple kısıtlama yaşamak zorunda kalabiliriz.

Vatana millete hayırlı olsun.
Bizim evde bir bayram havası
Allah duydu sesimi,bu kız daha üzülmesin dedi bence
Koci calıscak muhtemelen ,bayrama kadr kızımlayım as bayrakları as as
İyi kuzu bayram sonrası bı kaç ay daha annen idare eder sonra kreş olur rahatlarsin kuzu

Dene canım ben vermiştim. Alerji yapan şeyleri ara verip tekrar deniyordum. Yüzünde özellikle ağız kenarlarında kızarma olmuştu bizim. Çilek domates ahududu gibi şeyler alerji yapmıştı.

Cnm hiç dikkat etmedim yeşil poşet
Ben aldım geçen o fiyatı yine pilavı gzl oluyor.
Alicam 1pkt daha bizde dolmaya pilavı çok gidiyor
Yeşil paketimi aldın. Memnun kaldınmı. O trakya baldo onu hiç denemedim. Güzelse alayım. Dolma için çok pahalı almıyorum. Sadece pilava kullanıyorum reisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…