Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhabalar:kahve:
Süt pisirdim, yogurt yapacağım.
Pazar alisverisimi yaptim. Sütle beraber 900 tl harcadım.
Decathlon a gitmem lazım orda da harcanır.

Menüm
Kereviz
Brokoli salatasi
Etli pirinc pilavi (özbek pilavi şeklinde yapiyorum)
Sütlaç
Aldıkların bereketli olsun canım
Şimdi yemeğimi yedim ama canım çok fena tatlı istiyor aklım gözüm gönlüm sütlaca takıldı 🤣🤣
kalkıp yapayım bari 😏😏😏

Herkese harika güzel sağlık dolu günler dileyerek ve geçmişi okuyamadan affınıza sığınarak geldim.. koluman bir parça aldırdım 2 haftadır onun acisiyla uğraşıyorum sağ kol arka taraf boyun ağrısı bitti derken bir gittimmkocamanbeze varmış bakalım her beze aorunsaldir dedi prof ama illa daha kötüye götürecek diye bir olası şey beklenmeyenilir vs dedi bakalım.... Herkesler iyidir Eylül'de sadece 1 çeyrek ile geliştirdim sağlık için ekstra birikim yapacağım devlette bazı testler cihazlar taaa 1 ay sonraya sıra veriliyor Dr da erken olsun diye dışarıya yönlendiriyor lütfen sağlıklı gunnbirikimide yapınız.. bende durumlar böyle inşallah geçmişinde okuyanokuya gelecegimdir
Hoş geldin canım seni çok merak ettik 🥺
Rabbim kolaylıkla iz bırakmayan şifa versin geçmiş olsun 🥺

Selam genşler
Dün akşam oğlan ateslendi gecemiz hic iyi geçmedi
Sabah iyi değildi göndermedim okula
11gibi gelip acile götürdüm bulantı ve ishalde başlamış
İdrar gaita tahlili istedi iğne yaptı dedimki kana da bakalım gerek yok dedi
Tahliller temiz çıktı o arada oğlanı eve bıraktım yatsın diye. Dediki çocuğu getir kan tahlili yapalım. Kızın da 3bucukta KBB randevusu vardı.
Önce onu okuldan aldım muayene ettirdim
Sonra oğlanı acile götürdüm tahlil serum sonuç sırası derken 3 saat geçmiş yeni girdim eve. Kanda enfeksiyon varmis bir serum daha taktılar ilaçları alıp geldim
Akşama dışarıdan pide getirecek büyükbaş ben ayran yapayim feci yoruldum
Sabah isteseydi tahlili bu kadar uzun surmeyecekti kizginim birazda
Çok geçmiş olsun canım inşallah kolaylıkla iyileşir🌸

Günaydın kızlar 😘🌺

Allah bu mübarek günde hastalarımıza acil şifalar, derdi olanlarımıza acil çözümler, borçlularımıza ödeme kolaylığı versin
Bizlere umduklarımıza kolaylıkla kavuşabilmeyi, korktuklarımızdan emin olmayı nasip etsin
Allah aziz milletimizi ,vatanımızı, bayrağımızı, dinimizi her daim her türlü kötülükten korusun
Allah bizlere akıl, fikir ,hidayet ve iman selameti versin
Amin amin amin Ya Muin 🤲

Günaydın kızlar 😘🌺

Allah bu mübarek günde hastalarımıza acil şifalar, derdi olanlarımıza acil çözümler, borçlularımıza ödeme kolaylığı versin
Bizlere umduklarımıza kolaylıkla kavuşabilmeyi, korktuklarımızdan emin olmayı nasip etsin
Allah aziz milletimizi ,vatanımızı, bayrağımızı, dinimizi her daim her türlü kötülükten korusun
Allah bizlere akıl, fikir ,hidayet ve iman selameti versin
Amin amin amin Ya Muin 🤲
Amin… 🤲
Hayırlı Cumalar… 🥰

Ahahaha hırslanacağım bir rakibim olsa veririm 7 de veririm ama rakip fasulyeden çıktı ablacım🤣🤣🤣🤣🤣

Ahahah hayat böyle işte hep elde olmayanı istiyor gönül🤣

Aldıkların bereketli olsun ablacım Allah afiyetle yedirsin 🤲🏻
haftasonı tatilin başladı he ohhh keyif🤣 ben de egitimdeyim arada bi yazayım dedim 🌸
Gösterecem sana fasülyeyi de biberi de .. 😅

Ahahaha hırslanacağım bir rakibim olsa veririm 7 de veririm ama rakip fasulyeden çıktı ablacım🤣🤣🤣🤣🤣

Ahahah hayat böyle işte hep elde olmayanı istiyor gönül🤣

Aldıkların bereketli olsun ablacım Allah afiyetle yedirsin 🤲🏻
haftasonı tatilin başladı he ohhh keyif🤣 ben de egitimdeyim arada bi yazayım dedim 🌸
Gösterecem sana fasülyeyi de biberi de… 😅

Herkese harika güzel sağlık dolu günler dileyerek ve geçmişi okuyamadan affınıza sığınarak geldim.. koluman bir parça aldırdım 2 haftadır onun acisiyla uğraşıyorum sağ kol arka taraf boyun ağrısı bitti derken bir gittimmkocamanbeze varmış bakalım her beze aorunsaldir dedi prof ama illa daha kötüye götürecek diye bir olası şey beklenmeyenilir vs dedi bakalım.... Herkesler iyidir Eylül'de sadece 1 çeyrek ile geliştirdim sağlık için ekstra birikim yapacağım devlette bazı testler cihazlar taaa 1 ay sonraya sıra veriliyor Dr da erken olsun diye dışarıya yönlendiriyor lütfen sağlıklı gunnbirikimide yapınız.. bende durumlar böyle inşallah geçmişinde okuyanokuya gelecegimdir
Hoşgeldin 🥰

Selam genşler
Dün akşam oğlan ateslendi gecemiz hic iyi geçmedi
Sabah iyi değildi göndermedim okula
11gibi gelip acile götürdüm bulantı ve ishalde başlamış
İdrar gaita tahlili istedi iğne yaptı dedimki kana da bakalım gerek yok dedi
Tahliller temiz çıktı o arada oğlanı eve bıraktım yatsın diye. Dediki çocuğu getir kan tahlili yapalım. Kızın da 3bucukta KBB randevusu vardı.
Önce onu okuldan aldım muayene ettirdim
Sonra oğlanı acile götürdüm tahlil serum sonuç sırası derken 3 saat geçmiş yeni girdim eve. Kanda enfeksiyon varmis bir serum daha taktılar ilaçları alıp geldim
Akşama dışarıdan pide getirecek büyükbaş ben ayran yapayim feci yoruldum
Sabah isteseydi tahlili bu kadar uzun surmeyecekti kizginim birazda
Çok geçmiş olsun canım, Rabbim acil şifalar versin… umarım daha iyidir yavrun… 🤲

X