Ksa dnem Askerlik...

iki sene önce alınanlar genelde annemin aldıkları.. anneme kızardım alma niye alıyosun bunları diye şimdi diyorumki iyiki almış..

iden kar durumları nasıl istanbulda. çok yağıyor mu?

iki sene önce alınanlar genelde annemin aldıkları.. anneme kızardım alma niye alıyosun bunları diye şimdi diyorumki iyiki almış..

iden kar durumları nasıl istanbulda. çok yağıyor mu?

yok canım benim olduğum yerde yok şuan
dua ediyorum yağmasın die yoksa nasıl giderim hafta sonuuu :KK43:((

inşallah yağmaz canım yaa... benimde aşkım bugün çarşı izninde öğle arası msnden görüşcezz.. kendi bilgisayarımı getirdim kamerası var die inşallah acabilirim.. :)

telefonunu emanetçiye bırakıyor çarşı iznine çıkınca alıyor ne özlemişim ya direk aramayı telefonla o bile güzel..

inşallah yağmaz canım yaa... benimde aşkım bugün çarşı izninde öğle arası msnden görüşcezz.. kendi bilgisayarımı getirdim kamerası var die inşallah acabilirim.. :)

inş. canım oda seni görebilsin hiç yoktan iyidir ama işyerinde görünce ağlama sakın
ben olsam dayanamazdım da kaydirigubbakcemile3

telefonunu emanetçiye bırakıyor çarşı iznine çıkınca alıyor ne özlemişim ya direk aramayı telefonla o bile güzel..

dimi tatlım onun bile yeri bambaşka
dedimki eskiden saatlerce konuşurduk ne güzeldi
yaa diyo azmı uyuya kaldım telefonda konuşurken ne çok özledim dio:eek:

sabahladığımız bile olurdu konuşurken.. ben pek dayanamam uykuya çoğu zaman uyurdum pişmanım şimdi. gel diyorum sen gel ben uyumucam hiç :)

inş. canım oda seni görebilsin hiç yoktan iyidir ama işyerinde görünce ağlama sakın
ben olsam dayanamazdım da kaydirigubbakcemile3

evet geçen sefer tutamamıştım bu sefer ara daha uzun oldu görmeyeli bakalım napıcam... sıkarım kendimi sonra başım ağrır :KK43:

sabahladığımız bile olurdu konuşurken.. ben pek dayanamam uykuya çoğu zaman uyurdum pişmanım şimdi. gel diyorum sen gel ben uyumucam hiç :)

ahhh ahh
bazen işi gereği sabah 5te geliyodu eve 8 de kalkıp yanıma geliyodu
aşkımı özlediiimmmm

öyle idencim.. benimki mart gibi izin alayım diyordu.. geçen gün söledim birilerine aaa kısa dönem deil mi ne izini ya falan dedi.. bi yerde haklı aslında uzatıcak ama gel sen onu bize sor dimi:)

öyle idencim.. benimki mart gibi izin alayım diyordu.. geçen gün söledim birilerine aaa kısa dönem deil mi ne izini ya falan dedi.. bi yerde haklı aslında uzatıcak ama gel sen onu bize sor dimi:)

herkez kendi durumunu bilir canım
geçen gün dedim bak şükret uzakta olsaydın belki 5 ay görüşmicektik
ozaman kesin birilerini vururdum hemde mutlaka izin kullanırdım dedi

benimkide alıcam illa diyor... kayınvalidemde bana söyle de kızım gelmesin uzamasın diyor bakalım napıcaz konuşmuyoruz artık bu konuyu hele bir mart olsun dioruz .

benimkide alıcam illa diyor... kayınvalidemde bana söyle de kızım gelmesin uzamasın diyor bakalım napıcaz konuşmuyoruz artık bu konuyu hele bir mart olsun dioruz .

mart gelince dersin ne kaldı bi nisan var gerek yok dersin belki ikna olur

ikna etmeye benim gücüm yokki :) gelmesini istiyorum ama düşününce cidden 11 saat yol ne gerek var uzatmaya diyor insan... zaten marttan sonra bir tek nisan kalmış gibi oluyor

guz_1 evini hazırlarken neler yaptın anlat bizede yol olsun :)

elvıncım ve idencim bızım durum bıraz karısıktı . Zaten ayrı evde yasıyordum yavas yavas aldık. Kurulu duzenın ustunde degısıklıkelr eklemeler yaptık. Sua an kıradayız . Esım askerden gelınce ısler oturunca burdan cıkcaz asıll duzenımı o zaman kurcaz canımızın ıstedıgı gıbı. Benımde ıcımde kaldı soyle guzelbı ev duzeyım ama kısmet ıste. Yınede bı eksıgımız yok su an sadece para bırıktırıyoruz ev almak ıcın. Kırada olunca hıcbırsey ıstedıgın gıbı olmuyo. ıstedıgın gıbı alamıyorsun. Ya kucuk eve gecersem dıye. Yatak yorgan ceyız ısıne cok az gıdım aılem baska sehırde onlar alıpmıslar onceden gelıp yerlestırdıler. Ama uzun yıllar yanlız yasadıgım ıcın bır cok konuda yardım edebılırım. Kafanıza takılan bıseyler varsa seve seve yardım ederım

su an aklıma gelenler mesela meyve bıcagı boy boy cezve takımı al bunlar genelde unutulur ama bırden lazım oluyo. Bırde tullerınızı ütü istemeyen cesıt ten alın. Cok zor oluyo herzaman yıkayıp utulemek

X