Küçük Düşün Büyük Olsun!

Valla almaz nerde bacım yan gel yat kadın bayrama kadar kalacak herhalde sinir oluyorum ya yeminle
Ye iç hiçbişeyede elini sürmez ne yemek bulaşık işine hepsi bende köşede oturur
Annem aradı dün rüyamda sizi gördüm
Araba almışsınız
Bide yılan almışsınız
Koltuğun kösede oturup duruyo diyo
Dedim ahanda köşede kaynanmda başka kimse oturmaz o dedim kadın fesat hiç çekemiyor
Bayrama 15 gün var,bide 9 gün diyolar abowwww
Allah kolaylık versin:S

Günaydın herkese,
Gece geç uyuduk. Uykumuz gelmedi :) tabi iftar saatine yakın uyanınca :))
Sonra saat 5 de kız geldi yine beni yanına çağırdı. Sonra tutturdu kakaolu süt kakaolu süt ağlıyor. İlla yap, yapacaksın. Bu ara bu başladı. 2 yaş sendromu hiç birşey değilmiş. Sanırım bu da 3 yaş sendromu oluyor. Neyse dedim ağlama ağlardan yapmam. Hadi neyse babası uyanması uykusundan olmasın diye yaptım. Gündüz olsa yapmazdım. Anlatırdım ve düzgünce isteyimce yapardım. Öyle alışmasını istemiyorum. Yani ağlayarak ve illa yapacaksın diyerek istemeye alışmasın diye düşünüyorum. Sonuçta onların ilerki yaşantısında doğru davranışı öğretecek bizleriz.
Neyse 3 yaş sendromunu da atlatacağız. Sonra 4 yaş sendromu ne bilen anlatsın😅
Saat 10:00 da uyandık. Yatak keyfindeyiz. Şimdi kahvaltı hazırlayacağım.

Günaydın herkese,
Gece geç uyuduk. Uykumuz gelmedi :) tabi iftar saatine yakın uyanınca :))
Sonra saat 5 de kız geldi yine beni yanına çağırdı. Sonra tutturdu kakaolu süt kakaolu süt ağlıyor. İlla yap, yapacaksın. Bu ara bu başladı. 2 yaş sendromu hiç birşey değilmiş. Sanırım bu da 3 yaş sendromu oluyor. Neyse dedim ağlama ağlardan yapmam. Hadi neyse babası uyanması uykusundan olmasın diye yaptım. Gündüz olsa yapmazdım. Anlatırdım ve düzgünce isteyimce yapardım. Öyle alışmasını istemiyorum. Yani ağlayarak ve illa yapacaksın diyerek istemeye alışmasın diye düşünüyorum. Sonuçta onların ilerki yaşantısında doğru davranışı öğretecek bizleriz.
Neyse 3 yaş sendromunu da atlatacağız. Sonra 4 yaş sendromu ne bilen anlatsın😅
Saat 10:00 da uyandık. Yatak keyfindeyiz. Şimdi kahvaltı hazırlayacağım.
Ay bizde de bu ara aynı.
Dolapta annemin eski bi laptopu var,koci yapcam diye aldı olmayınca kaldırdık.Acılmıyo hic.
Dün toz alırken onu aldım koydum masaya ,sen onu gör tutturdu tuslarına bascakmıs.
Ardiye de yine calısmayan bi pc miz var(kocam Allhtan bilisimci,evdeki hic bi pc calısmıyor:S)onun klavyesine basmayı cok seviyor,sesi hosuna gidiyor.
Hadi verdim eline basar oyalanır klavyeye diye,sen o tusları sök at:KK57:
Tus topladık heryerden.
Genlerden mi geliyo nedir,isi gücü tamir:KK70:
Bu sefer de tak diye agladı
Bangır bangır geliyor 2 yas:confused:

Degil cnm pintilik☺️
Benim istek icin biriktirdiğim ayrı,acil durum fonu ayrı(ona da 2 binin üzerini koyamadım daha😓)
valla cok mantikli ben de her ay duzene koyarim diyorum ama olmadi.bi toparlasam ayri fonlar olusturcam da olmuyor.tam rahatladik dicektim ki gelecek ay kasko sigorta 3 bini geccekmis haziranda da ozel menenjit asilari var 1100 tl ikisi .fon falan yapamiyorum :confused:

