Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ayy yine icim kalbim sıkısti okurken
Allahim Mubarek gun sunlari Kahhar adinla kahret 😔
Yine cocuga taciz istismar iskence
Hemde 2 yasindaymis.
Allahin belasida karinin sevgilisi int. Bulmus
Yemin ediyorum azmislar bunlar
Bu kadinlarada ceza verilmeli
Ayy insanin yuregi okurken dayanmiyor etraf nasil duyarsiz kalmis.
Hic mi o cocugun sesini duymadiniz bisi yapamiyorsaniz bile sikayet edin be.
Bende gördüm malesef gereken cezalar verilmiyor bu sapıklara kahrolsunlar gördüm Allah'ın nasıl kiyiyirlar küçücük bebeğe😔😔

Bişey ddiler mi muayne etmiştir gerçi canım doktorun
Dün sancıyla gittim 2 cm dedi yatırdı işte sürekli nst serum filan virüs nedeniyle burda tutmak istemiyorum taburcu etcem dedi sabah 3 4 günde bir kontrole gel dedi ara ara sancı giriyo ama hastanede kalmaktansa evde doğumu beklemek daha iyi olcak böyle olacağını bilseydim hemen hastaneye gitmezdim zaten tecrübe oldu

Selam kızlar
Hayırlı Ramazanlar
Evde hiç bitmiyor okuyorum ama yazamıyorum
Ben sahura kalkmadım eşim birşeyler yapmış yemiş
Oğluşum yine benden önce kalkmış odasına gitmiş araba sürmüş
Onun sesi ile uyandım😂😂
Akşama iftara eşime köy tavuğu vardı onu yapacağım
Pilav çorba salata börek yapacağım inşallah
Oğluma babası balık almış akvaryum da
Bir gün misafir etti sadece 😂😂

Selam canlar yoruldum valla gece oglus yanımızda uyuyor yarım yamalak uyudum 10 da uyandık biraz müge baktım eşimle öğlen o çıktı oglus peşine kudurdu gitmesin diye ağla sabrım kalmıyor böyle zamanlarimda durmadı bı turlu sütçü geldi süt aldım 2.bucuk kg süt mayaladim icmelik bı bardak sütlaç yaptım iki kase normal 3 tane fırında yaptım oglus sakinleyince yarım kase normal bir tanede fırında yedi namaz kıldım makine yine sapıttı sıkmıyor çamaşırı duruluyor havlular beyazlar yikanmisti onları yarım sıkmış olmadı uğraştım kendim sıktım astım içeri camasirliga yinede su gelmiş yerlere🤦🤦bulaşık vardı bı kaç parça elimde hallettim akşam açarım bulaşığı tekrar

Selam kızlar
Hayırlı Ramazanlar
Evde hiç bitmiyor okuyorum ama yazamıyorum
Ben sahura kalkmadım eşim birşeyler yapmış yemiş
Oğluşum yine benden önce kalkmış odasına gitmiş araba sürmüş
Onun sesi ile uyandım😂😂
Akşama iftara eşime köy tavuğu vardı onu yapacağım
Pilav çorba salata börek yapacağım inşallah
Oğluma babası balık almış akvaryum da
Bir gün misafir etti sadece 😂😂
Bizimkide istiyordu bu ara unuttu gidip içinden alır istemiyorum bide 2 tane kuş var yeter🤣🤣

Kizi aldim az parka indirdim.
Salincagi cok seviyor ama halsizlik coktu basim dondu
Durmadim fazla ciktik eve.
Annem ugradi bana sucuk falan aldirmamisti alicam demisti
Salam, sucuk, kasar, karper, zeytin, peynir, mesrubat almis o da.
Valla ramazan cikarmalik mesrubat oldu evde.
Yemeklerde tamam kizin uykusu geldi resmen yerlerde zirladi.
Uyuttum uzandim.
Hic bisi yapcak halim yok yatiss

Benim kartımda yüklüyse yardımcı oluyorum valla bayadir binemiyorum halk otobüsüne acaba para alışverişi olmasın diyemi istemiyorlar canım

