Küçük Düşün Büyük Olsun!

Uyudu benim piyenses
Biraz dua okudum, yasin okudum
2 rekat hacet namazi kildim.
Tesbih cekicem.
Yemegide yaparim artik bir ara.
Mubarek ayı tövbeyle, duayla gecirmek istiyorum
Rabbim tovbesini kabul eyledigi kullardan olmayi nasip etsin hepimize.
Vicdanim hic rahat degil bu konularda.
Cok sukur kimseye degmeden gecip gitmeye calisiyorum su bos dunyadan.
Ama ibadetlerim konusunda hep icim buruk hep kendime kizginim hep icim rahat diil.
Insallah kabul eyler Rabbim🤲 ahir hayatimizda buyur cennetime dedigi kul olmayi bizlerede nasip eder.

Uyudu benim piyenses
Biraz dua okudum, yasin okudum
2 rekat hacet namazi kildim.
Tesbih cekicem.
Yemegide yaparim artik bir ara.
Mubarek ayı tövbeyle, duayla gecirmek istiyorum
Rabbim tovbesini kabul eyledigi kullardan olmayi nasip etsin hepimize.
Vicdanim hic rahat degil bu konularda.
Cok sukur kimseye degmeden gecip gitmeye calisiyorum su bos dunyadan.
Ama ibadetlerim konusunda hep icim buruk hep kendime kizginim hep icim rahat diil.
Insallah kabul eyler Rabbim🤲 ahir hayatimizda buyur cennetime dedigi kul olmayi bizlerede nasip eder.
Allah kabul etsin bacım:dua:

Yumurtalı pide 5 tl olms:S
Bizde koci evdeyken 2 tane gidiyor,sahurda da pide yiyor.
Allahtan 2 hafta iftra yok:KK70:
Sabah gelirken al sen fırından pide diyo:KK70:
14.00 de pide mi cıkar dedim,cıkar cıkar diyo:)
Gece gelip gömer:KK70:
Bizde de esim yumurtali sever
O aliyo gelirken firinda adam baglamis arada sigara, dondurma falan aliyo onlara siraya girmiyo
Valla herkes torpille calisiyo 😬
Benimde umudum azicik yemek yani umarim
Allah kabul etsin bacım:dua:
Amin canim

Bizde de esim yumurtali sever
O aliyo gelirken firinda adam baglamis arada sigara, dondurma falan aliyo onlara siraya girmiyo
Valla herkes torpille calisiyo 😬
Benimde umudum azicik yemek yani umarim

Amin canim
Biizim fırın cok kalabalık olmuyo cünkü pahalı:KK43:
Yani öyle cesit cıkarıyor cevizli lokum vs dısarıya göre pahalı satıyor,insanların kafasına yer ettiyse demek,bu ekmeği de pahalı satıyor diyolardır :)
Bide Allah herkese bolluk bereket versin ama kalablık ailede günde 5 tlden kac pide gider:KK43:
Biz 2 kisi yiyorz 1 pide.
Cok ya ne bilim.
1 yumurtayla kac pide yapıyolar,sanki pide basına 1 yumurta mı kullanıyo yooo:KK43:

Biizim fırın cok kalabalık olmuyo cünkü pahalı:KK43:
Yani öyle cesit cıkarıyor cevizli lokum vs dısarıya göre pahalı satıyor,insanların kafasına yer ettiyse demek,bu ekmeği de pahalı satıyor diyolardır :)
Bide Allah herkese bolluk bereket versin ama kalablık ailede günde 5 tlden kac pide gider:KK43:
Biz 2 kisi yiyorz 1 pide.
Cok ya ne bilim.
1 yumurtayla kac pide yapıyolar,sanki pide basına 1 yumurta mı kullanıyo yooo:KK43:
Ramazanda klasiklesmis ya pide kaca satsak alirlar ne de olsa diyorlar akillarinca iste.

