Ksa dnem Askerlik...

ben geldimmm.. :) çağırdıgını duydum da geldim canım.. ya nasıl daha ucuza konuşabilirim araştırması yaptım aman beee hepsi aynı bi yerde kazığı var yine de..

canım hoşgeldin
şu vodafone kamu nasıl ya 600 dk diğer yönlerle 20 tl yeter sanki 600 dakika günde 10 dakika konuşsan 30 günde 300 dk yaparki her gün 10 dk konuşamıoruz bile

damla geçmiş olsun..

idencim aslında haklısın da ne bilim kimsede de vadafone yok garip geldi vadofone a geçmek..

vodafona geçtim şekerler ali sabitten arıyor sonra ben onu arıyorum o yüzden:))

sabit ve vodafonlulara sınırsız diğer operatörlere 400 dk ücretsiz 55 tl herşey dahil:)))

canım hoşgeldin
şu vodafone kamu nasıl ya 600 dk diğer yönlerle 20 tl yeter sanki 600 dakika günde 10 dakika konuşsan 30 günde 300 dk yaparki her gün 10 dk konuşamıoruz bile

geldimmm beaaaa:)))

hoşgeldin ilarzum ya herkes demiş bende diim yeşil olunca noluyo bilmiorum ama ii bişey galiba hayırlı uğurlu olsun :) :teytey:

elvinim sevdiceğim bidenem çok teşekküre derim

moderatör oldum güzelparem:)) makyaj bölümüne

bi öneriniz varsa düzenle ilgili falan baa söleyin düzeltem gülüm

vodafona geçtim şekerler ali sabitten arıyor sonra ben onu arıyorum o yüzden:))

sabit ve vodafonlulara sınırsız diğer operatörlere 400 dk ücretsiz 55 tl herşey dahil:)))

bak bende bunu kullanıyorum hala varsa bu kampanya kaçırmayın derim

siz yine bi telefon parası veriyosunuz
ben 55 tl telefon parası
gidiş 12 geliş 12 haftalık 24 tl aylık 96 tl bilet parası
yani bana aylık 96+55 denn 151 tl ye mal oluyo :KK70:

siz yine bi telefon parası veriyosunuz
ben 55 tl telefon parası
gidiş 12 geliş 12 haftalık 24 tl aylık 96 tl bilet parası
yani bana aylık 96+55 denn 151 tl ye mal oluyo :KK70:

:)

bende bi dahaki ay harçlık yollucam aşkıma yaa... kıyamam hep annesigilden almasın dimi ama

:)

bende bi dahaki ay harçlık yollucam aşkıma yaa... kıyamam hep annesigilden almasın dimi ama

izine geldiğinde verdim biraz o görmeden :KK70:
bide giderken vermiştim
annesinin kuruşu geçmedi kendi çalışırken biriktirdiği paraları harcıycak
geçsinde istemiyorum zaten alsanaalsanasmile

burdayken hesap kitap birdi gidince direk hesabı bölmüş olmayalım :)

bizimde öyle walla
diyorum kartın biri bende hazır sende yoksun gidiyim harcıyım birsürü şey alıyımdiyorumbiliyo ya alışverişi sevmediğimi
keşke gitsende alsan ama nerdeee diyo :KK70:

bizimde öyle walla
diyorum kartın biri bende hazır sende yoksun gidiyim harcıyım birsürü şey alıyımdiyorumbiliyo ya alışverişi sevmediğimi
keşke gitsende alsan ama nerdeee diyo :KK70:

zaten var ya biz harcamadıkça daha bonkörleşiyor erkekler... harcasan para bırakmasan o kadar anlayış da göremessin :)

giderken annem babam vermişti harçlık ben vermedim ama bizde adettir askere gidene para verilir :)

zaten var ya biz harcamadıkça daha bonkörleşiyor erkekler... harcasan para bırakmasan o kadar anlayış da göremessin :)

aynen öyle canım kaydirigubbakcemile3
bizdede öyle kız 200 ben vermiştim 350 de annemden babamdan amcasından amcamdan flnderken topladı anası yine 5 kuruş vermedii ıyyyy

izine geldiğinde verdim biraz o görmeden :KK70:
bide giderken vermiştim
annesinin kuruşu geçmedi kendi çalışırken biriktirdiği paraları harcıycak
geçsinde istemiyorum zaten alsanaalsanasmile

yok bizimkine geçsin ailesinin parası çünkü nişanlım çalışırken ailesine çok yardım etti para biriktirmedi. onlar da yardım etsin dimi yani

aynen öyle canım kaydirigubbakcemile3
bizdede öyle kız 200 ben vermiştim 350 de annemden babamdan amcasından amcamdan flnderken topladı anası yine 5 kuruş vermedii ıyyyy

bitince vericektir :roflol: hep öyle olur ya istedin de vermedimmi :)

yok bizimkine geçsin ailesinin parası çünkü nişanlım çalışırken ailesine çok yardım etti para biriktirmedi. onlar da yardım etsin dimi yani

ozaman başka
benimki vermezdi hemen bankaya atardık
şimdi allah razı olsun evimizde alcak kaynana ama bakalım işte

X