Ksa dnem Askerlik...

bence hayatım kaçırma bu adamıı... bu devirde böyle erkek zor bulunur dikkat etmesi takdire şayan.. hem elimi tutmasından ne çıkar deme.. önce elini tutar sonra.. masumca elini öper... sonra masumca yanak sonra sonra derken gelişirr :) en güzeli bence böyle olması helale helal yoldan gitmek... RAbbim dikkatli olunca işlerinizi de yoluna koyar birbirinize daha çabuk kavuşuverirsiniz inşallah öpüyorumm :)

Rabbıme sukredıyorum zaten kendımı zuleyha nın yusufuna sahıp gıbı hıssedıyorum :) inşallah sonumuz dedıgınız gıbı kısa zamanda cok guzel olur.tesekkur ederım kendımı cok mutlu hısettım :kedi:

aa kızlar ne anlatcam şimdi geldi aklıma
dün akşam aşkımı aradım telefonlar 4 dk lık ben aradığımda konuşutğumuz hat
neyseilk aradım sesimi duymadı kapattım tekrar aradım meşgul
sinirleniorum kapatmadımı telefonu açıkmı bıraktı diye
meğer o arada bi kız aramış napıosun fln konuşuolarmış kız demiş sesin değişik gelio hatlardan galiba seninkide değişik gelio demişkaydirigubbakcemile3
napıosun demiş bebekteyim demiş kız allah allah dedim dio bizim hatun şaka yapıo heralde dedim kendi kendime diokaydirigubbakcemile3
sonra bizim şiveyle nörüyoonn demiş kız şampanya içiyorum diyince çakmış bu akıllı benim olmadığımı pat kapatmış telefonukaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi gülsemmi kızsam mı sesimi tanımıyomusun sen diye karar veremedim ama oldukça güldüm

:roflol::roflol:

orası cok uzak ama ıst bı ucun dan bı ucu deıl mı

pendıkten gıtmek daha ıyı olur sanırım :)) varsa servıs bulurum galıba :KK66:

tesekkurler opuyorumnanaktan

ankaraya gelırsen gamıs bende sana anlatabılrıım :KK70: nerde askerdı ank da?

mamakta canım yemin töreni için daha önce gittim ben otogardan ankaraya bindim dikimevinde inip mamak dolmuşuna bindim:nazar:

heheh öğrendim tabi opuyorumnanaktan ankara rahat ama karşıdan karşıya geçerken çok korktum istanbul trafiği daha rahat geldi bide gezilcek pek biyer yok hep kzılaydaydık başka güzel yeri varmı bilmiyorum

kecıoren en guzel yerlerınden bırı ankaranın :KK66:
altınparkda guzel ataturk bahcesının oralarda yıne cok guzel
bıde ulustakı genclık parkını yenıledıler orada cok guzel olmus.
cafe vs tarzında da emekde bahcelıde cok guzel yerler var yıne :KK66:

kecıoren en guzel yerlerınden bırı ankaranın :KK66:
altınparkda guzel ataturk bahcesının oralarda yıne cok guzel
bıde ulustakı genclık parkını yenıledıler orada cok guzel olmus.
cafe vs tarzında da emekde bahcelıde cok guzel yerler var yıne :KK66:

işte insan bilmeyince başkent öğretmen evine bi kızılay yakın sanırım eşim habire oraya götürdü beni oturduğumuz yerde aynı hostada hem yemek yiyoduk hem çay zaten heryer hosta dolu ne meşhur muş kaydirigubbakcemile3

işte insan bilmeyince başkent öğretmen evine bi kızılay yakın sanırım eşim habire oraya götürdü beni oturduğumuz yerde aynı hostada hem yemek yiyoduk hem çay zaten heryer hosta dolu ne meşhur muş kaydirigubbakcemile3
heheh o ogrenır artık carsı ızınlerınde falan :))

ben cıkayım kızlar yarın cok zor bı sınav benı bekler calısmam gerek :gitme:

öpüyorum hepinizii opuyorumnanaktan

inşallah yarın şafak sayma ısımde bıtmıs olur sızlerede haber verırım :)))

bye bye...

heheh o ogrenır artık carsı ızınlerınde falan :))

ben cıkayım kızlar yarın cok zor bı sınav benı bekler calısmam gerek :gitme:

öpüyorum hepinizii opuyorumnanaktan

inşallah yarın şafak sayma ısımde bıtmıs olur sızlerede haber verırım :)))

bye bye...

hoşçakal canım allah zihin açıklığı versin öptüğmopuyorumnanaktan

bence hayatım kaçırma bu adamıı... bu devirde böyle erkek zor bulunur dikkat etmesi takdire şayan.. hem elimi tutmasından ne çıkar deme.. önce elini tutar sonra.. masumca elini öper... sonra masumca yanak sonra sonra derken gelişirr :) en güzeli bence böyle olması helale helal yoldan gitmek... RAbbim dikkatli olunca işlerinizi de yoluna koyar birbirinize daha çabuk kavuşuverirsiniz inşallah öpüyorumm :)

BILEMEM 89 BENDE BU GORUSUN TAM TERSINI DUSUNUYORUM. SADECE SOYLEMEK ISTEDIM. NE ERKEKLER NURI ALCO NE KIZLAR BANU ALKAN. HERSEY DOZUNDA GUZEL. COKDA KASMAYIN YANI ASK BU GELDIMI BASA AKIL UCAR GIDER

BILEMEM 89 BENDE BU GORUSUN TAM TERSINI DUSUNUYORUM. SADECE SOYLEMEK ISTEDIM. NE ERKEKLER NURI ALCO NE KIZLAR BANU ALKAN. HERSEY DOZUNDA GUZEL. COKDA KASMAYIN YANI ASK BU GELDIMI BASA AKIL UCAR GIDER

görüş ayrılığına mahal vermek istemem yanlış anlaşılmasın bende guz_1 e katılıyorum anacım

GamıŞ kız bak ne dıcem. Bız 5 martta ankaradayız sız hangı otelde kalıyorsunuz sen de gıtceksen tanısırız oralarda

kızlar ya bişii sorcam mektubu neye yazıosunuz abuk bi soru oldu ama :) ilk defa mektup yazıcam mekyup kağıdı falan mı almak lazım yoksa beyaz bir sayfadan mı bakmak lazım

kızlar ya bişii sorcam mektubu neye yazıosunuz abuk bi soru oldu ama :) ilk defa mektup yazıcam mekyup kağıdı falan mı almak lazım yoksa beyaz bir sayfadan mı bakmak lazım

ben a4 kağıdına yazıp götürmüştüm zarf bile yoktu :KK70:
bu gittiğimde mektup yazmadınmı yaa diye sordu :KK70:
bidahakine yine yazıcam =)))

ben bugün ilk defa mektup yolladım.çok garip geldi.üniversitedeyken küçük kağıtlara yazar ders araalrında verirdik.böylesini ilk defa yaptım yani.bi değişik geldi.hatta mektupta da yazdım:askerdeki eşe mektup yazmak ne zormuş diye.valla bende neye yazacağımı bilemedim.öle ormantik desenli asker mektupları da çok bayık geldi.bende evdeki defter yapraklarına yazdım.çok mu ruhsuzum.

X