Kuaförun yaptığı (resimli)

Eve gelince duş aldım o köyü görunen saç resmen açıldı geri ben anlamadım bu işi gerçekten

Ben de öyle tahmin etmiştim. 200 lira verdin ondan böyle oldu demeleri çok çirkin. İyi bir kuaför olmaz deyip başka işlem yapardı ama sizin durumunuz bariz beceriksizlik. Şu saatten sonra yapabiliyorsanız şikayet edin ve paranızı geri alın. Saçınıza da bakım yapın bir süre dokunmayın. Zaten kış ayındayız şapka takarsınız, toplarsınız filan saçınız kendine gelir. Canınızı sıkmayın.

Cunku cila atarak koyulastirmis yikadikca acilir bence biraz sabredin toplayarak falan kullanin o donemdede hem distan bakim yapin (set almissiniz sanirim) hem icten eczaciniza danisarak sac icin destek kullanin gunluk sac vitamin ihtiyacini karsilayan destekler var sac distan cok icten destekle toparlaniyor

Bir ay sonra duzgun bir kuafore giderek dip renginizi nasil istiyorsaniz o sekilde duz boya attirin sacin tamamina 20 gun arayla butun boyayarak (duzgun kuafor ayarlayip kusturmadan kapatiyor o sogan rengini)sonra zamanla sac toparlayinca sadece uclara ombre yaptirirsiniz
İstanbul da hangi yakadasiniz yazin oneri verelim

Kendiniz evde simdilik birsey yapmayin sonra yesillik vs olabiliyor sac 3 renk simdi birde siz ugrasirsaniz 4,5 renk farkina cikar onu toparlamak daha zor
Kuaföre gidemiyorum artık maalesef eşime kuaför desem sinirleniyo. Ben de şu an çalışmıyorum :KK43:

Sinir oldum resmen konuyu ve sonucu okuyunca. Bir de üste çıkmışlar yani...

400 lirayı verirseniz zaten o örnek olarak koyduğunuz saçı yapan kuaför yapıyor o paraya. O kadar para versem buraya gelmezdim zaten deseydiniz...

Baskın davransanız kesinlikle yola gelir o kuaför ama siz sanırım çekiniyorsunuz biraz:KK51:
Evet çok sert davranamiyorum aslinda çok sinirliyim çok üzgünüm ama kavga cikaramiyorum

Ben de öyle tahmin etmiştim. 200 lira verdin ondan böyle oldu demeleri çok çirkin. İyi bir kuaför olmaz deyip başka işlem yapardı ama sizin durumunuz bariz beceriksizlik. Şu saatten sonra yapabiliyorsanız şikayet edin ve paranızı geri alın. Saçınıza da bakım yapın bir süre dokunmayın. Zaten kış ayındayız şapka takarsınız, toplarsınız filan saçınız kendine gelir. Canınızı sıkmayın.
Kuaförler odasına şikayet edicem zaten

Hayatımda hiç sac boya sürmedim saçlarıma su son günlerdir bn de duusnuyordum ombre yatırsam mi die ama görünce korktum açıkçası hoc boya yaptırmayan birir olrak böyle sonuç akıtama bunalıma girerim çok üzüldüm direk guido durumu iza edip ya düzeltsinler yada eski haline dondursunler

:KK4: :KK4: Ben de sessiz kalanlardanım bize biraz taktik verseniz :rolleyes::confused:
Taktikten ziyade sanırım huy meselesi...

Haklı olduğunuzdan eminseniz hiç öyle çekinceli durmanıza gerek yok. Kendinizden emin görünmezseniz karşınızdaki zaten umursamaz söylediklerinizi.

Bir arkadaş yazmış mesela, bu olayda eğer o kuaförün düzeltebileceğini düşünüyorsam, gider saçımdan memnun kalmadım, şu renge dönelim vs deyip, iş bittikten sonra da kasaya uğramadan iyi günler deyip çıkarım. Engellemeye kalktı, para mı istedi, sen batırdığını düzeltmeye para mı istiyorsun bir de, hadi çağır polisi kim kime para ödüyormuş görelim derim. Pis bir gülüş ya da çakmak çakmak gözlerle:KK59:

Ya da artık düzeltme konusunda da güvenemem diyorsam, gider “dün fönle falan kamufle etmeye çalıştığınız saçımın hali ortada. Ya ödediğim parayı iade edersin ya da gider en pahalı yerde bu saçı düzelttiririm, seni de şikayet edip faturasını da bi güzel ödettiririm” derim.

