Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hoşgeldin tekrar canım telefonsuz çok zor ALlah ödeme kolaylığı versin

Şimdi başlat yok şu söyledi böyleydi afakanlar basar ev temizlerim gidene kadar artıkın o derece sinirime kalkıp bişey kaldırmaz anca laf çarpar bu sefer citl çarpacak ifademi belli edecem
Allah sabır versin eşin bir ara bulmalı canım seni canına yazık tabi kadininda düşünmesi lazım

Selam kızlar gece geç yattım 3 u geciyodu sahur edip yattım oğlan yanımıza geliyor bizim yatakta uyuyo sabah 7 di bı uyandım isemiş gece hıçkırık tuttu onu su içmiş bı dünya bide inatlasti babam uyutsun ddi adam gitti şimdi yatmiycam ddi en son kendi uyuya kaldı 2 di kalktım sabah hemen üst baş değiştim altına bişe serdim tekrar uyuduk kalktim 10 u geciyodu yatağı sildim bir makine çamaşır nevresimler degiscek bekliyorum yatak kurusun az daha ısınsın hava yatağı yikatcam çağırıp bulaşık topladım oglusa yumurtalı ekmek kizarttim gırgır yaptım halıya cam önü silcem dün gece buzdolapta biseyler kötü olmuştu sebzelikleri yıkadım bı büyük çöp oldu

Dünden yemekler kaldı pilav bamya püreli köfte var oglusa spagetti var yemek yapmam belki cacık yanlarına dışarı çıkacağım kargo var esim rahatsız oglusuda çıkarırım biraz alınacaklar var bir tane Alez alacağım buzim yatağın ki kötü olmuştu attım iki haftadır yok bugün alıp süreyim

Bebiş iyi çok şükür, yürümeye başladı. Her yere paytak paytak peşimden geliyor sen nasılsın canım?
iki gundur iyiyim de cocuklar sabah moralimi bozdu.otizm acisindan takipli benimkiler oturdum agladim.isaret parmagini kullanarak birsey istemeyi ogretemedim bir turlu

Bir baktım saat 2 olmuş bile. Kıza kahvaltı yaptırdım. Mutfağı toparladım. Çamaşıt attım. Birkaç defa oyun oynadık. Şimdi resim yapıyor masasında ben de fırsattan istifade oturdum :)
Bugün eşim de dedi kahvaltı yiyelim akşama uyar bana dedim
akşama ıspanaklı gözleme yaparım.
odanın yerleri koltukları kaldırıp süpürmeye niyetliyim ama bakalım pek iş yapasım da yok :)

Ben de heyecanlandım bekliyoruz haberini

Biz de 1 yaşında yeme konusunda ne yedireceğim derdim olmadı.illa bulunuyor. Bir de zaten çocuklar eğleniyor iyi oluyor.

Ispanakları yıkadım doğradım. Hamur yaptım. Arkadaşa da çorba ve gözleme vereyim dedim. Kız da yemek yapıyorum dedi aldı tencereyi herzamanki gibi kattırdı çok şey sonra bebeğine yedirdi. Sonra ben onları hazırlarkem oyun oynadık. O bana kızını bırakıyor kuaföre gidiyormuş :))
Neyse sonra uykum geldi dedi. Uyuturken açmaya unum yok un bakayım dedim trendyoldan un yerine kampanyalı ürünler yakaladım. Kız uyudu şimdi.
gözlemeyi tam buğday unuyla açarım artık. Olur heralde evde un kalmadı. Tam buğday var.

Selam kızlar sabah evi toparladım mutfakta makina boşalt doldur yaptım çamaşır attım artık çok biriktirmek en atmaya çalışıyorum yoksa zor oluyor
Akşama patates tavuk soslayip fırına atacağım yanına meyhane pilavı yaparim birde cacık da yaparim belki
Bebiş maşallah güzel uyudu işleri yapabildim birde salona supurge açasım var

Aslında etiketliyorz ama ramazan yogunlugundan flaan sık bogaz edemeyruz
Güle güle kullan cnm telefonu
Güzel haberler alasın onla insallah

Allah gönlüne göre versin
Hey masalalh

Amcaogluna gidip kalmak nedir ya
Karısı flaan yok mu ses etmiyor mu

Ay benimde asaplarım bozuk
Yine anamlar
Kpder alıyo sabah kzıı,adam bıraktı öglen .
Vay efendim ziyanlıkmıs kpder niye bıraksınmıs cocugu
Arkaadas Bihter ziyagil miyim ben?Söför mü tutam?
Kim bırakck biri bırakcak illaki dedim
Yazmıcam bisey bayrama kadr o olacK
Ne Galler piremsesi sülalem varmıs arkadas

Ahahahaaa baby bende de var ya bir tane mevcut işte. Kaynana yok ama kaynananın hası benim evde seni çok iyi anlıyorum. Ses yapma çocuk uyanacak ses yapma, bir de nasıl mıtfak topluyorsun vs yani anlayacağın herşeye bir vırvır çenesi var. Tabi bu ara azaldı ama yine de tamamen bitmiyor. Ömür torpisi O kahve yapıp getirme şekil aynı :))

Bir de kadınlara derler çeneci diye. istatistikler daha çok adamların çeneci olduğunu gösteriyor

Tutturma başlamış, hadi sana kolay gelsin
Ben 1 yaşta bu anlamda zorlanmadım hiç. O ara ağlayarak denemeler yapıyordu. Baktı ağlayınca yapan yok. Vazgeçti. 2 yaşta eh orta şekerdi. 3 yaşta bu ara delirdi. İnatlaşmalar var.
heryaşın ayrı bir güzelliği var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…