Ksa dnem Askerlik...

misafir olarak aramızda bulunan ilarzucum mu acaba =))
eğer sensen 3 kere tıklat kaydirigubbakcemile3

walla anlamadım derim kaydirigubbakcemile3 anlat bi derimkaydirigubbakcemile3 açıkla lütfen derim kaydirigubbakcemile3 derimde derim kaydirigubbakcemile3

ayrı sehırlerdeyız ama sık sık bulusmaya calısıyorduk. o corumda ılahıyat okuyordu ben ımde orda arkadasım vardı yanına gıtmıstım orda gorusmustuk oyle okuluna gıttıgımde. ben konya ılahıyattaydım o zaman sonra onların okuldan bı kac kısı bızım okulla bazı hocalarla konusmaya gelmıstı tekrar gortustuk sonra ben ank a gecıs yaptım burda kutuphane arastırma yapmaya gelmıs oylede artık baslamıstı bırseyler kaydirigubbakcemile3 ortak arkadaslar falanda coktu zaten...
işin acıgı o coook dıkkatlıdır boyle konularda bazen hayret edıyorum nasıl bu kadar sabırlı oluyor dıye ama boyle olması hosuma gıdıyor :) ıstenıpde ulasılamadıgımı hıssedıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 geldıgınde ne olur bılmıyorum gercı bı gune mahsus tutarım heralde elini :KK70:

ayrı sehırlerdeyız ama sık sık bulusmaya calısıyorduk. o corumda ılahıyat okuyordu ben ımde orda arkadasım vardı yanına gıtmıstım orda gorusmustuk oyle okuluna gıttıgımde. ben konya ılahıyattaydım o zaman sonra onların okuldan bı kac kısı bızım okulla bazı hocalarla konusmaya gelmıstı tekrar gortustuk sonra ben ank a gecıs yaptım burda kutuphane arastırma yapmaya gelmıs oylede artık baslamıstı bırseyler kaydirigubbakcemile3 ortak arkadaslar falanda coktu zaten...
işin acıgı o coook dıkkatlıdır boyle konularda bazen hayret edıyorum nasıl bu kadar sabırlı oluyor dıye ama boyle olması hosuma gıdıyor :) ıstenıpde ulasılamadıgımı hıssedıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 geldıgınde ne olur bılmıyorum gercı bı gune mahsus tutarım heralde elini :KK70:

hmm anladığım kadarıyla siz çıkmaya başladıktan sonra bidaha görüşmediniz öylemi
yoksa el tutmakta ne varki canımmm

yok o santralde egıtımıde taburuda yok kaydirigubbakcemile3

aradıgımda da genelde ulasıyorum yemekte yada kogusta deılse :)

şanslısın canım yaa maşallah ben istediğim her an arayamıyorum bazen geceleri tel. olmadıgını bile bile arıyorum :gitme: deliriyomuyum ne -tatlicadiarzu-

şanslısın canım yaa maşallah ben istediğim her an arayamıyorum bazen geceleri tel. olmadıgını bile bile arıyorum :gitme: deliriyomuyum ne -tatlicadiarzu-

bende öğlen yemeğine gelince arıyo
akşam yemeğine gelince bazen arıyo bazen aramıo
bende onu akşam 8,30 da arıyorum
bide hafta sonu bi gün yanında oluyorum
sanırım buldumda bunuyorum
ama dayanamıyorum
biran önce bitsin istiyorummmmmm

hmm anladığım kadarıyla siz çıkmaya başladıktan sonra bidaha görüşmediniz öylemi
yoksa el tutmakta ne varki canımmm

yok bulustuk epey ondan sonrada bilmiyorum tutmadı yanı bende ılla elımı tut demedım :KK70:

hatta bı olayada cok sınır olmustum ondan sonra bıraktım artık keyfı bılır dedım... bı yere gıdıyorduk bırlıkte aksam ustuydu onun bılgısayarı bı elındeydı benımde cantam.. ama yan yana oldgumuz yerdekı ellerımız bos ıstese tutar yanı bı ıkı kez elım degdı bılgısayarını benden tarafa aldı bi sinir bi sinir oldum anlatamam bende cantamı aldım o tarafa kardes kardes yurumeye devam etmıstık :gitme: şimdi aklından neler neler gecıyordur ılk bulustugumuzda yuzuk takıp gel yanlıs anlasılmasın dıyor bende neyse o anlasılsın canım dedım bakalım bu defada ben nazımı yapcam becerebılırsem :p

bide hafta sonu bi gün yanında oluyorum
sanırım buldumda bunuyorum
ama dayanamıyorum
biran önce bitsin istiyorummmmmm

ay ne guzel yaa maşallah :KK43:

nerde askerdı ?