Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bir kişi de dememiş yahu bu karpuz mudur çekirdek midir nerede,kayboldu diye. 😂 Olsun canınız sağolsun arkadaşlarım. 💕 Hatırlarsanız sürekli tamire giden bir telefonum vardı heh işte o artık yok. 😂 Artık tamire bile gidemeyecek duruma geldi kaç gün telefonsuz kaldım. Çok zor günlerdi 🙈 Eşimin de telefonu bozulmuştu ya, benim bey gitmiş ikimize de telefon almış. Ben bir süre birikim yapamam dostlar anca taksit öderim. 😅 Siz devam edin bu yolda ben yetişirim sizlere 😂 Herkes iyidir inşallah bu arada😍 özlemişim buraya yazmayı da 😅
Hoşgeldin tekrar canım telefonsuz çok zor ALlah ödeme kolaylığı versin

Şimdi başlat yok şu söyledi böyleydi afakanlar basar ev temizlerim gidene kadar artıkın o derece sinirime kalkıp bişey kaldırmaz anca laf çarpar bu sefer citl çarpacak ifademi belli edecem
Allah sabır versin eşin bir ara bulmalı canım seni canına yazık tabi kadininda düşünmesi lazım

Selam kızlar gece geç yattım 3 u geciyodu sahur edip yattım oğlan yanımıza geliyor bizim yatakta uyuyo sabah 7 di bı uyandım isemiş gece hıçkırık tuttu onu su içmiş bı dünya bide inatlasti babam uyutsun ddi adam gitti şimdi yatmiycam ddi en son kendi uyuya kaldı 2 di 🤦🤦 kalktım sabah hemen üst baş değiştim altına bişe serdim tekrar uyuduk kalktim 10 u geciyodu yatağı sildim bir makine çamaşır nevresimler degiscek bekliyorum yatak kurusun az daha ısınsın hava yatağı yikatcam çağırıp bulaşık topladım oglusa yumurtalı ekmek kizarttim gırgır yaptım halıya cam önü silcem dün gece buzdolapta biseyler kötü olmuştu sebzelikleri yıkadım bı büyük çöp oldu😒😒

Dünden yemekler kaldı pilav bamya püreli köfte var oglusa spagetti var yemek yapmam belki cacık yanlarına dışarı çıkacağım kargo var esim rahatsız oglusuda çıkarırım biraz alınacaklar var bir tane Alez alacağım buzim yatağın ki kötü olmuştu attım iki haftadır yok bugün alıp süreyim

Bebiş iyi çok şükür, yürümeye başladı. Her yere paytak paytak peşimden geliyor 😅 sen nasılsın canım? 🤗
iki gundur iyiyim de cocuklar sabah moralimi bozdu.otizm acisindan takipli benimkiler oturdum agladim.isaret parmagini kullanarak birsey istemeyi ogretemedim bir turlu

Bir baktım saat 2 olmuş bile. Kıza kahvaltı yaptırdım. Mutfağı toparladım. Çamaşıt attım. Birkaç defa oyun oynadık. Şimdi resim yapıyor masasında ben de fırsattan istifade oturdum :)
Bugün eşim de dedi kahvaltı yiyelim akşama uyar bana dedim 🤙
akşama ıspanaklı gözleme yaparım.
odanın yerleri koltukları kaldırıp süpürmeye niyetliyim ama bakalım pek iş yapasım da yok :)

Günaydın kızlar bugün erkenciyim sabahın 7 sinde uyandım birde izinliyim yıllık iznimi istedim işyerinde malum vakalarda yükselince korktum hasta olucam diye .

doktora gidicem bugün nasipse cinsiyet sorucam 14 haftalık inşallah söyler doktor birşeyler ☺️ Ben kestiremiyorum kız yada erkek diye heycanlıyım o yüzden
Ben de heyecanlandım🥰 bekliyoruz haberini ❤️

Hersey dahil 1 yasından sonra cok rahat.
Sen ne yersen onu yiyor yasından sonra.
Tatillerde cok takılmıyorum tuzlu olayına mesela ben.
Eylülde gittiğimizde mantar corbası cıkmıstı sadece garsona hazır corba mı?diye sormustum.Yok kendimiz yapıyorz dediler,cidden sebzeler flan dogranms elde belli ,kıza da vermistim.
Balık yemisti aksamları,gündüzleri corbası ,meyvesi hersey hazır geliyor.
Korkma yani.
Biz de 1 yaşında yeme konusunda ne yedireceğim derdim olmadı.illa bulunuyor. Bir de zaten çocuklar eğleniyor iyi oluyor.

