Kuaförun yaptığı (resimli)

İlk fotoğrafta saçınız yıpranmış gibi de duruyor. Ki isteğinizle alakası bile yok.

Son attığınız da samimi gelmedi. Kuaförler hata gizlemek için maşa atıyorlar. Size de maşa atılmış hafiften. Çizgi filan varsa da gözükmez artık. Evde yıkama, kurulama yapıp öyle değerlendirin.
Eve gelince duş aldım o köyü görunen saç resmen açıldı geri ben anlamadım bu işi gerçekten

Kızlar bu kuaför ilk başta bana dedi ki senin saçında boya var komple acmamiz lazım önce sonra üstüne boya 20 gün bekleyip tekrar boya ve paket atocaz dedi ve 400 TL istedi .
Ben de bütçem 200 bu bütçeyle neler yapabilirim dedim onlarda kusturup atarız paket o zaman dedi tam istediğin olmaz ama benzetiriz dedi .

Şimdi bana diyor ki ben sana 400 demiştim boşuna istemedim o parayı belliydi böyle olacağı ben sana dedim diyor , ama bana birebir olmaz ama benzer dedi . Kaldı ki ben rengi geçtim paketler özensiz durmuyor mu sizce de .
Ben ne zaman bir şey desem o paraya böyle olurdu diyor .
Ben de dedim madem o parayı o kadar küçük görüyorsun ver paramı da gideyim, tabii kabul etmedi .

Mavi şampuanla saçımı yikasam etkisi olur mu ? Su an tekrar kuaföre para verecek bütçem yok zaten zor ayırdım bu butceyide

Eklentiler

• IMG_20181116_115851.jpg
    IMG_20181116_115851.jpg
    179,4 KB · Görüntüleme: 309
  • IMG_20181116_115637.jpg
    IMG_20181116_115637.jpg
    218,6 KB · Görüntüleme: 314
Muhakkak benden önce 3737834 kişi tavsiye etmiştir ama gene de demeden edemedim; alın 20 liraya bi kutu boya, mis gibi boyayın koyu kestaneye, hem saçınız kendine gelsin hem psikolojiniz düzelsin..

Ben çalışmıyorum ki öyle olsa bı dakika düşünmem ama eşime su an kuaför desem deliriyor

Kendiniz düz renk boyayın o zaman. Ama onlardan paranızı muhakkak geri alın. Arkadaşımın da benzer bir durum başına geldi, epey de para vermişti 500 lira gibi. Instagram hesaplarından gönderilerine yorum attı, gitti şikayet edeceğini söyledi falan adamlar da yorumlarınızı silin nooluur diyerek parasını geri verdiler.

Muhakkak benden önce 3737834 kişi tavsiye etmiştir ama gene de demeden edemedim; alın 20 liraya bi kutu boya, mis gibi boyayın koyu kestaneye, hem saçınız kendin gelsin hem psikolojiniz düzelsin..
Ona da kıyamıyorum ki o kadar para verdim onu geçtim koyu saçtan dönmek çok zor ben yıllardır koyu kullandım açık kullanmak istiyorum bir süre yoksa direkt üstünü kapatirdim zaten

Kendiniz düz renk boyayın o zaman. Ama onlardan paranızı muhakkak geri alın. Arkadaşımın da benzer bir durum başına geldi, epey de para vermişti 500 lira gibi. Instagram hesaplarından gönderilerine yorum attı, gitti şikayet edeceğini söyledi falan adamlar da yorumlarınızı silin nooluur diyerek parasını geri verdiler.
Baktım da hiç sosyal medya hesapları yok

Kızlar bu kuaför ilk başta bana dedi ki senin saçında boya var komple acmamiz lazım önce sonra üstüne boya 20 gün bekleyip tekrar boya ve paket atocaz dedi ve 400 TL istedi .
Ben de bütçem 200 bu bütçeyle neler yapabilirim dedim onlarda kusturup atarız paket o zaman dedi tam istediğin olmaz ama benzetiriz dedi .

Şimdi bana diyor ki ben sana 400 demiştim boşuna istemedim o parayı belliydi böyle olacağı ben sana dedim diyor , ama bana birebir olmaz ama benzer dedi . Kaldı ki ben rengi geçtim paketler özensiz durmuyor mu sizce de .
Ben de dedim madem o parayı o kadar küçük görüyorsun ver paramı da gideyim, tabii kabul etmedi .

Mavi şampuanla saçımı yikasam etkisi olur mu ? Su an tekrar kuaföre para verecek bütçem yok zaten zor ayırdım bu butceyide
Bu kuaförler resmen dalga geçiyor insanla, 200 lira verdiniz diye kapkalın tutamlara lök diye paket yapmak zorundamıymış gerizekalı yaaa burda ben bile sinirlendim saçlarınızı bi süre toplayarak kullanın boya vs yapmayın dinlensin saçınız ve turunculuğu gidermek için mor şampuan kullanın

Özürleri kabahatlerinden büyük ne demek o parayi verdiğin icin böyle oldu.Müsteri en iyi reklamdir ögrenememisler mi bunu hala?
Prestij,itibar cok önemli değil demekki para belirleyici onlar icin.Ben bu isi tamamen ticaret olarak gören kuaför insanindan korkarim.En azindan 200 tlye böyle berbat bir sac yaparim bilginiz olsun deseydi zaten paranizla rezil olmayi tercih etmezdiniz.Para kisitli olmasaydi dahi asla o parayi birakmazdim doğrusu..Hirs yapardim.Insanlarin iyi niyetini suistimal eden insanla her türlü ugrasirim şahsen.
Konu sahibi arkadasim ben olsam tekrar ayni ellere emanet etmem o saclari.Biraz akmasini,dinlenmesini bekleyip gider kendi dip sacima uygun kaliteli bir boya alip boyarim.Saclar kendine geldikten sonra isini iyi yapan bir kuafor bulup istedigim saci yaptiririm.Maddi kazanciniz yoksa bu surecte paranizi da biriktirmis olursunuz.
Ama sakin yanlarina birakmayin.Insanlara sac yaparken tedirgin olsunlar bahane üretmek yerine saygisizlar!