Bayrama inş kızı götürür kocasıda gelir büyük ihtimal valla kafayı yicem kızı bilerek önce kendine getirdi öffffff deliricemmm 😡😡😡😡
Orda bence es de hatalı sadece görümce değil,neden geliyor ?
Hasta mı?
Evi mi yok?
yada sen evlenirken biliyor muydun,Bilerek mi evlendin.,Eğer değilse ayıp ediyorlar..
Annesi de olsa otursun kendi annesiyle ozman tüm gün.
Ben yeri geliyor kendi annemi cekemiyorm,yiyor tırtır insanı.
Kvdeyi hic cekemem yani 15-20 gün.
Benim kvde de susmuyor:KK70:
7 düveli anlatır,afakanlar basıyo:KK70:

valla cok mantikli ben de her ay duzene koyarim diyorum ama olmadi.bi toparlasam ayri fonlar olusturcam da olmuyor.tam rahatladik dicektim ki gelecek ay kasko sigorta 3 bini geccekmis haziranda da ozel menenjit asilari var 1100 tl ikisi .fon falan yapamiyorum :confused:
Onlar benimde baglıyor,yani 4 bin en az yılda sigortalar var,
üstüne aidat geldi simdi.
0,5 atarsam kenara sükür diycem:KK70:

Bir kişi de dememiş yahu bu karpuz mudur çekirdek midir nerede,kayboldu diye. 😂 Olsun canınız sağolsun arkadaşlarım. 💕 Hatırlarsanız sürekli tamire giden bir telefonum vardı heh işte o artık yok. 😂 Artık tamire bile gidemeyecek duruma geldi kaç gün telefonsuz kaldım. Çok zor günlerdi 🙈 Eşimin de telefonu bozulmuştu ya, benim bey gitmiş ikimize de telefon almış. Ben bir süre birikim yapamam dostlar anca taksit öderim. 😅 Siz devam edin bu yolda ben yetişirim sizlere 😂 Herkes iyidir inşallah bu arada😍 özlemişim buraya yazmayı da 😅

Bir kişi de dememiş yahu bu karpuz mudur çekirdek midir nerede,kayboldu diye. 😂 Olsun canınız sağolsun arkadaşlarım. 💕 Hatırlarsanız sürekli tamire giden bir telefonum vardı heh işte o artık yok. 😂 Artık tamire bile gidemeyecek duruma geldi kaç gün telefonsuz kaldım. Çok zor günlerdi 🙈 Eşimin de telefonu bozulmuştu ya, benim bey gitmiş ikimize de telefon almış. Ben bir süre birikim yapamam dostlar anca taksit öderim. 😅 Siz devam edin bu yolda ben yetişirim sizlere 😂 Herkes iyidir inşallah bu arada😍 özlemişim buraya yazmayı da 😅
yaa aklimdaydi bak benim de yogunluktan arada yazilmiyor ya ondandir diye sey ettim.bebis nasil ?

Hasta mı?
Evi mi yok?
yada sen evlenirken biliyor muydun,Bilerek mi evlendin.,Eğer değilse ayıp ediyorlar..
Evi var bacım alışmış bu yedi yirmidört onda bunda kalıyo kayınpeder şehir dışında çalışıyor sanki bana ihtiyacı var
Amcasının oğluna gidip kalıyo
Kız kardeşinde kalıyo bana geliyo kızında daş çatlasa üçgün durur
Ya git evinde kal
Hatta eşime dedim ora bura ne gezip duruyo dedim tek i kalacak diyo kalsın dedim akrabaları var kadın bilmem kaç yaşında duruyo bu resmen geziyo

Hasta mı?
Evi mi yok?
Yok kız evlendikten sonra kp şehir dışına gideli geziyor iki senedir madem diyom bebeler ufakken niye geekmiyodu şimdi ayaklandı bebeler diyom

O cocuguna göre degisir.
Biz kızlarda cok rahattık
Kardesimin oglan öyle uykusuz bi cocıkki😓
İlk cocuk oglan olsaydı 2.yi düsünmezdim asla diyo kız😂🙈
+1 ilk kızda ilk dönemi emmedigi için mama ile büyüdü ve gazlı bir bebekti. Ama biraz büyüdükçe çok uslu bir çocuktu. Hicbirseyi karistirmaz kendi başına oynardı. Hiçbir çekmeceyi kapatmadan, eşyanın yerini değiştirmeden büyüdü.
Sonraki erkek ama hiç sorma. 2 kişiyiz evde bazen zapt etmek zor. Hiçbir eşya yerli yerinde değil. Tüm dolaplar çekmeceler kilitli. Ben çocuk için evi satıp bahçe katında kirada oturuyorum.
İlk önce oğlan olsaydı sonrası için 5 kere falan düşünürdüm 🥰
He ama hala 3.cocugu istiyorum o ayrı bir mevzu 😂😂

X