Ksa dnem Askerlik...

Ya kızlar varya askerlerımızın hepsı asagı yukarı aynı tarıhlerde gelcekya yazın bı toplansak ne guzel olur.

en zor bölümü bitirmişsin canım. Mamaları da hazırlarsan tamamdır =) Birkaç günlük yemeği hazırla da geldiğinde onlarla uğraşmazsın beraber vakit geçirirsiniz aklinialirimsmile
valla canım düğün martta ama pek vaktimiz yok. 24ocakta burda olacak 1şubatta ise göreve başlayacak. Biliyorsun nişanlım polis, çalışma saatleri çook kötü. Yani haftasonu bile yok. O yüzden 1hafta içinde en önemli bölümü yani salon,gelinlik ve ayakkabıyı aradan çıkarmamız gerek eyvahedigeldismile
yusumcuğum gelinliği,eşyaları nerden alıcaksınız
adanada çok güzel giyim mağazaları var,balcalı mı oluyor oralar bilemiyorum
düğün bulunduğun şehirde mi olacak?
ya bu arada gide gele iyi öğrendim:)))

yusumcuğum bende çok kararsızım,10 kere sorarım bişeyi
ne kötü bi huy ya,erkekn yaşlanırız biz:)

aslında haklısın canım ama ne bileyim değişiklik yapmak istiyorum.
zaten kararsız kazımım iice allak bullak oldu kafam =))

ben de beyaz tenliyim delikafadulden
durun resim ekleyim sie gitmeyin bir yere................

not ettim canım Şeniz

burdayız canım gitmioz bi yere :)

günaydın hanımlar...ne güzel ya düğün telaşları,saç rengi seçimleri maşallah az da kalmış şafak bitimlerinize.darısı başımıza ne diyelim.siz de bu yollardan geçtiniz.ruh hali sürekli değişim halinde.dün gece de hiç yatamadım yastık kafama batıyor gibi,bacaklarım vücudum her yerim ağrıyrdu.başım zaten çatladım ağrıdan iğne vuruldum sonra 5 gibi yattım,9 da yine ayakta.vvalla zor oluyor dayanması,yiyorsun,içiyorsun,geziyorsun ...v.s ama olmuyor hep aklın bi yerlerde,ya da ben mi çok duygusalım acaba of offfff

günaydın hanımlar...ne güzel ya düğün telaşları,saç rengi seçimleri maşallah az da kalmış şafak bitimlerinize.darısı başımıza ne diyelim.siz de bu yollardan geçtiniz.ruh hali sürekli değişim halinde.dün gece de hiç yatamadım yastık kafama batıyor gibi,bacaklarım vücudum her yerim ağrıyrdu.başım zaten çatladım ağrıdan iğne vuruldum sonra 5 gibi yattım,9 da yine ayakta.vvalla zor oluyor dayanması,yiyorsun,içiyorsun,geziyorsun ...v.s ama olmuyor hep aklın bi yerlerde,ya da ben mi çok duygusalım acaba of offfff

yok canım yok sende tuhaflık yok hepimiz öyleyiz hatta daha fazlasıyız

X