Ksa dnem Askerlik...

butterfly anladım şekerparem:))) aggşamm alşveriş var deseneee romantik romantikkk çok severim ben de sevdiceğimlen alışverişi:))

hayraneeee seni yirimm kocişine mi kavuşmuş ooooo amaanınnnnnn sizi gidi gül ile bülbüllleerrr:))

kızlar günaydınn şekerler

elvincim cuma günü öyle griptim ki birde öksürük kafamı kaldıramıodum işyerindeki arkadaşlar dedi doktora git çok kötüsün
p.tesi geldim naptın gittinmi dediler
evet gittim çerkezköydeki doktoruma ilacıma gittim dedim =)))
kar yağmur çamur bana işlemezde babam kızar fln sonra uğraşmıyım bide onlarla :)))

butterfly anladım şekerparem:))) aggşamm alşveriş var deseneee romantik romantikkk çok severim ben de sevdiceğimlen alışverişi:))

hayraneeee seni yirimm kocişine mi kavuşmuş ooooo amaanınnnnnn sizi gidi gül ile bülbüllleerrr:))

kızlar günaydınn şekerler
geldi ilarzucum siz de göz açıp kapayıncaya kadar kavuşursunuz inşallah
Gözün aydın canım.. :dance: Sayılı gün geçiyor işte İnşallah bizim askerlerimiz de sağ salim gelicekler..
sağol tatlım

kızlar eşim hala asker görünüyo yalnız kullanmadığı izin leri dolduruyormuş şu an ama bir daha gitmicek tabi bu yüzden 12 gün kadar işe giremez

ah canımm bitince göz açıp kapayıncaya kadar gibi durur muhtemelen ama yaşarken hiçte öyle olmuyoo :gitme:
bu arada gözün aydın şekerim :)

bilmezmiyim canım ama inan ilk ay insana çok zor geliyor diğer zamnlar daha rahat geeçiyor ben daha dün gibi hatırlıyom gönderdğim zamanı

hayrane bebeğim ne güzel la ikinc balayuuuuu yupii üçyüzübeşyüzüüçyüzübeşyüzü (çok güzel hareketler bunlar ersin:)

bilmezmiyim canım ama inan ilk ay insana çok zor geliyor diğer zamnlar daha rahat geeçiyor ben daha dün gibi hatırlıyom gönderdğim zamanı

ilk hafta ölü gibi geziyodum canım yemek yiyemiodum uyuyamıodum ağlıyodum sürekli ağlamak çareymiş gibi onsuz nasıl yaparım diye düşünmek daha bi sıkıyodu canımı
şimdi çok şükür şanslıyız haftada bir görüyorum alışıcaz inşallah zamanla
hakkımızda hayırlısı

Yaralıdır can-ı yüreğim...Hasretinle erir giderim...Seni nasıl unutsun bedenim..?Gözüm dalar gariplenirim...

suavi hasret türküsü mutlaka dinleyin dicem ama dinlemeyin ağlıyo insan :KK43:((

kızlar hafta sonu annem ben teyzem
başka dilde aşk diye bi filme gittik

harika bi film sonunda ağladım yaa çok güzeldiii bi de insanı daha çok etkiliyor aşk meşk olayları büle zamanlarda:)) normalde de ağlarım hemen de bu sefer az daha fazla olduu

yahş batıya da dün gittik berbattııı zaman harcanacak bi film değil hiç gülmedim desem yeridir yani

bu arada günaydın herkeze Ş:117
biraz can sıkıntısıyla başladım güne
hatta başlamakta zorlandım ama biliyorum bugünde biticek

idencim canını sıkcak bısey yoksa bosver de gıtsın tum sıkıntılar bak zaman nasılda gecıyor. hemhaftada bır goruyorsun bızlerı dusun ne kadar sanslı oldugunu gor .

kızlar kocamla kavustuk en sonunda. simdi horul horul uyuyor. darısı basınıza

ay ay ay ay adam bı kalkcak sımdı . hanım ınternet basında. aman tanrım neler dusunur neler artık. sen aylardır bende uzakk kal . 1- 2 gun sonra internet basına gec . anam 1 hafta cıkmayın kzıım odadan dısarı . hamılesın ya bence bıraz kaprıs yap kaldır canım sunu cektı falan dıye. ole tırıskadan baba olmasınlar. zaten askerde yarılamıstır demı. kac aylık hamılesın bu arada

Yaralıdır can-ı yüreğim...Hasretinle erir giderim...Seni nasıl unutsun bedenim..?Gözüm dalar gariplenirim...

suavi hasret türküsü mutlaka dinleyin dicem ama dinlemeyin ağlıyo insan :KK43:((

ben bunu ancak evde diinlemek isterim iş yerinde biraz tuhaf olur ağlamam:çok üzgünüm:

guz allah iyiliğini versin dur kız adam yeni geldi dinlensn accık yahuu acımasız cadı

gamiş günaydın şekerparem

X