Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benimkide hep agzina sokalama pesinde.
Cikolata falan verme cabasinda🤯
Findik ezmesi veriyo pazar sabahi delirdin iyice dedim.
Findik cekemde kizima ezme yapam bari.

Kuymak yiyo pek de seviyo🙈
Ahh şu babalar kızlar ahh.
aburcubur delisi yaptı çocuğu.
ekmek konusunda annem vermiyorsun ilerde ekmek delisi olur demişti. Aynen oldu da. Gördüğü an affetmiyor tek ekmek yemek için çıldırıyor😬
Kuymak bizimde yerdi. Şimdi sadece peynirini uzatıyor🤣🤣🤣

Ben de ramazanda onu yaparım. Ama tatlı yedim az olurmu🙄 ilk 4 kilomu geçen yıl onunla vermiştim. Ama bazı şeyleri kısmıştım tabi. Tatlı yemesem daha kolay veririm sanırım. Dün son saat 1 e doğru yedim. 20 saat aç kalmış oldum.
Ya misal tatlı yersin başka şeyle dengelersin ,ekmek yemezsin falan mesela

Selam kızlar bugün yoğun geçti şimdi okuyorum ancak yazılanları kv dem geldi bebeği özlemi gormek istemiş dağa sonra doktor Randevusu vardı eşim geldi gittik ordan bim é uğradık 130 tl ıvır zivir aldım kahve portakal molped in hijyenik ped leri gelmiş onlardan günlük ve normal hurma limon suyu makarna başkada aklıma gelen dişe dokunur bişey yok birde ramazan şerbeti gelmiş kendin yapıyorsun sıcak su da eşim seviyordu bu sene farklı icerikli olanlarda çıkmış aldım deneyeceğim bakalım doğal katkisiz
Kv dem varken duşa girdim birkaç yeri süpurdüm iyi oldu birisi olunca güzel

Ay oğlan yine gece kaldı valla 1 ay için düzeni gitsin istemiyorum 10 du uyandı tabi biyerede çıkmadım bugün yarın bı java alırız yıkadim akşam üzeri dusakabini lavaboyu cifledim yarına çamaşır topla katla yaparım son bulaşığı topladım koltuk örtüleri yıkandı kuruyanlari serdim yarına lazanya kaldı oglus balık istedi taze alamassam bimden dondurulmuş almıştım güzeldi ondan alırım yine salata corba yeter

Uyku saatlerine iyi dayanıyorsun,ben üzerime toprak attırmıstm simdiye coktan🤦🏻‍♀️😂
Bana da 18.00 da batti diye geldi alya(battaniye istiyo)öyle böyle oyaladm 20.00 ekadar😅
Gece uykusuna gecirdim bizle sahıra kalktı tabi🤦🏻‍♀️
Canım sen çalışıyorsun. Erken kalkıyorsun. O saatlerde kalksam ölür biterim bu uyku durumuna. Bazen oluyor böyle. her zaman olsa sıkıntı olur. Zaten benim yatmam 2 yi buluyor sabah da 10 a doğru uyanıyoruz.
Bugün de sızmış saat 19:00 da 22:30 da uyandı. 24:00 da uykum geldi dedi. 00:30 da uyudu. Aslında yorucu olmadı çünkü o ara dinlendim iyi geldi.

Kızı uyuttum. Yatak odada aramıza yatıracaktık, Odamda yatacağım sen de gel diye ağladı.
Odada bıraksam aklım kalıyor. Yanımıza alsam böyle alışmaması daha iyi. Galiba ben alıştım sürekli onunla yatmaya🙈
Gerçi o da bırakmıyor beni. Bakalım bir süre böyle gider

Kızı uyuttum. Yatak odada aramıza yatıracaktık, Odamda yatacağım sen de gel diye ağladı.
Odada bıraksam aklım kalıyor. Yanımıza alsam böyle alışmaması daha iyi. Galiba ben alıştım sürekli onunla yatmaya🙈
Odasında yatması daha iyi sanki, çünkü o da Bir birey...yani biz anneler hiç kıyamıyoruz,🤣 yavaş yavaş alışsın odasına...

