Ksa dnem Askerlik...

dimi canım var açıklaması yani
yetmiyo askerde olduğunu bilmek en büyük zorluk
bıraktığım anda daha el sallarken özlüyorum mafoldumben

bitcek canım bizde birgün burda son 1 gün deyip partiler vercez :dance: gerçi siz parti verirken ben ve bazı arkadaşların daha 6 ayı olcak olsun sizin mutlulugunuz bizide mutlu ediyor :1rolleyes:

hepımıze zekı murende sana muhtacım sarkısı benden gelsın :)

gitme sana muhatcım gozumde nursun basımda tacım.. muhtacım....
benı öldür öyle git yaşamak için senin sevgine muthacım
muhtacım gozlerıne muhtacım sozlerıne uzattım ellerımı muhtacım ellerine
gitme....

hehe tuzla benim bulunduğum yere 10 dk uzaklıkta benim eşimde ankarada keske tam tersi olsa dimi gerçi bitti sanırım senin ki :dance:

oof evet ya su tsk keske once bıze sorsa nasıl ıstersınız dıye :KK70:

bu arada gelmıs olsam haremden tuzlaya nasul gıdılıyor?

aa kızlar ne anlatcam şimdi geldi aklıma
dün akşam aşkımı aradım telefonlar 4 dk lık ben aradığımda konuşutğumuz hat
neyseilk aradım sesimi duymadı kapattım tekrar aradım meşgul
sinirleniorum kapatmadımı telefonu açıkmı bıraktı diye
meğer o arada bi kız aramış napıosun fln konuşuolarmış kız demiş sesin değişik gelio hatlardan galiba seninkide değişik gelio demişkaydirigubbakcemile3
napıosun demiş bebekteyim demiş kız allah allah dedim dio bizim hatun şaka yapıo heralde dedim kendi kendime diokaydirigubbakcemile3
sonra bizim şiveyle nörüyoonn demiş kız şampanya içiyorum diyince çakmış bu akıllı benim olmadığımı pat kapatmış telefonukaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi gülsemmi kızsam mı sesimi tanımıyomusun sen diye karar veremedim ama oldukça güldüm

haremden gebze dolmuşlarına bin tuzlada inceğini söyle ama e-5 te indiriler seni ordan da aktarmalı taksiyle ya da yine dolmuşla tuzla merkeze geçersin

canım ben bildiğim gibi anlatıyım sana
otogarda in haremde inme
metroyla zeytinburnuna gel 500T otobüsleri var bin tuzlada in kaydirigubbakcemile2gamyoncuiremsu

meğer o arada bi kız aramış napıosun fln konuşuolarmış kız demiş sesin değişik gelio hatlardan galiba seninkide değişik gelio demişkaydirigubbakcemile3
napıosun demiş bebekteyim demiş kız allah allah dedim dio bizim hatun şaka yapıo heralde dedim kendi kendime diokaydirigubbakcemile3
sonra bizim şiveyle nörüyoonn demiş kız şampanya içiyorum diyince çakmış bu akıllı benim olmadığımı pat kapatmış telefonukaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi gülsemmi kızsam mı sesimi tanımıyomusun sen diye karar veremedim ama oldukça güldüm

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bızde sadece o baglayanlar oluyor ya hanı santralde o sanıp bı kez cılvelı olarak konustugum olmustu sensin demı dedım yok dedi tabı ben kıpkırmızıı ohaoldumsmile

eger cıkması haftaya kalırsa cıktıgı gun yanına gıtmeyı dusunuyorum :) ama bakalım artık.. inşallah yarın cıkar hayırlısıyla yaa...

:roflol::roflol::roflol: kızma canım niye kızıyon haşur huşur geliyosa ses analayamamıştır

bilmem 89 bide bindiğin otobüsün şehir içi servisi varsa tuzlaya gidip gitmediğini öğren gitmiyorsa pendiğe kadar servisle gel pendik ten 1 dolmuşla tuzlaya geçersin

bilmem 89 bide bindiğin otobüsün şehir içi servisi varsa tuzlaya gidip gitmediğini öğren gitmiyorsa pendiğe kadar servisle gel pendik ten 1 dolmuşla tuzlaya geçersin

hımm oyle yapayım olmazsa genelde oluyor otobuslerın servısı.. pendıkte de sorar bulurum heralde tuzla otobusunu :)

senin dediğinde olabilir haremde inmesi şart değil esenlersde inip 500 t de mantıklı

orası cok uzak ama ıst bı ucun dan bı ucu deıl mı

pendıkten gıtmek daha ıyı olur sanırım :)) varsa servıs bulurum galıba :KK66:

tesekkurler opuyorumnanaktan

ankaraya gelırsen gamıs bende sana anlatabılrıım :KK70: nerde askerdı ank da?

yok bulustuk epey ondan sonrada bilmiyorum tutmadı yanı bende ılla elımı tut demedım :KK70:

hatta bı olayada cok sınır olmustum ondan sonra bıraktım artık keyfı bılır dedım... bı yere gıdıyorduk bırlıkte aksam ustuydu onun bılgısayarı bı elındeydı benımde cantam.. ama yan yana oldgumuz yerdekı ellerımız bos ıstese tutar yanı bı ıkı kez elım degdı bılgısayarını benden tarafa aldı bi sinir bi sinir oldum anlatamam bende cantamı aldım o tarafa kardes kardes yurumeye devam etmıstık :gitme: şimdi aklından neler neler gecıyordur ılk bulustugumuzda yuzuk takıp gel yanlıs anlasılmasın dıyor bende neyse o anlasılsın canım dedım bakalım bu defada ben nazımı yapcam becerebılırsem :p

bence hayatım kaçırma bu adamıı... bu devirde böyle erkek zor bulunur dikkat etmesi takdire şayan.. hem elimi tutmasından ne çıkar deme.. önce elini tutar sonra.. masumca elini öper... sonra masumca yanak sonra sonra derken gelişirr :) en güzeli bence böyle olması helale helal yoldan gitmek... RAbbim dikkatli olunca işlerinizi de yoluna koyar birbirinize daha çabuk kavuşuverirsiniz inşallah öpüyorumm :)

X