KTÜ farabi tüp bebek tedavisi hsg filmi çektirenler

Bende seda hocaya gidecektim üzüldüm ayrılmasına nasip değilmiş. Bende katü de tüp denemeyi düşünüyorum nasipse.rapor çıkartma sürecindeyim.. umarım en yakın zamanda nasıp olur bizlere de.

Bende seda hocaya gidecektim üzüldüm ayrılmasına nasip değilmiş. Bende katü de tüp denemeyi düşünüyorum nasipse.rapor çıkartma sürecindeyim.. umarım en yakın zamanda nasıp olur bizlere de.
Seda hoca ve Süleyman hoca haftada sadece 1 gün geliyorlarmis ama 7000 tl ücreti verince senin her işine bakıyorlar sanırım

Eklentiler

• Screenshot_20220904-001923_Gallery.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 29
Amin inşallah süreciniz güzel ilerler..sorun neydi acaba

Merhaba sabır ve güç dileklerin için teşekkürler bizde tüp bebek yaptırıyoruz çarşamba transferim var ben dediğiniz hastane de değilde başka bir hastanede çektirdim rahim filmini ama ağrım olmadı açıkçası iyiydim gayet rahmin içine bi sıvı bırakıyorlar tazyikli bir şekilde tüpler açık mı ona bakıyorlar ve rahim şekline bakıyorlar normal mi diye infertiliteye de bakıyorlar bende hiç bir sorun yoktu şükür . Ama korkmayın zaten ağrı kesici takıyorlar o keser ağrıyı

Amin inşallah süreciniz güzel ilerler..sorun neydi acaba

Bir düşük ardından Sebebsiz infertilite tanısi kondu bulunamadi birşey de varsa tüp en iyi karar sanırsam. Umarım herşey gönlümüze göre olur nasibimiz gelmiştir. Süreç meşakkatli ama değer olumsuz sonuç nasip etmesin. 5 yıl oldu olmayınca olmuyor

Amin gerçekten çok yorucu..ankara ya geldim 4 tüp negatif olmasından dolayı memorial, bahçeci ve medicanada dr larla görüştüm..eşimde varikosel ameliyatı oldu burada..dr lar yumurta rezervim azaldığı ve kalitesi düşük diyor ne yapmam lazım bilmiyorum çok üzgünüm umarım hepimizin yüzü güler

Merhaba bizde KTÜ Farabi de tüp bebeğe başladık. Ağustos ayında tahlil vermeye başladık. Daha önce Ankara'da hsg falan çekildiği için cektirmedim. Bizde erkek faktörlü tedavi görüyoruz. 3 yıllik evliyiz. 2 aşılama negatif. Dün histeroskopi oldum. Narkoz verildiği için ağrıyı sonradan yaşadım. Çok şükür rahim temiz çıktı. Rahime traslama yaptılar embriyo için. Bugün evrakları teslim edip rapor sürecine girdik. 12 günde rapor çıkarmış. Ekim ayındaki adetimle ilaçlara başlayacağız. Allah hepimize yardım etsin. Kimsenin kucagi boş kalmasin. Zorlu bir süreç. Hele de bizim gibi artvinden Trabzon'a gel git çok zor oluyor.

Döndük çünkü ameliyat sonrası en az 3 ay geçmesi gerekiyor..ameliyata 10 bin tl artı ankara da kal ye iç 10 bin tl harcadık...ayrıca bahçeci, memorial ve medicanadan dr larla görüştük süreç için ama hastane ücretleri 20 bin tl ilaçlar hariç..ancak haziranı beklememiz gerekecek..bir yandan dr lar benim için geç kalma dedi yumurtaların kalitesiz dedi çok canım sıkılıyor..umarım herşey güzel olur

Bana böyle bişey söylenmedi. Rahimde bı işlem yapılmadı çünkü. Rahim temizdi. 10 gün ilişki yasak dedi. 20 gün sonra adet olursun o zaman gel dedi. Normalde transfer öncesi histeroskopi yapılıyormuş. Benimkini önden yaptilar

İnşallah herşey güzel olur. Yumurta kalitesi için vitaminlere ve sağlıklı beslenmeye ağırlık vermelisin. Benimde vitamin depolarım boşalmıştı. B12 ignelerine, d vitaminine ve demir anemim var ilaçlara başladım. Birde Q10 kullaniyorum solgarın. Yumurta kalitesi icin

Merhaba özel değilse eşinizden nasıl bir durum var tüp bebek gerektirmesi için? Aşılama da yaptıysanız sayıda sorun yok demek ki

Doktor bana da b12 iğnesi ve demir yazdı. Ama d vitamininin her türlü herkesin kullanması gerekiyormuş zaten. B12 düşüklüğü gebelik kaybına bile neden oluyormuş hem de pozitif görseniz bile bebek annemdeki b12 yi çekiyormuş o yüzden öncesinde çok dikkat etmesi erekiyor demek ki.. İnşallah faydasını görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…