Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Maksimum visa kartım vardı, Filistin meselesi ortaya çıkınca boykot amacıyla troy kart talep ettim
Visa kartta taksitler vardı an itibariyle müşteri temsilcisi ile görüşüp erken ödeme yaparak kartı kapattırdım
Tek kart ile devam ediyorum

Son düzenleme:
Sen tabloya ne kadar ödendi ne kadar kaldı
Toplam borç ne kadardı yaz tatlım ben eklerim
Faizi yuksek olan borc 5100 Euro
Kalan 4540 Euro
Ödenen 560 Euro

Obur miktarlar cok ufak ve faizsiz. Onumuzdeki ay bitiyor zaten onlar.

ozrengin ozrengin

Günaydın hayırlı cumalar
Sabah tartıldım geçen haftayla aynıyım 71.7
O kadar yürüyüşte yapıyorum ama bilemedim neyse iyi tarafından bakayım almamışım en azından.
Akşam kiz köstebek pasta istedi yaptım 1 dilim yedim yemeseydim belki daha iyi olacakti eksi görecektim ama pis boğazım yüzünden hep😂
Çocuğum mutlu olsun diye uğraşıyorum ama bu ergenler niye böyle ya hicbiseyden mutlu olmuyor herseyi kafaya takiyor bitsin ergenlik artık ben bittim cunku😒

Günaydın hayırlı cumalar
Sabah tartıldım geçen haftayla aynıyım 71.7
O kadar yürüyüşte yapıyorum ama bilemedim neyse iyi tarafından bakayım almamışım en azından.
Akşam kiz köstebek pasta istedi yaptım 1 dilim yedim yemeseydim belki daha iyi olacakti eksi görecektim ama pis boğazım yüzünden hep😂
Çocuğum mutlu olsun diye uğraşıyorum ama bu ergenler niye böyle ya hicbiseyden mutlu olmuyor herseyi kafaya takiyor bitsin ergenlik artık ben bittim cunku😒
Bence yine de iyi canım, sanki kaçamaklı beslendin bu hafta
Bir iki yıl dişini sıkacaksın ergenlik çocukları bambaşka birine dönüştürüyor Allah kolaylık versin

Bence yine de iyi canım, sanki kaçamaklı beslendin bu hafta
Bir iki yıl dişini sıkacaksın ergenlik çocukları bambaşka birine dönüştürüyor Allah kolaylık versin
Zaten hassas bi çocuktu ergenlikte pik yaptı herseye alınmalar bakisimdan bile anlam cikarmalar surat asmalar napiyim canımı alın bari dedim en son.

Dişçiye götürdüm sabah
Kanal tedavisine başlandı daha 15 yaşında kurtaramadık dışı çürük koke ulaşmış
2400tl verdim geldim😒
Param yok diyor köşe yastığı
Kendi özel hastaneye başka ile gitti oysaki her hafta 1 ay boyunca
Sonra gel sev saygı duy
Olmuyor

Merhabalar, yoğun bir hafta oldu benim için ve daha bitmedi üstelik süt ıznım de bitti artık 4.5 da çıkacağım çocukları alıp eve gitmem akşam 5 i bulur sonra da yemek koşturma vs… Ama bu hafta gerçekten kendımı çok yorgun hissediyorum

Merhaba kızlar
Hayırlı cumalar

Uzun zamandır giremedim
Hepiniz sormuşsunuz teşekkür ederim ☺️
Henüz doğurmadım 32. Haftaya girdim
Ama günlerdir çok ciddi ağrılarım başladı
Gece gündüz ağrı çekiyorum
Hiçbir şey yapamaz oldum
Doğum çok yakında gibi duruyor

Eksikleri tamamlayamamıştım
Bir yandan temizlik bir yandanda eksiklerle uğraşıyoruz
Hastane çantasını hazırlamaya başladık