Ksa dnem Askerlik...

oh beee kaydirigubbakcemile3
bu kızlar beni kalpten götürcekti walla çok mutlu oldum

kalbını koru 17 mayısta cok calısacak bırak bıraz dınlensın kız hele bı son bır hafta kalsında o ara hazırlıklardan zaten zaman geceer

kalbını koru 17 mayısta cok calısacak bırak bıraz dınlensın kız hele bı son bır hafta kalsında o ara hazırlıklardan zaten zaman geceer

canım benim 1 mayıstan sonra çabuk geçer diye tahmin ediyorum koşturmaca başlıcak çünkü gelinlikti çeyizdi fln hızlı geçer sanırımbilmiyorumkismile

canım benim 1 mayıstan sonra çabuk geçer diye tahmin ediyorum koşturmaca başlıcak çünkü gelinlikti çeyizdi fln hızlı geçer sanırımbilmiyorumkismile

ah kuzuum senın varya fışek gıbı gecer marttan sonra. dugun gecesı herkes gıder yanlız kalırsınız bumudur yanı hepsı bukadarmı . dıye gulersınız. ben ole oldum en azından.

benım bugun cook ısım var ya . nası bıtcek bu hafat vergılerın son gunu

benimde şubatın ilk haftası çok işim
devlet istatistik enstitüsünden 2009 yılı ihracat rakamlarını alıcam ingilizceye çeviricem yurt dışındaki müşterilere göndericem eyvahedigeldismile:sinifsinif:

kolay gelsin kızlar yaa .. benim de çok işim.. ya bi yönden de iyi işin olması zaman geçiyor en azından

bakın bu benim uyku setim.. saten değil rainforce. bir tane de saten alıcam.. mor olsun istiyorum o da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…