Tüm bunlara rağmen hala çirkeflik mi yapıyor. Elimden geleni ardıma koymam. Sosyal medyada da, mahalledeki konu komşu ortamında da rezil ederim, meslek odalarına da şikayet ederim, tüketici hakem heyetine de giderim. Yapılabilecek ne varsa üşenmeden yaparım. Allah’ından bulsun demem, belasını direkt benden bulması için herşeyi yaparım.:super:

Haklı olduğunuzdan eminseniz hiç öyle çekinceli durmanıza gerek yok. Kendinizden emin görünmezseniz karşınızdaki zaten umursamaz söylediklerinizi.

Bir arkadaş yazmış mesela, bu olayda eğer o kuaförün düzeltebileceğini düşünüyorsam, gider saçımdan memnun kalmadım, şu renge dönelim vs deyip, iş bittikten sonra da kasaya uğramadan iyi günler deyip çıkarım. Engellemeye kalktı, para mı istedi, sen batırdığını düzeltmeye para mı istiyorsun bir de, hadi çağır polisi kim kime para ödüyormuş görelim derim. Pis bir gülüş ya da çakmak çakmak gözlerle:KK59:

Ya da artık düzeltme konusunda da güvenemem diyorsam, gider “dün fönle falan kamufle etmeye çalıştığınız saçımın hali ortada. Ya ödediğim parayı iade edersin ya da gider en pahalı yerde bu saçı düzelttiririm, seni de şikayet edip faturasını da bi güzel ödettiririm” derim.

Tüm bunlara rağmen hala çirkeflik mi yapıyor. Elimden geleni ardıma koymam. Sosyal medyada da, mahalledeki konu komşu ortamında da rezil ederim, meslek odalarına da şikayet ederim, tüketici hakem heyetine de giderim. Yapılabilecek ne varsa üşenmeden yaparım. Allah’ından bulsun demem, belasını direkt benden bulması için herşeyi yaparım.:super:
:KK9::KK52:

Konu sahibi, ben kuaför değilim ama yapmaya kalksam bu saçtan güzelini yaparım. Saç hatalarla dolu. Bu saçı yapan kişilerin kesinlikle kuaför olduklarını düşünmüyorum. Bir de 200 tl'ye bu kadar oldu demeleri resmen hakaret... Şikayet edilebilecek heryere şikayet edin. İnternettede karalama kampanyası başlatın. Ne bileyim dava falan açın gerekirse. Ben olsam hayatı onlara zindan ederdim.
Bu arada üzülmeyin bu saç tabiki düzeltilir ama oraya düzelttirmeyin. Paranızı ısrarla geri isteyin.

Maşallah pek azimlisiniz:KK49:

Kızlar bu kuaför ilk başta bana dedi ki senin saçında boya var komple acmamiz lazım önce sonra üstüne boya 20 gün bekleyip tekrar boya ve paket atocaz dedi ve 400 TL istedi .
Ben de bütçem 200 bu bütçeyle neler yapabilirim dedim onlarda kusturup atarız paket o zaman dedi tam istediğin olmaz ama benzetiriz dedi .

Şimdi bana diyor ki ben sana 400 demiştim boşuna istemedim o parayı belliydi böyle olacağı ben sana dedim diyor , ama bana birebir olmaz ama benzer dedi . Kaldı ki ben rengi geçtim paketler özensiz durmuyor mu sizce de .
Ben ne zaman bir şey desem o paraya böyle olurdu diyor .
Ben de dedim madem o parayı o kadar küçük görüyorsun ver paramı da gideyim, tabii kabul etmedi .

Mavi şampuanla saçımı yikasam etkisi olur mu ? Su an tekrar kuaföre para verecek bütçem yok zaten zor ayırdım bu butceyide
Arkası biraz tuhaf olmuş belki ayırdığınız için öyle görünüyor fakat ben rengi sevdim.Tam bilemiyorum ama üzerine cila atsanız daha yumuşar gibi.Evde kendiniz de cila atabilirsiniz biraz netten araştırın hatta burdan @kılıç balığı diye bir arkadaş vardı o bu konuları iyi biliyordu .Destek alabilirsiniz.

Ona da kıyamıyorum ki o kadar para verdim onu geçtim koyu saçtan dönmek çok zor ben yıllardır koyu kullandım açık kullanmak istiyorum bir süre yoksa direkt üstünü kapatirdim zaten
Evet bencede saç bu kadar açılmışken koyu renge boyamayın

Saçım kalcamda benim.senede bir ombre yaptırıyorum.sacim uzun olduğu için adana da iyi bir yere gidiyorum.400 tl tutuyor genelde ama pişman değilim.

X