Ksa dnem Askerlik...

kız gecmıs olsun ne bu bole fılm gıbı-
özel sektorde izin almak cok zor malesef
evet canım maalesef izin falanda vermiyolar titreye titreye çalışıyorum
yuuuuhhhhhhh
bu insanlara diycek bişey yok senin ne suçun var yaaa
hastane ortamlarını çok iyi bilirim canım
tamam hastanade olunca herkezin psikolojisi bozuluo ama senin ne suçun varki yaaa

canım trabi öyle birde birtek hasta psikolojisi olcak diye bişey yok inan ne kadar moralim bozuk olsada güler yüzü eksik etmiyosun

canım yuh valla ya insanlar kendilerini kaybediyolar artık çok üzüldüm gamzecim ya geçmiş olsun tatlım

iden senin çeyiz hazırlıkları ne alemde aldınızmı tabak çanak :)

tabak çanak herşey tam takım tatlım bitti bir tek büyük eşyalar kaldı onun içinde evin alınması aşkımın gelmesi lazım 1-2 haftada bitiririz sanırım
ha bide gelinlik ve kına elbisesi kaldı :S
onlarıda aşkım gelmeden ayarlamam lazım galibaaa

bende tabak çanak hepsini aldım da yatak örtüsü ve uyku seti alıncak hafta sonu... ya bi türlü karar veremiyorum nasıl bişey olsun rengi ne olsun... hepsi ayrı güzel..

bende tabak çanak hepsini aldım da yatak örtüsü ve uyku seti alıncak hafta sonu... ya bi türlü karar veremiyorum nasıl bişey olsun rengi ne olsun... hepsi ayrı güzel..

walla uyku setini alalı çok oldu öyle çok ince eleyip sık dokumadım gittim hoşuma giden ilkini aldım
yatak örtüsü halılar tüller daha duruyo
aboo bayada bişey varmış alıncak beee
daha plastik eşyalarıda almadım çamaşır sepetiydi fln bi hafta sonu çıkıp toptan almayı düşünüyorum marttan sonra fln başlarım heralde
hem evde alınmış olur belki

zaten ufak tefek şeyleri en son almak lazım evde bisürü yer kaplıcak... bende tabak

canak olayını o kadar düşünmedim ama yatak örtüsü ne renk olsun die düşünüyorum en

mantıklısı krem gelior çok iddialı deil her renk mobilyaya da uyar
.

evet öyle taşlı pullu alma bence sonra mecburen yıkıycaksın onlar sökülcek hiç bi işe yaramıcak bu sefer

bide canım benimki yakın sayılır askerlik var diye uzak gibi gelio ama bakma 4,5 ay fln var bir an önce evin alınması lazım benimde ufak tefeği halletmem lazım
son ana büyükler kalmalı yoksa küçük şeyleri unuturz
düşünsene bi iğne iplik bile çok önemli bi sabah işe gitmek için kalkıosun düğmen kopuyo en ince ayrıntılar bile çok önemli yani

bence de öyle... ilk zamanlar çok zor olur.. ya bi de ben evimi kendim yerleştirmek istiyorum herşey nerde bilmek lazım... ailelerden bayanlar gidip yerleştiriyor sonra ara dur ne nerde die zaman var heşeyi düşünüp almak lazım.. ben ufak tefek şeyleri liste yapmayı düşünüyorum sonra ordan bakıp alıcam...

aslında öyle yapmak lazım
şu an düşündükçe kayboluyorum içinde :S
herşey herşey lazım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…