Son düzenleme:
Ona da kıyamıyorum ki o kadar para verdim onu geçtim koyu saçtan dönmek çok zor ben yıllardır koyu kullandım açık kullanmak istiyorum bir süre yoksa direkt üstünü kapatirdim zaten
Küllü kumral boya alsanız kapatır turunculuğu..ilk başta koyu gelir gözünüze ama yıkadıkca boya akıp açılır çok koyu bir renk kalmaz..terbiyesiz insanlar çok sinirlendim.ne demek bu paraya bu kadar olur.kolay mı kazanılıyor bu para..

Evet koyulastirip geçişi yumusattilar fiyat ama eve gelince saçım geri turuncu oldu yıkadıktan sonra
Bende koyu kahveden sarıya döndüm hemde evde ..
Arkadaşım hem açtı hem boyadı. Bunu bile yapamıyorsa gidilmez o kuaföre. İlk boyadığımda çıkan rengi atıyorum

Eklentiler

• E10FECCA-D8D9-4D91-812F-6EFCC88DED68.jpeg
    E10FECCA-D8D9-4D91-812F-6EFCC88DED68.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 214
Özürleri kabahatlerinden büyük ne demek o parayi verdiğin icin böyle oldu.Müsteri en iyi reklamdir ögrenememisler mi bunu hala?
Prestij,itibar cok önemli değil demekki para belirleyici onlar icin.Ben bu isi tamamen ticaret olarak gören kuaför insanindan korkarim.En azindan 200 tlye böyle berbat bir sac yaparim bilginiz olsun deseydi zaten paranizla rezil olmayi tercih etmezdiniz.Para kisitli olmasaydi dahi asla o parayi birakmazdim doğrusu..Hirs yapardim.Insanlarin iyi niyetini suistimal eden insanla her türlü ugrasirim şahsen.
Konu sahibi arkadasim ben olsam tekrar ayni ellere emanet etmem o saclari.Biraz akmasini,dinlenmesini bekleyip gider kendi dip sacima uygun kaliteli bir boya alip boyarim.Saclar kendine geldikten sonra isini iyi yapan bir kuafor bulup istedigim saci yaptiririm.Maddi kazanciniz yoksa bu surecte paranizi da biriktirmis olursunuz.
Ama sakin yanlarina birakmayin.Insanlara sac yaparken tedirgin olsunlar bahane üretmek yerine saygisizlar!
Aynen katılıyorum bir de eminim ki 400 lira da alsalar sonuç aynı olurdu kendi yeteneksizliklerinin saçma bir bahanesi para...

Küllü kumral boya alsanız kapatır turunculuğu..ilk başta koyu gelir gözünüze ama yıkadıkca boya akıp açılır çok koyu bir renk kalmaz..terbiyesiz insanlar çok sinirlendim.ne demek bu paraya bu kadar olur.kolay mı kazanılıyor bu para..
Evet iyi fikir küllü kumral düzeltebilir biraz ama bi süre dinlenmesi gerek saçların

Mahalle arası kuaforlerden uzak durmak gerekiyor.
Alayı bilgisiz ve işini gerçekten yapamıyor.
Kaslarımi kendim almayi öğrendim artık sayelerinde.
Hangisine gittiysem berbat bir kasla çıktığım için kendim almayi öğrendim zamanla.

Evet koyulastirip geçişi yumusattilar fiyat ama eve gelince saçım geri turuncu oldu yıkadıktan sonra
Cunku cila atarak koyulastirmis yikadikca acilir bence biraz sabredin toplayarak falan kullanin o donemdede hem distan bakim yapin (set almissiniz sanirim) hem icten eczaciniza danisarak sac icin destek kullanin gunluk sac vitamin ihtiyacini karsilayan destekler var sac distan cok icten destekle toparlaniyor

Bir ay sonra duzgun bir kuafore giderek dip renginizi nasil istiyorsaniz o sekilde duz boya attirin sacin tamamina 20 gun arayla butun boyayarak (duzgun kuafor ayarlayip kusturmadan kapatiyor o sogan rengini)sonra zamanla sac toparlayinca sadece uclara ombre yaptirirsiniz
İstanbul da hangi yakadasiniz yazin oneri verelim

Kendiniz evde simdilik birsey yapmayin sonra yesillik vs olabiliyor sac 3 renk simdi birde siz ugrasirsaniz 4,5 renk farkina cikar onu toparlamak daha zor

Sinir oldum resmen konuyu ve sonucu okuyunca. Bir de üste çıkmışlar yani...

400 lirayı verirseniz zaten o örnek olarak koyduğunuz saçı yapan kuaför yapıyor o paraya. O kadar para versem buraya gelmezdim zaten deseydiniz...

Baskın davransanız kesinlikle yola gelir o kuaför ama siz sanırım çekiniyorsunuz biraz:KK51:

X