Ksa dnem Askerlik...

ben a4 kağıdına yazıp götürmüştüm zarf bile yoktu :KK70:
bu gittiğimde mektup yazmadınmı yaa diye sordu :KK70:
bidahakine yine yazıcam =)))

mektubun içine saçlarımı iki yandan örüp bi foto çekinip koycam delikafadulden delikafadulden nostaljik olsun

ben bugün ilk defa mektup yolladım.çok garip geldi.üniversitedeyken küçük kağıtlara yazar ders araalrında verirdik.böylesini ilk defa yaptım yani.bi değişik geldi.hatta mektupta da yazdım:askerdeki eşe mektup yazmak ne zormuş diye.valla bende neye yazacağımı bilemedim.öle ormantik desenli asker mektupları da çok bayık geldi.bende evdeki defter yapraklarına yazdım.çok mu ruhsuzum.

haklsın aslında askerli mektup kağıdı bence de çok bayık ama ben bilmeyeli acaba yeni şeyler varmı die sordum..

ben doğumgününde bi resmimizi A4'e siyah beyaz çıkartıp ona şiir yazmıştım... şimdi de öle bişi yapabilirim

akşam oldu böylemi oldu canım üzülmeyelim lütfeeenn

çilek bana hiçç yalnızlık deme hele bugün :KK43:

kızlar akşam olunca hüzün çöküyo ya mafoldumben
ben yılbaşı kartı atmıştım aps ile
3 günde erzuruma gitti barkoddan kontrol ediyorum tabi
15 gün sonrada nişanlıma vermişler -tatlicadiarzu-
bi mektupta k.pederle göndermiştim yemin törenine giderken
süslü püslü kağıtlardan al :) bide parfüm sık :eek:kaydirigubbakcemile3

aa çilek ben fular yollucam ince bişi var onun sevdiği.. parfümümü sıkayım koklayıp koklayıp uyusun :)

valla ya saçlarımı bile taramak gelmiyor içimden.. ben bu hale alışıp gelince de böle geziyomuşum :)

benimki beni kusarken bile gördü kaydirigubbakcemile3
biz nişanlıdan ileri bişeyiz canım yaa evliliğin cicim ayıda kısa sürcek heralde bu yüzden kaydirigubbakcemile3

aaaa bide düşmüştüm k...n üstüne hahaha =))
nasıl sarılmıştı aşkım :KK43:(
ah ulan aahhhhh

valla ya saçlarımı bile taramak gelmiyor içimden.. ben bu hale alışıp gelince de böle geziyomuşum :)

valla kızlar sormayın bende salmıştım toparladım kendimi :))
geçen hafta alışveriş yaptım
şimdide kuaföre gidiyorum ya önlerin katlarını kısalttırıcam
belki moralim düzelir ya
öpüyorum sizleri askerler 6-8 nöbetini ayarlayın :)

benimki beni kusarken bile gördü kaydirigubbakcemile3
biz nişanlıdan ileri bişeyiz canım yaa evliliğin cicim ayıda kısa sürcek heralde bu yüzden kaydirigubbakcemile3

biz aynı sümüklü mendili bile kullandık.. lütfen dışlamayın benii :):):)

ii akşamlar canlarım

GamİŞ kız bak ne dıcem. Bİz 5 martta ankaradayız sız hangı otelde kalıyorsunuz sen de gıtceksen tanısırız oralarda

canım sen yazdığında ben çıkmıştım herhalde şimdi gördüm ben başkent öğretmenevinde kalıyorum tanışalım tatlım opuyorumnanaktan

X