KTÜ farabi tüp bebek tedavisi hsg filmi çektirenler

Eşimin ileri hızı 0 o nedenle ilk 2 deneme ktü de oldu 3. Gün embriyolardı ama negatif sonra acıbadem de denedik orda 7 yumurtamdan hiç embriyo oluşmadı..en son yine ktü ye döndük bu sefer 2 tane 5. Gün embriyom oluştu ve yine ne yazık ki negatifti...ktüdeki ilk 2 denemem emine seda hoca da oldu şimdi tüp bebek biriminden ayrılmış ktü deki son denemem de dr seçimi yapmadım ama hep cavit hoca denk geldi..şimdi seda hoca dış merkezde deneyeceksen ankara memoriale aygül demirol e git dedi bir orayı denemek istiyorum...hepimiz için zor süreç ne yaşadığımızı en iyi bizler biliriz...size tavsiyem tüp bebeğe başlamadan en az 3 ay önce eşler olarak vitamin mineral depolarınızı doldurmanız...ben tedavime bilnçsiz bir şekilde başlamıştım o nedenle ilk tedavimde 4 yumurta toplanırken son tedavimde 12 yumurtam çıkmıştı

Ankarada hangi doktora gideceksiniz acaba ben 1,5 senelik evliyim. Tup bebek icin yada asilama icin sartlar neler ropar nasıl oluyo
Ankara memorialde aygül demirol hocaya gideceğim...öncesinde eşim için yine ankarada üroloğa gideceğiz haftaya.. varikoseli var büyük ihtimal ameliyat olacak..ama aygül hocayla da görüşüp tedaviye başlamadan önce ne yapmamız gerekiyor konusunda görüşünü alacağım

İnşallah isteyen herkese aratmadan verir Allah.. bizde de erkek faktörü eşimde azoospermi var ama 3-5 tane çıkıyor. Biz ilk kez deneyeceğiz medikal deki ürolog adamakıllı İstanbula ya da Ankara ya gidin buralarda yaptırmayın önemli bir durum dediler aciksozlu olmalarını takdir ettim doğrusu.. çok ödememiz olduğu için ilk etapta ktu de yaptıralım dedik.. siz Ankara da kime gideceksiniz inşallah
Eşim de varikosel ameliyatı oldu fakültede ilk 6 ay semen testinde hiçbir değişiklik olmadı medikal de bir dokto eşime sperra ve acqenz men yazdı hiç ilerleme beklemiyorduk en fazla 5 tane falan çıkıyordu 2 milyona çıktı amma gel gör ki %100 baş anomalili ve %100 hareketsiz ilacı ne zaman ihmal etmeye başladı değerleri yine 8-9a düştü çok haklısınız. Ben de diğer arkadaş gibi çok acemiydim insan bu zamanda birine soru soramıyor ben de fakültede olmazsa yazın Mehmet reşit asoglu veya osman develioglu dusunuyorum

Ufak tefek farklılıklar vardır belki en iyisi oradan öğrenmek..eğer erkek kaynaklı sorunsa 3 seneye bakmıyorlar

Benim martta amh 1,42ydi haziranda 1.13 (farkli hastanelerde yapildi) yasim 25 amh nasil sizce esim daha sperm vermedi
Bence geciktirmeyin ama tekrar test de yaptirabilirsiniz benim ultrasonda hafif polikistik over gorundu temmuzda 4.41 çıkan amh ağustos ta 1.16 çıktı tekrar test isteyeceğim gerçi siz rapor için başvuruda tekrardan yaptiracaklardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…