Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Varyemez ablan bu saatten sonra o parayı o süpürgeye vermez
Üzülme balımmmm alırsam bosch süpürge alırım
Önce philips ile bir şekilde yolları ayırmak lazım yoksa ben paraya kıyamam 🤣🤣🤣🤣
Valla içime dert oldu bugün sözde başım ağrıyor diye izin istedim erken çıkacaktım 15.00 te anca çıktım onda da işi yarım bıraktım 😒

Varyemez ablan bu saatten sonra o parayı o süpürgeye vermez
Üzülme balımmmm alırsam bosch süpürge alırım
Önce philips ile bir şekilde yolları ayırmak lazım yoksa ben paraya kıyamam 🤣🤣🤣🤣
Bosch nasıl bilmiyorum elindeki iyiyse kullan diyeceğim ama miladı dolmak üzereyse yenisi illa alınacaksa zaman kaybetmeden almak lazım nasıl bi çağa denk geldik ya

Okuldan çıkınca annemlerin günü vardı annemin teyze kızında oradan davet ettiler oraya gittim

Dolayısıyla akşam yemeği oldu benim için
Tavuk ,nohutlu bulgur pilavı, acı biber turşusu, komposto ,kavun ,üzüm, kuru fasulye keşkeği, karışık sebze soteler,bazlama ekmekleri, peksemetler vs 😊
Allah keselerine bol bereketler versin
Afiyet şifa baaallll olsun ablacım 💙

Eve gelirken markete uğradım aciliyeti olmayan şeyler de aldım stok için toplam alışverişim 473.25 tl tuttu
Ama indirimlerle alışverişe uygulanan iadelerle
236.84 tl geldi 😊

Aldıklarım 6 adet maden suyu, bademli çikolata, ampul,keşkeklik buğday, tomurcuk çay, bulaşık makinası tuzu,bingo 32 li bulaşık makinası deterjanı
Hadi kullanıyordun demi abla ben de mi indirsem ki mantıklıysa
Bi de boykot konusunda a101i edince diğerlerini de etmek lazım bu sefer market kalmıyor çünkü hepsi yapıyor geçen şok da yapmış bir sayfa boykot ürünleri iiin reklam
Bişey diyecek ama memurum susuyorum keşke bizim gücümüz yettiğince değil ülkece boykot etsek bu ürünler buraya hiç girmese 🥺

penceremden penceremden bana kalırsa artık bu takı vs işlerine bir son verilmeli insanın kendi kardeşi ve kardeşinin çocukları olur tamam ama onun dışında akraba da olsa birşey takılmasın illa birşey yapılacaksa bugünün şartlarında zarfta en fazla 500 tl olabilir bunun da karşılığı beklenilmez
5000 tl filan bence çok para tanıdık vs ya da uzak akraba için

500 tl az geliyorsa 50 dolar ya da euro da olabilir yakınlığınız nispetinde
1 gram bile 3000 tl yi geçmiş bu nedir yahu

Eskiden çeyrek filan inan para değildi paramızın alım gücü yüksek olduğu için para takmaktansa hiç olmazsa adı altın olur takılanın diye çeyrek takıyorduk düşün şimdi ne hale geldi ortalık 😏😏

Hadi kullanıyordun demi abla ben de mi indirsem ki mantıklıysa
Bi de boykot konusunda a101i edince diğerlerini de etmek lazım bu sefer market kalmıyor çünkü hepsi yapıyor geçen şok da yapmış bir sayfa boykot ürünleri iiin reklam
Bişey diyecek ama memurum susuyorum keşke bizim gücümüz yettiğince değil ülkece boykot etsek bu ürünler buraya hiç girmese 🥺
Evet hadi uygulaması tatlım 😘

Sana hayırlı huzurlu geceler balımmmm
Ben de birazdan nasipse uykuya geçeceğim
Yarın benim hafta sonum başlıyor yuppppiiiii 🤓🤓🤓
Ne güzel ablacım evin tadını çıkar 💙 havalar da soğuyacak yarın sert bi düşüş olacak sıcaklıkta
Soğuk havalarda evde olmak gibisi yok

Rabbim dışarda kalanlara yardım etsin kimseyi evsiz barksız bırakmasın 🥺

Ne güzel ablacım evin tadını çıkar 💙 havalar da soğuyacak yarın sert bi düşüş olacak sıcaklıkta
Soğuk havalarda evde olmak gibisi yok

Rabbim dışarda kalanlara yardım etsin kimseyi evsiz barksız bırakmasın 🥺
Amin kuzucum çok amin
Benim de hep aklıma gelir soğuk günlerde bir barınacak evi olmayan ya da evinde yiyeceği yakacağı olmayanlar aklıma gelir çok üzülürüm be duada bulunurum Allah bu imtihanlarından bir an önce bir vesile feraha çıkarsın diye

Bazılarının dünya imtihanı çok çetin Allah hepimize iman selameti versin imtihanlarımızın sonu felaha çıksın
Rabbime karşı gelmekten korkarım

Amin kuzucum çok amin
Benim de hep aklıma gelir soğuk günlerde bir barınacak evi olmayan ya da evinde yiyeceği yakacağı olmayanlar aklıma gelir çok üzülürüm be duada bulunurum Allah bu imtihanlarından bir an önce bir vesile feraha çıkarsın diye

Bazılarının dünya imtihanı çok çetin Allah hepimize iman selameti versin imtihanlarımızın sonu felaha çıksın
Rabbime karşı gelmekten korkarım
Aman ablacım amin🤲🏻🤲🏻

X