Ramazan pidesi de sicak iyi gidiyor o da bir gerçek 😂😂
Diyet sağlıklı yaşam falan olmasa bende gömerim herhalde 1 tanesini 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ama ben yumurtalı yiyemiyorum bana yumurta kokusu geliyor. Eşim genelde yumurtasız alıyor ve fırında da herkes yumurtalı aldigi için,
yumurtasız pide sirası olmuyor 😁

Bizim buralarda bir fırın var ve 3 4 pide büyüklüğünde bir pide yapıyorlar valla otur tek başına ye o kadar güzel oluyor. Hem biraz kalın da yapıyorlar Yumos yumos pide. Senede 2 3 defa ordan alır eşim seviyor oradan gidip almayı. Ama orası da 20 TL falandi galiba tanesi. Alınca 2 3 gün yenir tabi bayağı büyük.

Yemeklerimiz hazır. Dün akşamdan çocuğa çorba yapacaktım fazla yaptım hepimize göre.
Hindi etli yayla çorbası
Kıymalı taze fasulye yaptım şimdiden. Akşama doğru pert olursa uyurum biraz çocukla.
Dünden fırında tavuk patates yemeğim de biraz kaldı.
Yanına salata, ayran ile ilk iftarimizi yaparız. İlk gün için sıcak pidemizi alırız.

Ayy yine icim kalbim sıkısti okurken
Allahim Mubarek gun sunlari Kahhar adinla kahret 😔
Yine cocuga taciz istismar iskence
Hemde 2 yasindaymis.
Allahin belasida karinin sevgilisi int. Bulmus
Yemin ediyorum azmislar bunlar
Bu kadinlarada ceza verilmeli
Ayy insanin yuregi okurken dayanmiyor etraf nasil duyarsiz kalmis.
Hic mi o cocugun sesini duymadiniz bisi yapamiyorsaniz bile sikayet edin be.

Ramazan pidesi de sicak iyi gidiyor o da bir gerçek 😂😂
Diyet sağlıklı yaşam falan olmasa bende gömerim herhalde 1 tanesini 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ama ben yumurtalı yiyemiyorum bana yumurta kokusu geliyor. Eşim genelde yumurtasız alıyor ve fırında da herkes yumurtalı aldigi için,
yumurtasız pide sirası olmuyor 😁

Bizim buralarda bir fırın var ve 3 4 pide büyüklüğünde bir pide yapıyorlar valla otur tek başına ye o kadar güzel oluyor. Hem biraz kalın da yapıyorlar Yumos yumos pide. Senede 2 3 defa ordan alır eşim seviyor oradan gidip almayı. Ama orası da 20 TL falandi galiba tanesi. Alınca 2 3 gün yenir tabi bayağı büyük.

Yemeklerimiz hazır. Dün akşamdan çocuğa çorba yapacaktım fazla yaptım hepimize göre.
Hindi etli yayla çorbası
Kıymalı taze fasulye yaptım şimdiden. Akşama doğru pert olursa uyurum biraz çocukla.
Dünden fırında tavuk patates yemeğim de biraz kaldı.
Yanına salata, ayran ile ilk iftarimizi yaparız. İlk gün için sıcak pidemizi alırız.
Helede tereyag ve tulum peynirle

Hemde 2 yasindaymis.
Onu bende okudum.
Yani el kadar beben var ne sevgilisi ya!
Öldün mü asktan
Anlamıyormmm

Hemde 2 yasindaymis.
Ya hep erkeklere diyoruz evet erkekler suçlu ama şimdi burada ki annenin hiç mi suçu yok gerçekten bazen hayatlarına aldıkları kişiye hicmi dikkat etmezler ya da ne bileyim insan hiç mi düşünmez benim çocuğum var küçük savunmasız insan en yakınlarına bile guvenemezken sen nasıl sevgiline el oğluna guvenirsin çok üzücü dillerde kelimeler tükendi artık 😔😔

Selamlam kizceler nasılsınız ugrayamiyorum buraya diyet guruplarina katıldım az vaktim oluyor ancak oraya girip menumu falan paylaşıp cikiyorum
Hayırlı nurlu ramazanlar dilerim hepinize
Ben diyete devam 18 kilo gitti çok şükür istikrarlı şekilde devam ediyorum inşallah kurtulacağım bu kilolardan
güzel biligilerini bizimle de paylaşır mısın
ben 5 kg verdim ama bir 8 10 daha verse m harika olurdu..