Yatağınin kenarına düşmemesi için koruyucu alsanız. O uyuduktan sonra kendi yataginiza gitseniz hem sizin için daha iyi olabilir hemde kiziniz için

Birikim olarak bayrağıdır kenara da para atamıyorum, yatırım hesabına da atamıyorum.
Ama yatırım olarak BES ödüyorum her ay. 200 TL idi karttan alışveriş gibi odedigim için birikim olarak görünmüyor gözüme, geçen hafta arayıp 300 TL yaptım. (Bes yatırımına baktım neredeyse yaptırdığını yarısı kadar da getirisi olmuş)
TOKİ taksidi ödüyorum yaklaşık 320 TL civarında.
Çocukların kumbaralarindakilerle Gr almaya başladım tekrardan.

Bir yandan sanki hiçbir şey yapmıyorum gibi geliyor, bir yandan da buraya yazınca yine birşeyler yapıyor Muş'un gibi geldi.

Hesabimda 600 TL kadar bir param var onunla da Perşembe günü halka arz olan hisse senedi alayım diyorum. Hisse senedi uzun yıllardır hiç kaybettirmemis. En az %30 getirisi oluyormuş. Bugün 1 Gr alsam altıni bu kadar getirisi olmaz bu defa da bunu deneyeyim diyorum.

Bir yandan da altın fiyatları şimdi da sakın kenardaki altının bir kısmını bitcoin e mi yatirsam. Biraz arttığı zaman satarım diyorum.

Hep neler yapsak da elimizdeki o eritmeden paramızi değerlendirmek diyorum. Malum artık paramızın değeri kalmadı.

Birikim olarak bayrağıdır kenara da para atamıyorum, yatırım hesabına da atamıyorum.
Ama yatırım olarak BES ödüyorum her ay. 200 TL idi karttan alışveriş gibi odedigim için birikim olarak görünmüyor gözüme, geçen hafta arayıp 300 TL yaptım. (Bes yatırımına baktım neredeyse yaptırdığını yarısı kadar da getirisi olmuş)

Bir yandan sanki hiçbir şey yapmıyorum gibi geliyor, bir yandan da buraya yazınca yine birşeyler yapıyor Muş'un gibi geldi.

Hesabimda 600 TL kadar bir param var onunla da Perşembe günü halka arz olan hisse senedi alayım diyorum. Hisse senedi uzun yıllardır hiç kaybettirmemis. En az %30 getirisi oluyormuş. Bugün 1 Gr alsam altıni bu kadar getirisi olmaz bu defa da bunu deneyeyim diyorum.

Bir yandan da altın fiyatları şimdi da sakın kenardaki altının bir kısmını bitcoin e mi yatirsam. Biraz arttığı zaman satarım diyorum.

Hep neler yapsak da elimizdeki o eritmeden paramızi değerlendirmek diyorum. Malum artık paramızın değeri kalmadı.
altın dolar Euro cuyum ben.
diğerleri korkutur hep beni

Odasında yatması daha iyi sanki, çünkü o da Bir birey...yani biz anneler hiç kıyamıyoruz,🤣 yavaş yavaş alışsın odasına...
Aslında bu yıla kadar odasında yatıyordu.hiç sıkıntı da yaşamamıştım. Amacım odasına alışsın sorun yaşamayayımdı. Haftada iki gün odasında yattığım oluyordu. Ama bu yıl yatağı da komple açınca gelip anne gel diye mırıldanmaya başladı. Eşim de dedi. Kızım anneyi alıp götürme gel sen aramızda yat :)
Odasına alışmış onu anladım da. Bensiz uyumaya alışırmu bilmiyorum. Bugün olmazsa yatsın odasında. Bakalım ne yapacak. Çünkü uzun zamandır ya o bizim odada yatıyor ya ben onun odasında 🙈

Yatağınin kenarına düşmemesi için koruyucu alsanız. O uyuduktan sonra kendi yataginiza gitseniz hem sizin için daha iyi olabilir hemde kiziniz için
Koruyucu var canım. Beşiği açar açmsz taktık onu. Hatta yere yatak da atıyordum düşerse sıkıntı olmasın diye. Yeni yeni kaldırdım onu.
hadi bakalım bu gece yapacağım öyle ☺️

Bitcoinde artış oldu. Ayın 15 inde de artış olacağı söyleniyor. Ama aldığın kağıda bağlı. Ben kardeşime verdim. Bilgim çok yok. Ve çocukla takip edemem. Kardeşim takip ediyor benim parayı. Çok param yok ama 3-5 getirisi oluyor.

X