Pek güzelmiş güle güle kullan sin kuzucuk😍😍

Benimkide çok sever hele tulum tereyağ bayılıyor oglus sade yemeyi seviyor

Valla rabbim yardım etsin herkese pahalı çok birnkez halk ekmekten aldım alan baya vardı bildiğin ekmek gibi farkı yoktu piddyle alakası yok ama uygun fiyatı
6 tl kız valla Allah cümlemizin yardımcısı olsun🙏🏻

biz de nohut var yanina pilav corba eklerim sanirim esim gelince.hic ozenemicem kafamin ici pazar yeri gibi suan
Zaten 2 senedir kalmadı özencek sevkimiz😓
Annem diyo ilk günü hep onda olurduk ramazanları,babam gelsinler diyomus🤦🏻‍♀️
Dedim komple karantinaya alsınlar bizi,kimde ne var bilmiyoruz ki.
Gelemezler demis annemde.9 ksiiyiz tam karantinalık🤦🏻‍♀️

Öğlen eşim uyuttu çocuğu, bende kedi dili almıştım onunla tatlı yaptim. İlk gün diye tatli olsun dedim normalde sürekli yapmıyorum. kız da oruçlu ilk deneyimi, sabahda erken kalkmıştı onu da yatirdim. Sonra gidip bende yattib oğlanın yanına. Uyanınca oğlanın çorbasını yedirdim. Biraz da makarna yapıyorum çocuklar yer. Salatamda hazır. Koza masayı hazırlattim biraz zaman geçsin diye. Güzelce kurmuş masayı. Eşimde dışarı çıktı pide al sadece herşey var dedim. Eşimi fırına ekmek almaya gönderirim o yanında tatlı, kuru pasta, pide ne görürse alıp gelir. Markete gidince de öyle. O yüzden ben birşey alacaksa liste yapıyorum bazen adet bile yazıyorum. Yoksa elinin ayarı yok 😭😭

Mesaj yazdıktan sonra eşim aradı fırında sıra bekliyorumus, bana tatlıları sayıyor. O da var bu da var alayım mı diye.🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Evde var yaptım ama canin istiyorda az tadımlık al dedim. Evde varsa yarın alırım dedi.

Bende seni hergub fırına göndermem kendini kaybediyorsun, bugün aldın aldın. İlk günün günahı olmaz dedim 😋

Mesaj yazdıktan sonra eşim aradı fırında sıra bekliyorumus, bana tatlıları sayıyor. O da var bu da var alayım mı diye.🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Evde var yaptım ama canin istiyorda az tadımlık al dedim. Evde varsa yarın alırım dedi.

Bende seni hergub fırına göndermem kendini kaybediyorsun, bugün aldın aldın. İlk günün günahı olmaz dedim 😋
Benimkide oyle adam aç tavuk gibi ne görse alır gelir pide almış yumurta çocuğa biseler🤦yarın kendim aliyim

İyi iftarlar kızlar,
Yemek pişiyor fırında. Fırın poşetinde et yanında fırında patates, pilav ocakta pişiyor. Çorba var yogurt var.,
Kız uyudu ben mutfaktayken sızmış uykum var dedi uyutmuyordum. 🙈
Yemek yedirmiştim şükür.
bugün koltukları yıkadım makinayla. Orucun ilk günü iyi performansla.kızım da yardım etti sağolsun benden hevesli. Toz aldım. Süpürdüm.

İyi iftarlar kızlar,
Yemek pişiyor fırında. Fırın poşetinde et yanında fırında patates, pilav ocakta pişiyor. Çorba var yogurt var.,
Kız uyudu ben mutfaktayken sızmış uykum var dedi uyutmuyordum. 🙈
Yemek yedirmiştim şükür.
bugün koltukları yıkadım makinayla. Orucun ilk günü iyi performansla.kızım da yardım etti sağolsun benden hevesli. Toz aldım. Süpürdüm.
eti nasil yapiyorsun canim

eti nasil yapiyorsun canim
Kuzu gerdan pirzola ya da dana antrikot bonfile (yani yumuşak yerinden)
İlk az tereyağda mühürlüyorum ( yani sıcak ve yüksek ateşte 4-5 dakika iki tarafını az ocakta tutmak) böylelikle suyu kaçmamış oluyor. Sert olmuyor. Sonra ocaktan alıp kekik biber fesleğen tuz az da salça ile sosladım. Fırın poşetine koydum az su serptim. defne yaprağı da attım :) Yanına da sarımsak ve arpacık soğan ( norml soğan da olur) koyuyorum. 200 derece de 1.5 saat pişirdim.
45 dk sonra baharatlayıp patates de attım tepsiye. Aslında patates püre de yapabilirdim o son anda aklıma geldi :)

X