Ksa dnem Askerlik...

inşallah bitecek canım yaaa... ne kaldı kii..

bu peykerin saçı çok güzel ama arkalarında bayaa sarı varmış ben hep önden bakıomuşum kadına onu farkettim.. inşallah istediğin gibi olur canım..

inşallah bitecek canım yaaa... ne kaldı kii..

bu peykerin saçı çok güzel ama arkalarında bayaa sarı varmış ben hep önden bakıomuşum kadına onu farkettim.. inşallah istediğin gibi olur canım..
Evet arkadan çok hoş görünüyor ama benim aklımı çelme elvin ben sarı röfle yaptırcam :roflol:

sağol dirimcim sen nasılsın
eh işte canım ya
neşelenmek istiyorum ama heycan,stres gölgeliyor malesef klava:

düğünün martta mı olucak canım
az kaldı iyice:)
tatlı telaşlar bunlar,gelsin el birliği ile yaparsınız
bitti sayılır canım temizlik
cumarteside mamalar hazırlayacağım

kızlar düğünde çalınabilecek oynak şarkılar bir de güzel bir dans şarkısı aklınıza gelirse bana yazar mısınız yerimseniben

yusum bebeğim saç rengin ne renk?

ben gelinliğe nedense sarıyı pek yakıştıramıyorum bi kartlık ne bileyim bi yapaylık getiriyor gibi..
siyah yada çikolata kahve falan daha masum geliyor

bu resimdeki hatunun dasarıya göre bence daha iyi geldi doğala yakın

Evet arkadan çok hoş görünüyor ama benim aklımı çelme elvin ben sarı röfle yaptırcam :roflol:

ya röfleyi ilerde de yaptırırsın bence ... röfle en az üç yaş büyük gösterior benim fikrim tabii bu :).... peykerinki güzel beyaz tenli olsam hiç durmam sabah sabah aklını çelcemmm... :):)

evet aynen öyle bencede gelinlikte koyu saç daha güzel oluyor...

yanayım yanayım

sinan yılmaz kolbastı

emir bana ah çektirme aşk aaahh:)

slow mustafa ceceli hastalıkta ve sağlıkta

ferhat göçer ve aslı güngör aşk herşeye değer

ferhat göçer cennet (biraz eski ama)

aklıma gelirse daha yazarım bebem

Ya kızlar varya askerlerımızın hepsı asagı yukarı aynı tarıhlerde gelcekya yazın bı toplansak ne guzel olur.

en zor bölümü bitirmişsin canım. Mamaları da hazırlarsan tamamdır =) Birkaç günlük yemeği hazırla da geldiğinde onlarla uğraşmazsın beraber vakit geçirirsiniz aklinialirimsmile
valla canım düğün martta ama pek vaktimiz yok. 24ocakta burda olacak 1şubatta ise göreve başlayacak. Biliyorsun nişanlım polis, çalışma saatleri çook kötü. Yani haftasonu bile yok. O yüzden 1hafta içinde en önemli bölümü yani salon,gelinlik ve ayakkabıyı aradan çıkarmamız gerek eyvahedigeldismile

arkadaşlar zayıflamak için hergün kaç bardak yşil çy içmem lazım?

ben 1 su bardağı içiyorum yeter mi sizce

bir de tarçının zayıflam üzerinde etkisini duymuştum bu konu hakkında detaylı bilgisi olan var mudurr?

yok dirimcim 2010 defterlerının tasdıkı ıcın gelıyorlar yılda bır defa .

Ama dedıkodumu arasın yoksa tasdık seslerımı ta k tak dersın hersey var ıskence gıbı
:))

bende katılıyorum gelinliğe koyu özellikle siyah saç güzel gidiyor
siyah beyaz uyumu
yusumcuğum müzikleri süğün salonu belirledi bizim
özellikle giriş müziklerinde sözlü olan parçaları pek sevmiyorum

arkadaşımın giriş müziği
fikrimin ince gülü...
fena değil

bende siyahı yakıştıranlardanım zaten açık renk bana yakışmıyo.
nişanlığımda altın sarısıydı ondada siyah saç çok güzel oldu
düğündede siyah kullanıcam ben

kızlar düğünde çalınabilecek oynak şarkılar bir de güzel bir dans şarkısı aklınıza gelirse bana yazar mısınız yerimseniben

canım benden önce giden sensin
iyikide sensin
tecrübeleri senden alırım kaydirigubbakcemile3

aslında haklısın canım ama ne bileyim değişiklik yapmak istiyorum.
zaten kararsız kazımım iice allak bullak oldu kafam =))

ya röfleyi ilerde de yaptırırsın bence ... röfle en az üç yaş büyük gösterior benim fikrim tabii bu :).... peykerinki güzel beyaz tenli olsam hiç durmam sabah sabah aklını çelcemmm... :):)
ben de beyaz tenliyim delikafadulden
durun resim ekleyim sie gitmeyin bir yere................

not ettim canım Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…