Kuaförun yaptığı (resimli)

Ay harbi bu ne ya :110: boşuna ben herşeyi evde kendim yapmıyorum kuaförlere o kadar para bayılıp bide becerememeleri :olamaz: nasıl birşey istemiştin onuda ekleseydin
Alakasız ama bişey sorcam dip boyanızı falanda kendinizmi yapıyosunuz rengi nasıl tutturuyosunuz sarı mesela?

Alakasız ama bişey sorcam dip boyanızı falanda kendinizmi yapıyosunuz rengi nasıl tutturuyosunuz sarı mesela?
Dipleride mecbur kendim yapıyorum çünkü bırakırsam bembeyaz olur :KK53: dibimi küllü kumrala boyuyorum şu anda ombe sayılır saçım gerici sarı :KK66:
Bu arada dibi sarı tutturmak daha kolay bence boyasız doğal renk herzaman daha kolay tutar :KK66:
http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr...ier-carpici-renkler-n°111-ekstra-acik-gumus-s
Garnier in açıcılı boyaları var onları tavsiye ederim

Dipleride mecbur kendim yapıyorum çünkü bırakırsam bembeyaz olur :KK53: dibimi küllü kumrala boyuyorum şu anda ombe sayılır saçım gerici sarı :KK66:
Bu arada dibi sarı tutturmak daha kolay bence boyasız doğal renk herzaman daha kolay tutar :KK66:
http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr...ier-carpici-renkler-n°111-ekstra-acik-gumus-s
Garnier in açıcılı boyaları var onları tavsiye ederim
Aynı saça sahibim bende kuaföre ne zaman gitsem dibimi hep bi turunculu bakırlı yapıyo ya da bembeyaz beni deli ediyo suan diplerim geldi kara kara düşünüyorum doğal bi geçiş olsun istiyorum ama nafile:KK43:

Gecmis olsun canim gercekten cok kotu bu evde 5 yasinda cocugun eline versen boyayi aynen boyle yapardi. Yarin git kuafore cevremde alay konusu oldum bu saci duzeltin ben boyle disari cikamam de. Boyle bir kuafor olamaz gercekten saka gibi bir de ustune para vermissin. Inan ki ben olsam olay cikartirdim. Duzeltsinler ve bes kurus para verme zaten duzeltmek zorunda boyle bir sacla musteriyi gonderemez.

Geçtiğimiz yaz kuaför çırağı olarak çalıştım hanımefendi.Yani bu kadar kötü bir saçı ben bile yapmam.Kuaföreydi benim yorumum. Yanlış olan nedir?Neden kötü kalpliyim? Neden burada herkes birbirine saldırı halinde?

Öncelikle saldırı halinde değilim hiç öyle bir çabam yok . Konu sahibi zaten mutsuz , siz o ikonu kullanarak karşı tarafı ne kadar incetebileceğinizi düşündünüz mü ? Saçının durumundan memnun değil , zaten çoğu üye de bu yönde yorum yaptı . Ben malum ikonu saçı için yaptığınızı düşündüğümden öyle yazdım kusura bakmayın . Empati yapınca kötü hissettim sadece .

Onun dışında kuaföre söylenecek tek iyi sözcük yok o konuda hemfikirim .

Öncelikle saldırı halinde değilim hiç öyle bir çabam yok . Konu sahibi zaten mutsuz , siz o ikonu kullanarak karşı tarafı ne kadar incetebileceğinizi düşündünüz mü ? Saçının durumundan memnun değil , zaten çoğu üye de bu yönde yorum yaptı . Ben malum ikonu saçı için yaptığınızı düşündüğümden öyle yazdım kusura bakmayın . Empati yapınca kötü hissettim sadece .

Onun dışında kuaföre söylenecek tek iyi sözcük yok o konuda hemfikirim .
Berbat,iğrenç yazanlar da var sonuçta tek sorun benim ikonum mu? Herneyse hemfikir olmamıza sevindim.

Berbat,iğrenç yazanlar da var sonuçta tek sorun benim ikonum mu? Herneyse hemfikir olmamıza sevindim.
Tüm yorumları okumadım ara ara baktım sadece ve evet saç için yapıldığını düşündüğüm o ikon rahatsız etti bunu da belirttim zaten .

Neyse dilerim konu sahibi içine sinecek güzel şekilde düzeltir saçını .

Ahh konu sahibi düzelttirmeye oraya gitme diye dedik biz size

Ilkinde yaptıkları ne olmus ki düzeltecekleri ne olsun sanki

Keske direk para iadesi isteseydiniz.
Duzelmezse isterim diye düşündüm aslında baktım çıkarken iyi göründü çıktım geldim öyle işte ..

ben kendım boyadığım zaman boyle oluyor genelde.gidin kuaföre düzeltsınler.

