Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hava çok güzel insanın evde durasi gelmiyor ama eksiye girdim neyazikki,çok uzağa gidemem🤐
Sabah duş aldım kahvaltı yaptık,yerleri süpürdüm, oğlusu babaya bıraktım döndüm.Babadan sucuk sosis vs geldi çocuk için.Cocugu bırakıp biraz gezinme planım vardı ama eve geldim posettekileri dolaba koydum.
Şimdi temizlik yapmayı planlıyorum,sonrası Allah kerim.Belki çıkar bir çay içer gelirim bir yerde,hava almış olurum.

Selam
12de sınav görevim vardı Kahvaltıdan sonra kahvemi içip çıktım 2ye doğru geldim evi supurdum sonra anneme geçtim. Cocuklara popeyes sözüm vardı annemi de alıp avmye gittik cocuklari doyurup annemle gezdik akşamı ettik. Dünden evdekine gıcık oldugumdan yemek yapmadim ekmek arasi biseyler yemiş. Kahvaltı icin patatesli börek saricam şimdi sonra da yaticam yoruldum yine. Düzgün biseyler de yemedim saçma sapan atıştırdım bakalim

Kahvaltımı yaptım duşumu aldım
Markete gidip alışverişimi yaptım 511 tl tuttu

Aldıklarım aşurelik buğday (kuşlar için), 2 lt süt, 2 adet sucuk ,700 gr kaşar peyniri

1 adet somun ekmeği aldım 40 tl verdim

Bakalım eve gidene kadar başka harcama yapacak mıyım bilmiyorum
Aldıkların bereketli olsun ablacım

Şimdiki belediye başkanının ailesi sosyal medyadaki mesajlarımı görmüşler
Kendi ailelerinden biriymişim gibi destek verdiğimi belirtmişler, çok memnun olmuşlar
Teşekkür ziyareti yapmak istediklerini söylemişler
Hiç önemli değil dedim madem gelmek istemişler Salı günü buyursunlar dedim

Şimdiki belediye başkanının ailesi sosyal medyadaki mesajlarımı görmüşler
Kendi ailelerinden biriymişim gibi destek verdiğimi belirtmişler, çok memnun olmuşlar
Teşekkür ziyareti yapmak istediklerini söylemişler
Hiç önemli değil dedim madem gelmek istemişler Salı günü buyursunlar dedim
Belediye çalışıyor o zaman 👍🏻

Belediye çalışıyor o zaman 👍🏻
Evet hem de çok

Ilçeme doğalgazı ,toki evlerini ,ilçemde jeotermal kaplıca alanını, şehir hamamı, bilmem kaç bin kilometre karelik yol yapımı, ilçeden geçen çay ıslahı, mesire alanları ıslahı, kültürel etkinlikler vs gibi hizmetleri hayata geçirdi

Evet hem de çok

Ilçeme doğalgazı ,toki evlerini ,ilçemde jeotermal kaplıca alanını, şehir hamamı, bilmem kaç bin kilometre karelik yol yapımı, ilçeden geçen çay ıslahı, mesire alanları ıslahı, kültürel etkinlikler vs gibi hizmetleri hayata geçirdi
Helal olsun böyle çalışan insanlara inşallah böyle devam eder 🌸

X