Ispanakları yıkadım doğradım. Hamur yaptım. Arkadaşa da çorba ve gözleme vereyim dedim. Kız da yemek yapıyorum dedi aldı tencereyi herzamanki gibi kattırdı çok şey 😅 sonra bebeğine yedirdi. Sonra ben onları hazırlarkem oyun oynadık. O bana kızını bırakıyor kuaföre gidiyormuş :))
Neyse sonra uykum geldi dedi. Uyuturken açmaya unum yok un bakayım dedim trendyoldan un yerine kampanyalı ürünler yakaladım. Kız uyudu şimdi.
gözlemeyi tam buğday unuyla açarım artık. Olur heralde evde un kalmadı. Tam buğday var.

Selam kızlar sabah evi toparladım mutfakta makina boşalt doldur yaptım çamaşır attım artık çok biriktirmek en atmaya çalışıyorum yoksa zor oluyor
Akşama patates tavuk soslayip fırına atacağım yanına meyhane pilavı yaparim birde cacık da yaparim belki
Bebiş maşallah güzel uyudu işleri yapabildim birde salona supurge açasım var

Bir kişi de dememiş yahu bu karpuz mudur çekirdek midir nerede,kayboldu diye. 😂 Olsun canınız sağolsun arkadaşlarım. 💕 Hatırlarsanız sürekli tamire giden bir telefonum vardı heh işte o artık yok. 😂 Artık tamire bile gidemeyecek duruma geldi kaç gün telefonsuz kaldım. Çok zor günlerdi 🙈 Eşimin de telefonu bozulmuştu ya, benim bey gitmiş ikimize de telefon almış. Ben bir süre birikim yapamam dostlar anca taksit öderim. 😅 Siz devam edin bu yolda ben yetişirim sizlere 😂 Herkes iyidir inşallah bu arada😍 özlemişim buraya yazmayı da 😅
Aslında etiketliyorz ama ramazan yogunlugundan flaan sık bogaz edemeyruz😅
Güle güle kullan cnm telefonu😍
Güzel haberler alasın onla insallah🙏🏻

+1 ilk kızda ilk dönemi emmedigi için mama ile büyüdü ve gazlı bir bebekti. Ama biraz büyüdükçe çok uslu bir çocuktu. Hicbirseyi karistirmaz kendi başına oynardı. Hiçbir çekmeceyi kapatmadan, eşyanın yerini değiştirmeden büyüdü.
Sonraki erkek ama hiç sorma. 2 kişiyiz evde bazen zapt etmek zor. Hiçbir eşya yerli yerinde değil. Tüm dolaplar çekmeceler kilitli. Ben çocuk için evi satıp bahçe katında kirada oturuyorum.
İlk önce oğlan olsaydı sonrası için 5 kere falan düşünürdüm 🥰
He ama hala 3.cocugu istiyorum o ayrı bir mevzu 😂😂
Allah gönlüne göre versin😂
Hey masalalh😍

Evi var bacım alışmış bu yedi yirmidört onda bunda kalıyo kayınpeder şehir dışında çalışıyor sanki bana ihtiyacı var
Amcasının oğluna gidip kalıyo
Kız kardeşinde kalıyo bana geliyo kızında daş çatlasa üçgün durur
Ya git evinde kal
Hatta eşime dedim ora bura ne gezip duruyo dedim tek i kalacak diyo kalsın dedim akrabaları var kadın bilmem kaç yaşında duruyo bu resmen geziyo
Amcaogluna gidip kalmak nedir ya🤦🏻‍♀️
Karısı flaan yok mu ses etmiyor mu🙆🏻‍♀️😂