Kuaförler (hakli olarak) nefret ederler salonda memnun kalıp çıkarken teşekkür eden,çıktıktan sonra iki olumsuz yorum duyunca ertesi gün sikayetlenmeye gelen müşterilerden.
Ama sizinki onlar gibi değil. Gerçekten özensiz bir iş yapmışlar. O sarı Balyaj ne hakikaten. Bence yarın mutlaka gidin. Ama eğer 'beni sindirirler' derseniz yanınıza ağzı laf yapan,azıcık da agresif birini alın derim ben.
Geçmiş olsun

Ya ben sari balyaji neden gormuorum. Bence boya bile kullanmamis bunlar hidrojen peroksitle açıp birakmislar. O da sadece uc bes yeri. Gunduz gozuyle bakinca anladim o gun bikkinliktan dikkat bile etmedim bi insan boyle bi saci neden istesim de siz boyle istediniz derse.

Son düzenleme:
NnVGmL.jpg

Saçlarımda çok az kına olmasına rağmen tam olarak istediğim saçı yaptılar bana. Reklam gibi oldu ama Beylikdüzünde yaptırmak isteyen olurda kuaförün adını verebilirim. :KK70:
Doğal ışıltı gösterip bir katına açıcı sürüp bırakmış gibi bir görüntüyü haketmiyorsunuz. Kesinlikle orada düzelltirmeyin. Para iadesi isteyin. Tek renge evde kendiniz boyayın daha iyi.

YA ARKADAŞLAR HERKES UC BES tl BISEY ATSIN IKI SAATTE TOPLARIZ 300-400 LIRA SU ARKADASIN GITTIGI KUAFÖRE GÖNDERELİM ARKADASİ. VALA COK SINIR OLDUM. Bugun Favelayn Favelayn a yarin bize.

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu

Resmen çok acemiceee, ya iyi bir kuaföre git yada koyu renk yap geç , malesef kuaför şans işi

Duzelmezse isterim diye düşündüm aslında baktım çıkarken iyi göründü çıktım geldim öyle işte ..
Sikinti yapma Allah baska dert vermesin koku sende uzar duzelir ama parani almaya bak calismiyormussunda ugras biraz iki islemide esine fotograflat kuaforler odasina basvur yol gostermelerini iste birdaha gitmek istemedigini saclarinin zarar gordugunu ucret iadesi istedigini soyle alabilirsen duz renge cevirmek icin kullanir ombreyi birkac ay sonraya yada ise girecegin zamana ertelersin her banyoda demli cay kullan saci koyulttugunu okudum cogu yerde sarilarada etkisi olabilir hem dogal zararsiz hem masrafsiz aldigin setlede birlestirip sacini duzeltisin kis zaten bere,sapka orme toplama derken yaza uzar o zamana kadarda 3,5 biriktirip yazin duzgun biryerde yaptirirsin

Biraz bakım yapın saçınız kendine gelsin tekrar bir kuaförde düzelttirin .ben instagram da uzun süre takip ettiğim bir kuaföre gittim zaten sarı olan saçlarım için ombre yaptırdım rengiyle bile oynatmadım . Ama takip ettiğim gibi başarılı bir kuaförmüş yanımda yaptığı saçlardan anladım bunu. Biraz inceleyip gitmekte önemli bence.

Sizin dediğiniz ombre ile ne alaka bu saç ombreyi bilmesek yutturacaklar ben daha orada cıngar çıkarırdım her kuaföre işte bu yüzden güvenmiyorum sanki hiç saç boyamadan anlamayan birinin ilk tecrübesi gibi bişey olmuş lütfen gidin itiraz ederlerse gerekirse mahkemeye vereceginizi dile getirerek korkutun

Kızlar bu kuaför ilk başta bana dedi ki senin saçında boya var komple acmamiz lazım önce sonra üstüne boya 20 gün bekleyip tekrar boya ve paket atocaz dedi ve 400 TL istedi .
Ben de bütçem 200 bu bütçeyle neler yapabilirim dedim onlarda kusturup atarız paket o zaman dedi tam istediğin olmaz ama benzetiriz dedi .

Şimdi bana diyor ki ben sana 400 demiştim boşuna istemedim o parayı belliydi böyle olacağı ben sana dedim diyor , ama bana birebir olmaz ama benzer dedi . Kaldı ki ben rengi geçtim paketler özensiz durmuyor mu sizce de .
Ben ne zaman bir şey desem o paraya böyle olurdu diyor .
Ben de dedim madem o parayı o kadar küçük görüyorsun ver paramı da gideyim, tabii kabul etmedi .

Mavi şampuanla saçımı yikasam etkisi olur mu ? Su an tekrar kuaföre para verecek bütçem yok zaten zor ayırdım bu butceyide
Allah allah 200 lirayı ağaçtan mı topladın ki 2 saatte kim 200 tl kazanıyor hangi hizmet sektörü saçındaki boyayı silici kullansa paketi 15 tl bile değil üzerine oreal kaç para ki oreal de Yok 400 yok 200 tl muhabbeti yapıyor.
Bunun parayla alakası Yok beceriksizle var .
Sen silver şampuan kullan biraz rengi küllü olsun turunculuğu gitsin.

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
Bi dahakıne mahalle arası bı kuafore gitmeyin.bunu ancak onlar yapar.

X