Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Aman senden uzak dursun da napıyorsa yapsın
Bir an önce Rabbim selamete erdirsin seni canım benim
Öyle canım
Kafası 80 90larda kalmış bir varlik kendisi
Sohbetin sonu hep tartışmaya biter çünkü aynı fikirde değiliz bi çok seyde. Babasi bile daha modern O yuzden olumune susmayi sectim. Sorarsa falan cevapliyorum ya da eve su bu alinacak diyorum.

Tarladan kalkan mahsulden 1 ay sonra güzel bir para alacaklar. Bir meblağ isteyip çocukların kışlık alışverişinde kullanmayı dusunuyorum bakalim
Babasından istesen daha iyi bence isteme değil de çocuklara kışlık alınacak benim kartlar da dolu vs gibi çıtlatsan

Allah akıl fikir versin sen gibi
Kadının kıymetini bilemiyor akılsız

Bugün hiç karnım acıkmadı baktım saat 14.00 civarı ben de çay demledim ,biberleri soğanlı domatesli kavurdum,haşlama tavuk yanına kahvaltılıkları çıkardım
Ortaya karışık bir sofra hazırladım yalnız olunca o onu yer mi yemez mı diye derdim yok kafama göre takılıyorum
Hep de kötü değil bu yalnızlık yahu iyi yanından bakmak lazım

Yemin ederim istediğim hayat
Rabbim konuyu biliyorsun çok amin

Makineye çamaşır attım duşumu aldım
Annemler bende yemekten sonra bulaşıkları bırakıp yürüyüşe çıkmıştım
Şimdi bulaşıkları makineye yerleştireceğim
Çamaşırları da asınca benim iş biter
Yarına da kuru fasülye ıslatayım kolay olsun

Şu videoyu izledim bugün faydalı olması dileğiyle sizlerle de paylaşmak istedim

Tabi ben işin birikim aracı olarak altın uygun miktarı yakalayınca taşınmaz tarafındayım
Belki saçma gelecek size ama ben zengin olmak istemem. Öbür dünyada nasıl hesap vericez.
Ben kimseye muhtaç olmadan mutlu huzurlu yaşamak isterim.

Belki saçma gelecek size ama ben zengin olmak istemem. Öbür dünyada nasıl hesap vericez.
Ben kimseye muhtaç olmadan mutlu huzurlu yaşamak isterim.
Tatlım videonun başlığı her ne kadar zenginlik vs dese de insanların ekonomik hayatlarında yaptıkları erken yaştaki bir daha mı geleceğiz dünyaya deyip bu bakış açısıyla yaptıkları harcamalar ,lüks tüketim ,markakolikliklere değiniyor

İzlemiştim bu videoyu merti zaten hep takip ediyorum
Tasarrufun önemini çok güzel anlatıyor
Hatta çocuklar için yeni kitap çıkardı yeğenime almayı düşünüyorum bi ara

İzlemiştim bu videoyu merti zaten hep takip ediyorum
Tasarrufun önemini çok güzel anlatıyor
Hatta çocuklar için yeni kitap çıkardı yeğenime almayı düşünüyorum bi ara
Adamı dinledikçe karşımda sanki kendimi gördüm
Aslında hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…