Günaydın kızlar💕
Ancak gelebildim. Kiza kahvalti yaptirdim. Biraz cekmece toparladim. Sonra o çizgi film izlerken teyzeyi arayayım dedim. Bana sitemleniyor, biraz rahatsızdı da niye aramamışım diye. Bir defa aradım sonra hafta sonu eşime dedim arasana teyzeyi konuşalım hastaydı nasıl olmuş diye. Benim telefon şarjdaydı onun telefonundan aradık.
Ben az konuştum zaten hopörlör açıktı. Yani anlamıyorum ayrıca benimde mi aramam gerekiyor. 🙄 senin arattığını bilmiyordum diyor. Ayy böyle sitemleri öldürüyot beni. Zaten ben bu ara kimseyi arayamıyorum. Arasam ben konuşamıyorum. Küçük çocuğu olanlar beni çok iyi anlar.
kız çizgi film izlerken de otursam iki sizle yazışıyorum o da en doğal hakkım kendime vakit ayırmış oluyorum. Sonra da işlere girişiyorum. Haftanın iki günü de kursla geçiyor zaman. Arayınca da az konuşmuyor teyze 40 dk konuştu yine🙈
Neyse kız izlemeyi bıraktı şimdi. Yine başladık annee annee 😅 fırsat kalıyormu işte ben de durum bu ama o rahat evde çocuk yok yalnız ohh. Şimdi İşlere girişirim. Toz alacağım çamaşır katlarım. Akşama yemek hazırlanacak. Birara okuyacağım :)

güzel biligilerini bizimle de paylaşır mısın
ben 5 kg verdim ama bir 8 10 daha verse m harika olurdu..
Canım şöyle ki if diyetiyle besleniyorum iki öğün 18 saat açlık 6 saat serbest ama 6 saatte de her şeyi yemiyorum dikkatli davranıyorum ben obezim ama artık olmucam inşallah sagligimdan olmaya başlamıştım bende pcos var regl düzensizliği kilo almama sebeb oldu ama kiloyu vermeye başladığımdan beri düzene girdi çok şükür
İnşallah sizde hemencik verirsiniz fazlaliklarinizi 😊

Günaydın kızlar💕
Ancak gelebildim. Kiza kahvalti yaptirdim. Biraz cekmece toparladim. Sonra o çizgi film izlerken teyzeyi arayayım dedim. Bana sitemleniyor, biraz rahatsızdı da niye aramamışım diye. Bir defa aradım sonra hafta sonu eşime dedim arasana teyzeyi konuşalım hastaydı nasıl olmuş diye. Benim telefon şarjdaydı onun telefonundan aradık.
Ben az konuştum zaten hopörlör açıktı. Yani anlamıyorum ayrıca benimde mi aramam gerekiyor. 🙄 senin arattığını bilmiyordum diyor. Ayy böyle sitemleri öldürüyot beni. Zaten ben bu ara kimseyi arayamıyorum. Arasam ben konuşamıyorum. Küçük çocuğu olanlar beni çok iyi anlar.
kız çizgi film izlerken de otursam iki sizle yazışıyorum o da en doğal hakkım kendime vakit ayırmış oluyorum. Sonra da işlere girişiyorum. Haftanın iki günü de kursla geçiyor zaman. Arayınca da az konuşmuyor teyze 40 dk konuştu yine🙈
Neyse kız izlemeyi bıraktı şimdi. Yine başladık annee annee 😅 fırsat kalıyormu işte ben de durum bu ama o rahat evde çocuk yok yalnız ohh. Şimdi İşlere girişirim. Toz alacağım çamaşır katlarım. Akşama yemek hazırlanacak. Birara okuyacağım :)
aman haklısın teyze de geç 🤣😀
yaşlılar nazlamayı sever.takma bu kadar 🤣

X