Ay benimde asaplarım bozuk
Yine anamlar🤦🏻‍♀️
Kpder alıyo sabah kzıı,adam bıraktı öglen .
Vay efendim ziyanlıkmıs kpder niye bıraksınmıs cocugu🤦🏻‍♀️
Arkaadas Bihter ziyagil miyim ben?Söför mü tutam?
Kim bırakck biri bırakcak illaki dedim💆🏻‍♀️
Yazmıcam bisey bayrama kadr o olacK
Ne Galler piremsesi sülalem varmıs arkadas💆🏻‍♀️

Günaydınalr
8.30 da gel dediğimiz kpderim,07.55 de geldi kızı almaya:KK70:
Cocuumun kahvaltısı bile yarım kaldı.
Ben indikten sonra aglamamıs sükür.
Kitap verdim eline hareketli
Radyo acarsınız dedim:)
Aksam 22.30 da uyudu,gündüz 3,5 saat uyuyunca tabi:S
Benimkinin yine söylenme vakitleri gelmis kocinin,ne zmandır dırdırlanmıyordu
Oruc vuruyo herhlde,ay herseye söyleniyor.
Sahurda sandalyeyi cektim diye söyleniyo,cek cek uyansın cocuk diyo,kasık sesine söyleniyor.
Aaa dedim uyanırsa ben uyutcam sana noluyo dedim bi yerden sonra.
Deli mi nee:kızgın:
Yedim masayı topladım yattım,kahve yapmıs getiriyor bana.
Nefret ediyorm bu söylenme huyundan bu adamın.
Kvdemden dırdır görmedim ben,bundan gördüğüm kadar.
Kaynanadan beter.
Neyse sakinim:KK70:
Aksma yemeğimiz yok bakalım ne edeceguuk:)
Ahahahaaa baby bende de var ya bir tane mevcut işte. Kaynana yok ama kaynananın hası benim evde🤣🤣🤣🤣 seni çok iyi anlıyorum. Ses yapma çocuk uyanacak ses yapma, bir de nasıl mıtfak topluyorsun vs yani anlayacağın herşeye bir vırvır çenesi var. Tabi bu ara azaldı ama yine de tamamen bitmiyor. Ömür torpisi😝 O kahve yapıp getirme şekil aynı :))

Aynı benimki çocuk ağlar söylenir yok şöyle böyle yettyin gari dedim hatta dün akşama kadar sen bakıyom sanki dedim bu bebelere ben bakıyom evde olsan ne yapacaksın dedim keyfine çok düşkün kalkıp surdan sunu almaz
Yok şu boğazı yap bunu yap
Bir de kadınlara derler çeneci diye. 🙄 istatistikler daha çok adamların çeneci olduğunu gösteriyor🤣

Ay bizde de bu ara aynı.
Dolapta annemin eski bi laptopu var,koci yapcam diye aldı olmayınca kaldırdık.Acılmıyo hic.
Dün toz alırken onu aldım koydum masaya ,sen onu gör tutturdu tuslarına bascakmıs.
Ardiye de yine calısmayan bi pc miz var(kocam Allhtan bilisimci,evdeki hic bi pc calısmıyor:S)onun klavyesine basmayı cok seviyor,sesi hosuna gidiyor.
Hadi verdim eline basar oyalanır klavyeye diye,sen o tusları sök at:KK57:
Tus topladık heryerden.
Genlerden mi geliyo nedir,isi gücü tamir:KK70:
Bu sefer de tak diye agladı
Bangır bangır geliyor 2 yas:confused:
Tutturma başlamış, hadi sana kolay gelsin😂
Ben 1 yaşta bu anlamda zorlanmadım hiç. O ara ağlayarak denemeler yapıyordu. Baktı ağlayınca yapan yok. Vazgeçti. 2 yaşta eh orta şekerdi. 3 yaşta bu ara delirdi. İnatlaşmalar var.
heryaşın ayrı bir güzelliği var 😛

X